Lietuvos Respublikos Prezidentė

Kampanija „Už saugią Lietuvą“ – prasmingi darbai tęsiasi
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“ mini savo veiklos metų sukaktį. Ta proga šalies vadovė pasveikino ir apdovanojo gražiausias kampanijos iniciatyvas.
Prezidentė kviečia visus prisijungti prie akcijos „Darom“
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą tradicinei akcijai „Darom“ ir drauge su įvairių sutrikimų turinčiais žmonėmis psichosocialinės reabilitacijos centro „Rastis“ parke sodino žydinčius augalus.
Prezidentės darbo susitikimas su Seimo Pirmininku
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė darbo susitikime su Seimo Pirmininku Viktoru Pranckiečiu aptarė teisinį kelią dvigubos pilietybės klausimui spręsti. Taip pat kalbėtasi apie vetuotą Viešųjų pirkimų įstatymą ir siūlymą uždrausti korupcinius vidaus sandorius savivaldybėse. Susitikime aptartos ir Žemės įstatymo pataisos, valstybinės žemės valdymo decentralizavimo pasekmės bei kitos šalies aktualijos.
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos žmonėms šv. Velykų proga
Mielieji, Velykos – tai nuostabus gyvybės ir tikėjimo metas. Ši diena – tarsi amžinas šaltinis, iš kurio galime semti kiekvienas. Kas atgaivos, o kas – dvasios stiprybės. Tai šventė, kai dalijamės pačiais geriausiais jausmais. Kai norime vieni kitus padrąsinti ir įkvėpti. Velykų varpai, skelbiantys prisikėlimo naujieną, mus kas kartą ragina nebijoti – nėra tokių sunkumų, kurių neįveiktume bendromis jėgomis.
Lietuva ir Kinija stiprina dialogą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Kinijos Parlamento pirmininku Zhang Dejiang. Susitikime aptartas dvišalis bendradarbiavimas, Europos Sąjungos ir Kinijos santykiai, tarptautinė saugumo situacija.

Naujienos

Kampanija „Už saugią Lietuvą“ – prasmingi darbai tęsiasi

2017-04-21

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“ mini savo veiklos metų sukaktį. Ta proga šalies vadovė pasveikino ir apdovanojo gražiausias kampanijos iniciatyvas. Šiuo metu kampanijos puslapyje užregistruota daugiau nei 400 asmeninių ir visuomeninių iniciatyvų, padedančių lengviau įveikti priklausomybes, smurtą, savižudybes, skatinančių globoti ir įsivaikinti. Šalies vadovė sveikindama įsimintiniausias iniciatyvas pažymėjo, kad didžiausią reikšmę turi ne iniciatyvų gausa, o jų galia ir nešama nauda aplinkiniams.

Prezidentūra vėl atveria savo erdves

2017-04-21 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas Atvirų erdvių visuomenei projektas tradiciškai...

Kampanijai „Už saugią Lietuvą“ – vieneri

2017-04-21

Prieš metus startavusi Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio...

Prezidentė kviečia visus prisijungti prie akcijos „Darom“

2017-04-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą tradicinei akcijai „Darom“ ir drauge su įvairių...

Prezidentė dalyvaus akcijoje „Darom“

2017-04-19 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, balandžio 20 d. 11 val. dalyvaus tradicinėje gamtos švarinimo akcijoje „Darom“. Šalies vadovė kartu su Vilniaus psichosocialinės reabilitacijos centro „Rastis“ darbuotojais ir lankytojais sodins įvairius augalus Vasaros g. esančiame centro parke. Lietuvoje nuo psichikos ir elgesio sutrikimų kasmet gydosi daugiau kaip 160 tūkst. žmonių, išaiškinama apie 9 tūkst. naujų susirgimo atvejų. Tai – du su puse karto daugiau nei ES vidurkis. Jiems reikalingas ne tik gydymas, bet ir pagalba po jo, todėl, pasak Prezidentės, ši talka yra puiki veikla ir tokių...

Prezidentės darbo susitikimas su Seimo Pirmininku

2017-04-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė darbo susitikime su Seimo Pirmininku Viktoru Pranckiečiu aptarė...

Prezidentė paskyrė Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo pirmininką

2017-04-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Teismų įstatymu ir atsižvelgdama į Teisėjų tarybos patarimą, pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė Gintarą Kryževičių Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėju ir šio teismo pirmininku. Pareigas G. Kryževičius pradės eiti nuo balandžio 28 dienos. G. Kryževičius turi daugiau nei 30 metų įvairiapusės teisinio darbo patirties, net 27 metus jis dirbo teisėju visų pakopų teismuose – nuo apylinkės, apygardos, Lietuvos apeliacinio, Lietuvos vyriausiojo administracinio iki Aukščiausiojo Teismo.

Vidaus sandoriams – Prezidentės veto

2017-04-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo grąžino Seimui pakartotinai svarstyti...

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos žmonėms šv. Velykų proga

2017-04-16

Mielieji, Velykos – tai nuostabus gyvybės ir tikėjimo metas. Ši diena – tarsi amžinas šaltinis, iš kurio galime semti...

Prezidentė pasveikino Popiežių Emeritą Benediktą XVI su jubiliejumi

2017-04-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, savo ir visos šalies žmonių vardu, pasveikino Jo Šventenybę Popiežių Emeritą Benediktą XVI garbingo 90 metų jubiliejaus proga. Šalies vadovės sveikinime teigiama, kad garbinga sukaktis minima džiaugiantis Popiežiaus kūrybiniu gyvenimu, didžiuliu ir labai vertingu akademiniu palikimu. Pasak Prezidentės, tiek tikintieji, tiek pasauliečiai vertina nuoširdų ir svarbų Popiežiaus darbą, novatorišką ir drąsią tarnystę, ypatingus nuopelnus ekumenizmui, pastangas stiprinti Europos vienybę, rūpinimąsi aplinka.

Lietuva ir Kinija stiprina dialogą

2017-04-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Kinijos Parlamento pirmininku Zhang Dejiang....

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

14:00

Prezidentė pasveikins Generolo Povilo Plechavičiaus mokyklos kadetus ir priims jų priesaikas (Vienybės aikštė, Kaunas)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata