Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentė kviečia puoselėti senąsias tradicijas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė Tarptautinį folkloro festivalį „Skamba skamba kankliai“. Keturiasdešimt ketvirtus metus vykstantis renginys yra seniausias folkloro festivalis Lietuvoje. Prezidentės teigimu, šio festivalio garsai atgaivina tai, ką mūsų širdyse per šimtus metų užkodavo nemirtinga tautos kūryba.
Vokietija padeda stiprinti Lietuvos saugumą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Vokietijos užsienio reikalų ministru Franku Walteriu Steinmeieriu, su kuriuo aptarė pasirengimą NATO viršūnių susitikimui Varšuvoje, padėtį Ukrainoje. Šalies vadovės teigimu, dėl įtemptos saugumo aplinkos ir padidintų aukštos karinės parengties pajėgumų Baltijos šalių kaimynystėje, būtina įgyvendinti adekvačias NATO atgrasymo priemones Aljanso rytiniame pasienyje.
Vyriausybės neveiklumas Lietuvai kainuos milijonines baudas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi aptarti Europos Komisijos vykdomą tyrimą dėl galimo bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi ir dėl to Lietuvai gresiančių milijoninių baudų. Europos Komisija jau nuo 2013 metų atlieka oficialų antimonopolinį tyrimą dėl „Lietuvos geležinkelių“ veiklos, susijusios su Rengės geležinkelio ruožo išardymu.
Lietuvos žmonėms reikia skaidraus ir atsakingo verslo
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ nariais ir paskelbė akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ pradžią. Akcijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į šešėlinės ekonomikos mastą ir žalą valstybei bei kiekvienam gyventojui. Pasak Prezidentės, politinė atmosfera rodo, kad skaidrumas – vis dar didelis iššūkis mūsų valstybei.
Laisvės piknikas sutelkė drąsius laisvos šalies piliečius
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Kauno rajone rengiamame festivalyje „Laisvės piknikas“. Prezidentę į šį festivalį pakvietė renginio iniciatorius žurnalistas, rašytojas ir leidėjas Andrius Tapinas. Pirmą kartą šalies istorijoje organizuoto pilietinio festivalio tikslas – kovoti su visuomenėje gajomis baimėmis.

Naujienos

Prezidentė kviečia puoselėti senąsias tradicijas

2016-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė Tarptautinį folkloro festivalį „Skamba skamba kankliai“. Keturiasdešimt ketvirtus metus vykstantis renginys yra seniausias folkloro festivalis Lietuvoje. Prezidentės teigimu, šio festivalio garsai atgaivina tai, ką mūsų širdyse per šimtus metų užkodavo nemirtinga tautos kūryba. Išgirdę seną dainą, tradicinių instrumentų muziką – išgirstame tai, kas sava ir brangu, ką norime išsaugoti ir perduoti naujoms kartoms.

Vokietija padeda stiprinti Lietuvos saugumą

2016-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Vokietijos užsienio reikalų ministru Franku Walteriu...

Prezidentė pasveikino Gruziją Nepriklausomybės dienos metinių proga

2016-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Gruzijos Prezidentą...

Vyriausybės neveiklumas Lietuvai kainuos milijonines baudas

2016-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi aptarti...

Lietuvos žmonėms reikia skaidraus ir atsakingo verslo

2016-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ nariais...

Šalies vadovė pasveikino Argentiną nacionalinės šventės proga

2016-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Argentinos Respublikos Prezidentą Mauricio Macri nacionalinės šventės – Gegužės Revoliucijos – metinių proga. Šiemet minimos Lietuvos ir Argentinos diplomatinių santykių atkūrimo 25-osios metinės. Pasak Prezidentės, abiejų valstybių ir jų piliečių ryšiai nuosekliai stiprėja, o juos sutvirtina ir gausi lietuvių kilmės žmonių bendruomenė Argentinoje.

Prezidentė pasveikino Jordaniją Nepriklausomybės dienos proga

2016-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jordanijos Hašimitų Karalystės Karalių Abdullah II ibn Al Husseiną septyniasdešimtųjų Jordanijos Nepriklausomybės metinių proga. Šalies vadovė pabrėžė, kad bendros abiejų šalių vertybės ir vieningas požiūris į reikšmingus tarptautinės darbotvarkės klausimus lemia tvirtą partnerystę siekiant taikos bei saugumo regione ir pasaulyje.

Laisvės piknikas sutelkė drąsius laisvos šalies piliečius

2016-05-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Kauno rajone rengiamame festivalyje „Laisvės piknikas“....

Prezidentė susitiks su skaidraus verslo atstovais

2016-05-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį, gegužės 25 d., 9 val. susitiks su skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ nariais ir duos startą akcijai „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Jau penktą kartą vykstančios akcijos ‚Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į šešėlinės ekonomikos mastą, žalą valstybei ir kiekvienam gyventojui. Šiemet prie šios akcijos prisijungė daugiau nei 80 šalies miestų ir miestelių. Pažanga siekiant skaidrumo Lietuvoje yra – gerėja Korupcijos suvokimo indeksas, po truputį mažėja šešėlinės ekonomikos mastas. Tačiau...

Šalies vadovė pasveikino išrinktąjį Austrijos Prezidentą

2016-05-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Austrijos Respublikos Prezidentą Alexander van der Bellen. „Linkiu, kad Austrijos piliečių išreikštas pasitikėjimas įkvėptų Jus prasmingiems darbams, stiprinantiems šalies žmonių ir visų europiečių gerovę, saugumą ir vienybę. Tikiuosi, kad artimiausiais metais Lietuvos ir Austrijos dialogą tiek dvišaliu lygiu, tiek Europos Sąjungoje praturtins naujos mūsų žmonių ryšius stiprinančios idėjos ir bendros iniciatyvos“ – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pasveikino plaukiką D. Rapšį iškovojus bronzą

2016-05-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino plaukiką Daną Rapšį Europos plaukimo čempionate Londone iškovojus bronzą. „Tegul plaukiant už Lietuvą visuomet Jus lydi sėkmė, stiprybės ir jėgų teįkvepia nuoširdus žmonių palaikymas, o iškovoti medaliai tegul paskatina dirbti dar atkakliau“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

Šią dieną įvykių nėra

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata