Lietuvos Respublikos Prezidentė

Bendras interesas – atsinaujinęs ir stiprus NATO
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų 27 NATO valstybių vadovais Belgijos sostinėje aptarė tolesnį Aljanso gynybinių pajėgumų stiprinimą, adekvataus finansavimo gynybai užtikrinimą, kovą su augančiu terorizmu. 
Prezidentė Briuselyje dalyvauja NATO vadovų susitikime
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje dalyvauja NATO vadovų susitikime.
Lietuva kuria finansinių technologijų ateitį
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su pasaulinės vertybinių popierių biržos „Nasdaq“ vadove Adena Friedman. Susitikime aptartos „Nasdaq“ veiklos perspektyvos Lietuvoje, finansinių technologijų plėtra, moterų lyderystės versle skatinimas.
#Login2017 – inovacijos ir pasaulio protai renkasi Lietuvoje
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė technologijų ir inovacijų festivalį „LOGIN“. Vienuoliktą kartą vykstanti šventė šiemet startavo Prezidentūros parke įsikūrusiame moderniausiame Baltijos šalyse muziejuje – Valstybės pažinimo centre.
Energetinis saugumas – bendras ES rūpestis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos Komisijos viceprezidentu Marošu Šefčovičiumi, atsakingu už ES energetinę sąjungą. Artėjant deryboms dėl naujo daugiamečio ES biudžeto, susitikime aptarti Lietuvos energetiniai interesai, Astravo AE keliamos grėsmės ir bendros ES priemonės energetiniam saugumui užtikrinti.

Naujienos

Valstybės vadovė pasveikino sportininkus, Europos irklavimo čempionate iškovojusius auksą

2017-05-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino irkluotojus Dovydą Nemeravičių, Martyną Džiaugį, Rolandą Maščinską ir Aurimą Adomavičių Europos irklavimo čempionate Ȍekijoje iškovojus auksą. Pasak šalies vadovės, iškovotas medalis liudija ištvermę, ryžtą ir valios stiprybę. Pergalei pasiekti sportininkai atidavė visas jėgas, o jų talentas garsina Lietuvą visame pasaulyje.

Prezidentė pasveikino Armėniją Respublikos dienos proga

2017-05-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Armėnijos Respublikos Prezidentą Seržą Sargsianą ir visus šalies žmones nacionalinės šventės – Respublikos dienos – 99-ųjų metinių proga. Šalies vadovės teigimu, dvišalis Lietuvos ir Armėnijos dialogas, bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose ar ryšių su Europos Sąjunga lygiu prisidės prie efektyvaus abiejų valstybių piliečių interesų gynimo politikos, saugumo ir ekonomikos srityse.

Šalies vadovė pasveikino Azerbaidžaną Respublikos dienos proga

2017-05-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Azerbaidžano Respublikos Prezidentą Ilhamą Alijevą ir visus šalies žmones nacionalinės šventės – Respublikos dienos – 99-ųjų metinių proga. Šalies vadovė palinkėjo, kad atviras Lietuvos ir Azerbaidžano dialogas tiek dvišalių santykių, tiek visapusio bendradarbiavimo su Europos Sąjunga lygiu artimiausiais metais atvertų abiejų valstybių žmonėms daugiau galimybių kartu plėtoti naudingas veiklas.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl akademiko Zbigniew Brzezinski mirties

2017-05-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl iškilaus akademiko, buvusio Jungtinių Amerikos Valstijų valstybės tarnautojo Zbigniew Brzezinski mirties. Pasak šalies vadovės, profesorius Z. Brzezinski buvo išskirtinė asmenybė, nuoseklus laisvės ir demokratijos vertybių gynėjas, savo šalies patriotas, ištikimas Lietuvos ir Europos draugas, siekęs stiprinti JAV ir Europos partnerystę.

Biudžetinių įstaigų vadovai taip pat negali būti amžini

2017-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo grąžino Seimui pakartotinai svarstyti Biudžetinių įstaigų įstatymo pataisas. Seimo priimtos įstatymo pataisos numato, kad biudžetinių įstaigų vadovai į pareigas priimami konkurso būdu 4 metų kadencijai, neribojant kadencijų skaičiaus. Pasibaigus pirmajai kadencijai darbo sutartis pratęsiama antrajai, po kurios iš pareigų atleistas vadovas turi teisę iš karto vėl dalyvauti konkurse.

Prezidentė pasveikino Gruziją Nepriklausomybės dienos proga

2017-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Gruzijos Prezidentą Georgijų Margvelašvilį 99-ųjų Gruzijos Nepriklausomybės dienos metinių proga. Sveikinime valstybės vadovė pabrėžė, kad bendros vertybės ir laisvės troškimas suartina Gruzijos ir Europos žmones. Anot Prezidentės, Gruzija padarė didelę pažangą įgyvendindama svarbias reformas bei ugdydama vakarietišką visuomenę ir jau šiandien matome realius pastangų rezultatus, kurių naudą patirs visi Gruzijos piliečiai.

Bendras interesas – atsinaujinęs ir stiprus NATO

2017-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų 27 NATO valstybių vadovais Belgijos sostinėje aptarė...

Prezidentė Briuselyje dalyvauja NATO vadovų susitikime

2017-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje dalyvauja NATO vadovų susitikime. Šis susitikimas, į...

Prezidentė pasveikino Argentiną nacionalinės šventės proga

2017-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Argentinos Respublikos Prezidentą Mauricio Macri nacionalinės šventės – Gegužės Revoliucijos – metinių proga ir visiems Argentinos žmonėms palinkėjo visokeriopos sėkmės ir klestėjimo. Sveikinime šalies vadovė taip pat palinkėjo, kad stiprėjantis Europos Sąjungos ir Argentinos dialogas artimiausiais metais atvertų mūsų valstybėms dar daugiau galimybių bendrauti dvišaliu lygiu ir tarptautinėse organizacijose.

Šalies vadovė pasveikino Jordaniją Nepriklausomybės metinių proga

2017-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jordanijos Hašimitų Karalystės Karalių Abdullah II ibn Al Husseiną 71-ųjų Jordanijos Nepriklausomybės metinių proga. Prezidentės teigimu, per pastaruosius kelerius metus Lietuva ir Jordanija padėjo tvirtą pagrindą stiprindamos dvišalius ryšius. Šalies vadovė pabrėžė, kad bendros abiejų šalių žmonių vertybės ir atsakingas požiūris į šių dienų iššūkius atveria daugiau galimybių plėsti dialogą tarptautinėse organizacijose bei stiprinti visapusį bendradarbiavimą verslo, inovacijų, mokslo ir švietimo projektuose.

Diskusija Prezidentūroje: sutelkta pagalba – kiekvienai krizės ištiktai šeimai?

2017-05-24 ANONSAS

Rytoj, gegužės 25 d., 10 val. Prezidentūroje vyks diskusija „Koordinuotų paslaugų teikimas vaikams ir jų tėvams“,...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

13:00

Prezidentė priims teisėjų priesaikas (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata