Lietuvos Respublikos Prezidentė

Didelės ir darnios šeimos – Lietuvos ateitis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė artėjančios Motinos dienos proga pasveikino ir ordino „Už nuopelnus Lietuvai" medaliu apdovanojo daugiavaikes motinas. Jau tradicija tapusiame renginyje valstybės apdovanojimai buvo įteikti 44 mamoms iš visos Lietuvos, išauginusioms ir gerai išauklėjusioms septynis ir daugiau vaikų.
Laisvoji prekyba su JAV – naudinga Lietuvai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su už prekybą atsakinga Europos Komisare Cecilia Malmstrom. Susitikime aptartos ES ir JAV derybos dėl Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės susitarimo bei ES santykiai su Eurazijos ekonomine sąjunga.Šalies vadovės teigimu, transatlantinius ryšius sustiprinsiantis ES ir JAV laisvosios prekybos susitarimas – svarbus Lietuvai ir visai Europai.
Prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ jungiasi šalies savivaldybės
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitikime su šalies merais pakvietė juos prisijungti prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą" ir paragino savivaldybių vadovus daugiau dėmesio skirti socialinių problemų sprendimui. Kampanijos tikslas – mažinti smurtą, žalingas priklausomybes, savižudybes, skatinti vaikų globą šeimose ir įvaikinimą.
Į Lietuvą atskrido moderniausi pasaulyje JAV naikintuvai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasitiko ir apžiūrėjo į Lietuvos karinių oro pajėgų bazę Zokniuose atvykusius naujausios kartos Jungtinių Amerikos Valstijų naikintuvus „F-22 Raptor“. Nematomais vadinami naikintuvai į Lietuvą atskrenda pirmą kartą. Tai vienas moderniausių ginklų pasaulyje, kurio nefiksuoja radiolokaciniai radarai.
Lietuva pasirašė už Planetos išsaugojimą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Jungtinių Tautų būstinėje Niujorke dalyvavo Klimato kaitos susitarimo pasirašymo ceremonijoje. Teisiškai privalomas 175 valstybių susitarimas dėl klimato kaitos mažinimo buvo pasiektas pernai gruodį Paryžiuje vykusioje JT konferencijoje ir pasirašytas Žemės dieną Niujorke.

Naujienos

Prezidentė pasveikino Švedijos Karalių jubiliejaus proga

2016-04-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Švedijos Karalių Karlą XVI Gustavą 70-ies metų jubiliejaus proga. Pasak Prezidentės, Švedijos Karalius yra šiuolaikiškas savo šalies žmonių valdovas, nuoširdžiu dėmesiu visuomeniniams, aplinkos apsaugos klausimams pelnęs populiarumą ir pagarbą tiek tarp Švedijos žmonių, tiek tarptautinėje bendruomenėje.

Didelės ir darnios šeimos – Lietuvos ateitis

2016-04-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė artėjančios Motinos dienos proga pasveikino ir ordino „Už...

Laisvoji prekyba su JAV – naudinga Lietuvai

2016-04-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su už prekybą atsakinga Europos Komisare Cecilia...

Prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ jungiasi šalies savivaldybės

2016-04-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitikime su šalies merais pakvietė juos prisijungti prie...

Į Lietuvą atskrido moderniausi pasaulyje JAV naikintuvai

2016-04-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasitiko ir apžiūrėjo į Lietuvos karinių oro pajėgų bazę Zokniuose...

Žodžio laisvę ribojančiam įstatymui – Prezidentės veto

2016-04-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė grąžino Seimui pakartotinai svarstyti Baudžiamojo kodekso...

Prezidentė pasveikino istoriką M. Jučą jubiliejaus proga

2016-04-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino istoriką Mečislovą Jučą 90-mečio proga. Pasak Prezidentės, įžvalgaus mokslininko, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės atminties saugotojo, istoriografijos klasiko M. Jučo įnašas į Lietuvos istorijos tyrinėjimus ir mokslo raidą yra neginčijamai svarus ir išskirtinis. Per ilgametę aktyvią mokslinę ir pedagoginę veiklą Mečislovas Jučas daugeliui tapo gerbiamu mokytoju ir autoritetu, o jo darbai – vertingu palikimu istorijos mokslo ateičiai.

Prezidentė susitiko su pirmininkavimą ES perimančios Slovakijos Prezidentu

2016-04-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Niujorke susitiko dvišalio pokalbio su pirmininkavimą ES nuo...

Lietuva pasirašė už Planetos išsaugojimą

2016-04-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Jungtinių Tautų būstinėje Niujorke dalyvavo Klimato kaitos...

Prezidentūros erdvės – atviros visiems

2016-04-22

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas Atvirų erdvių visuomenei projektas, kaip ir kasmet,...

Prezidentė Niujorke pasirašys Paryžiaus klimato kaitos susitarimą

2016-04-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyko darbo vizito į JAV, kur penktadienį, balandžio 22 dieną, Jungtinių Tautų būstinėje Niujorke dalyvaus Paryžiaus klimato kaitos susitarimo pasirašymo ceremonijoje. Teisiškai privalomas 195 valstybių susitarimas dėl klimato kaitos mažinimo buvo pasiektas pernai gruodį Paryžiuje vykusioje JT konferencijoje. Šiuo susitarimu visos šalys įsipareigoja imtis ilgalaikių veiksmų sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą į aplinką. Susitarime įtvirtintas tikslas siekti, kad pasaulinės temperatūros didėjimas būtų daug mažesnis nei 2...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

Šią dieną įvykių nėra

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata