Lietuvos Respublikos Prezidentė

Solidi vokiška investicija – paskata inovatyvios ekonomikos vystymui
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą Vokietijos pramonės giganto „Continental“ gamyklos statyboms Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje.
Prezidentei įteiktas garbingiausias skautų apdovanojimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Rumšiškėse vykstančioje Tautinėje skautų stovykloje. Minint skautų judėjimo šalyje šimtmetį, į didžiausią šalies istorijoje jaunimo stovyklą susirinko net 3300 skautų iš visos Lietuvos ir 21 užsienio valstybės.
„Misija Sibiras“ įprasmina valstybės šimtmečio atkūrimą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje susitiko su „Misija Sibiras‘18“ komanda, rytoj išvykstančia į Kazachstaną.
Vis daugiau šalies vaikų auga šeimose – mažėja globos namų
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo jau tradicija tapusiame įvaikintus ir globojamus vaikus auginančių šeimų vasaros susitikime. Daugiau nei 300 vaikų, jų globėjų ir tėvų iš visos šalies šventėje dalijosi patirtimi, aptarė globos ir įvaikinimo procesus.
Lietuvai – prestižinė Vestfalijos taikos premija
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė iškilmingoje ceremonijoje Miunsterio miesto rotušėje Lietuvos žmonių vardu atsiėmė prestižinę Vestfalijos taikos premiją. Šiemet šis garbingas apdovanojimas įteiktas trims Baltijos šalims už išskirtinį demokratinio vystymosi pavyzdį ir indėlį į Europos taiką.

Naujienos

Solidi vokiška investicija – paskata inovatyvios ekonomikos vystymui

2018-07-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą Vokietijos pramonės giganto „Continental“ gamyklos statyboms Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje. Jau kitais metais čia bus pradėti gaminti įvairūs automobilių komponentai – greičių dėžių sistemos, durų bei sėdynių kontrolės elementai, išmanios langų tamsinimo sistemos. Tai didžiausias pastarųjų metų investicinis projektas Lietuvoje – per penkerius metus ketinama sukurti tūkstantį naujų darbo vietų ir investuoti 95 mln. eurų. Pasak Prezidentės, tokio masto verslo įmonės atėjimas rodo Lietuvos kokybinį šuolį pritraukiant užsienio investicijas. Iš pigios darbo jėgos šalies tapome kvalifikuotų darbuotojų, inovacijų, modernios gamybos ir technologijų traukos centru. Kad tokia Vokietijos pramonės milžinė kaip „Continetal“ renkasi Lietuvą, yra ne tik mūsų įvertinimas, bet ir signalas kitiems užsienio investuotojams – esame saugi ir palanki šalis verslui.

Vokietijos pramonės milžinė ateina į Lietuvą

2018-07-19 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, liepos 20 d., 10 val. Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (Sergeičikų I kaimas, Kauno r.) duos startą Vokietijos automobilių komponentų pramonės milžinės „Continental“ gamyklos statyboms. Tai didžiausias pastarųjų metų investicinis projektas – įmonė per penkerius metus ketina investuoti 95 mln. eurų ir sukurti tūkstantį naujų darbo vietų. Gamykloje bus gaminami aukštos pridėtinės vertės produktai automobilių pramonei – pažangiausios automobilių valdymo sistemos. Tai atves Lietuvą į automobilių didžiųjų gamintojų pasaulį ir sukurs galimybę išnaudoti mūsų...

Prezidentei įteiktas garbingiausias skautų apdovanojimas

2018-07-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Rumšiškėse vykstančioje Tautinėje skautų stovykloje....

„Misija Sibiras“ įprasmina valstybės atkūrimo šimtmetį

2018-07-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje susitiko su „Misija Sibiras‘18“ komanda, rytoj...

Vis daugiau šalies vaikų auga šeimose – mažėja globos namų

2018-07-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo jau tradicija tapusiame įvaikintus ir globojamus vaikus...

Prezidentūros kiemelyje – įsivaikinusių ir globojančių šeimų susitikimas

2018-07-16 ANONSAS

Rytoj, liepos 17 d., 13.30 val., Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvaus įvaikintus ir globojamus vaikus auginančių šeimų vasaros susitikime. Jau antrą kartą šalies vadovės kvietimu į bendrą šventę Prezidentūros kiemelyje iš visos Lietuvos susirinks daugiau kaip 300 vaikų, jų globėjų ir tėvų. Šioms šeimoms tai – puiki galimybė susipažinti ir pasidalinti patirtimi. Šventės dalyviai taip pat bendraus su kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriais broliais dailininkais Remigijumi ir Algirdu Gataveckais, klausysis atlikėjo Vido Bareikio atliekamų dainų. Susirinkusiųjų lauks įvairūs žaidimai ir...

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl pirmosios Vyriausybės ministro V. Antanaičio mirties

2018-07-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl atkurtos Lietuvos Respublikos pirmosios Vyriausybės miškų ūkio ministro, diplomato, mokslininko Vaidoto Antanaičio mirties. Pasak Prezidentės, visada prisiminsime iškilią ir šviesią V. Antanaičio asmenybę, neatsiejamą nuo mūsų Nepriklausomybės istorijos, įžengusią į ją kaip Sąjūdžio žmogus, atidavęs daug jėgų, įtvirtinant savarankišką Lietuvos valstybę.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl signatarės, rašytojos V. Jasukaitytės mirties

2018-07-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl Kovo 11-osios akto signatarės, talentingos poetės, prozininkės ir dramaturgės Vidmantės Jasukaitytės mirties. Šalies vadovės užuojautoje sakoma, kad rašytojos meilė Lietuvai, žmogui atsispindėjo aistringoje kūryboje, kurioje visada atrasdavome neabejingą požiūrį į gyvenimą ir istoriją bei savitą žodį ir mintį. Prezidentė pareiškė nuoširdžią užuojautą signatarės ir kūrėjos vaikams, artimiesiems ir bičiuliams.

Lietuvai – prestižinė Vestfalijos taikos premija

2018-07-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė iškilmingoje ceremonijoje Miunsterio miesto rotušėje Lietuvos...

Prezidentė pasveikino E. Macroną Bastilijos dienos proga

2018-07-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino...

Prezidentė paragino stiprinti taiką Europoje

2018-07-13

Tarptautinės Vestfalijos taikos premijos įteikimo ceremonijos išvakarėse Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

10:00

Prezidentė duos startą Vokietijos pramonės giganto „Continental“ gamyklos statyboms (Davalgonių g., Sergeičikų I kaimas, Kauno r.)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata