Lietuvos Respublikos Prezidentė

„Solidarumo bėgimas“ – gerumo ir atsakomybės pamoka visai šaliai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vilniaus „Atgajos“ specialiojoje mokykloje, kur paskelbė didžiausios šalyje moksleivių paramos akcijos „Solidarumo bėgimas“ pradžią ir davė pirmąjį startą.
Prezidentė apdovanojo Lietuvai nusipelniusius Pentagono pareigūnus
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Niujorke valstybinius apdovanojimus įteikė svarbiems Pentagono pareigūnams, reikšmingai prisidėjusiems prie mūsų šalies saugumo ir gynybos stiprinimo. Apdovanojimai įteikti JAV Gynybos departamento Gynybos sekretoriaus biuro Estijos, Latvijos ir Lietuvos šalių direktoriui Davidui Bradley Millneriui ir buvusiam JAV gynybos sekretoriaus pavaduotojui Europos ir NATO politikai Jamesui Joye Townsendui.
Prezidentė ragina pasaulį stabdyti agresorius
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, sakydama metinę kalbą Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje, Niujorke, atkreipė pasaulio dėmesį į Rusijos karinių pratybų „Zapad 2017“ keliamas grėsmes.
Prezidentės darbo pietūs su pasaulio lyderiais – dėmesys ir Lietuvos saugumui
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė JT generalinio sekretoriaus António Guterreso kvietimu dalyvavo darbo pietuose su pasaulio lyderiais – JAV Prezidentu Donaldu Trumpu, Jordanijos Karaliumi Abdullah II, Pietų Korėjos Prezidentu Moon Jae-inu, Turkijos Prezidentu Racepu Tayyipu Erdoğanu, Japonijos Premjeru Shinzo Abe, Šveicarijos, Liberijos ir kitų šalių Prezidentais.
Lietuvos ir Lenkijos Prezidentų susitikime – regiono saugumo klausimai
Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje dalyvaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lenkijos Respublikos Prezidentu Andrzejumi Duda. Šalių vadovai aptarė saugumo padėtį regione, bendradarbiavimą NATO ir ES, šalių energetinių ir infrastruktūros projektų įgyvendinimą.

Naujienos

„Solidarumo bėgimas“ – gerumo ir atsakomybės pamoka visai šaliai

2017-09-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vilniaus „Atgajos“ specialiojoje mokykloje, kur paskelbė didžiausios šalyje moksleivių paramos akcijos „Solidarumo bėgimas“ pradžią ir davė pirmąjį startą. Pasak šalies vadovės, lietuviai visada gebėjo padėti ištikus nelaimei. To jie mokomi nuo pat mažų dienų – užjausti ir suprasti kitus. Todėl nenuostabu, kad ir dabar net 70 tūkstančių šalies vaikų pasiryžo dalyvauti šiame paramos bėgime ir taip ištiesti pagalbos ranką gyvenantiems sunkiau. Prezidentės teigimu, tai geriausias įrodymas, kad padėti gali kiekvienas – nesvarbu nei amžius, nei socialinė padėtis.

Nepriklausomybės dienos proga šalies vadovė pasveikino Saudo Arabiją

2017-09-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Saudo Arabijos Karalių Salmaną bin Abdulazizą al Saudą Saudo Arabijos Nacionalinės dienos 85-ųjų metinių proga. Šalies vadovės teigimu, artimą Europos Sąjungos ir Saudo Arabijos bendradarbiavimą skatina ne tik bendri ekonominiai interesai, bet ir dideli saugumo iššūkiai, su kuriais šiandien susiduria tiek Artimųjų Rytų, tiek Europos valstybės. Tai, anot Prezidentės, ypač svarbus paskatinimas ieškoti vieningo atsako į tarptautinės darbotvarkės klausimus.

Šalies vadovė pasveikino Europos čempione tapusią vyrų golbolo rinktinę

2017-09-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Europos golbolo čempionate aukso medalius iškovojusią šalies golbolo vyrų rinktinę. Pasak šalies vadovės, darniu darbu ir tvirta valia pelnyti garbingi apdovanojimai jau ne pirmus metus žymi pergalingą rinktinės kelią į sporto aukštumas. Sveikinime dėkojama už iškovotus medalius. Pasak šalies vadovės, tai įkvėpimas visiems ir graži dovana naują šimtmetį pasitinkančiai valstybei.

Prezidentė duos startą didžiausiam moksleivių bėgimui šalyje

2017-09-22 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, rugsėjo 25 dieną, 11 valandą lankysis „Atgajos“ specialiojoje mokykloje, kur paskelbs didžiausios šalyje moksleivių paramos akcijos „Solidarumo bėgimas“ pradžią ir duos startą pirmajam bėgimui. Jau tradicija tapusią ir šalies Prezidentės globojamą iniciatyvą rengia organizacija „Gelbėkit vaikus“ kartu su kampanija „Už saugią Lietuvą“. „Solidarumo bėgimo“ starto švilpukas šiemet nuaidės 400-uose Lietuvos ugdymo įstaigų, o solidarumo kilometrus bėgs apie 70 tūkstančių vaikų. Paaukotos lėšos bus skirtos pagalbai vargingiau gyvenantiems Lietuvos...

Prezidento rūmų kieme vyks Tarptautinės muzikos dienos koncertas

2017-09-22 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas Atvirų erdvių visuomenei projektas šį sekmadienį,...

Prezidentė pasveikino Bulgariją Nepriklausomybės dienos proga

2017-09-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Bulgarijos Respublikos Prezidentą Rumeną Radevą šalies Nepriklausomybės dienos proga. Pasak Prezidentės, Lietuva vertina Bulgariją kaip svarbią partnerę, su kuria sėkmingai bendradarbiauja ne tik Europos Sąjungoje ir NATO, bet ir stiprindama dvišalį valstybių ir žmonių dialogą. Sveikinime valstybės vadovė pabrėžė, kad bendri abiejų šalių interesai, tikslas užtikrinti piliečių apsaugą ir ekonomikos augimą ir toliau skatins artimai dirbti kartu, siekti bendrų pozicijų aktualiais regiono, žemyno ir saugumo...

Šalies vadovė pasveikino Maltą Nepriklausomybės dienos proga

2017-09-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Maltos Respublikos Prezidentę Marie Louise Coleiro Precą šalies Nepriklausomybės dienos proga. Šalies vadovės teigimu, Lietuva vertina konstruktyvius ir draugiškus dvišalius santykius, kuriuos Lietuva ir Malta ypač sutvirtino, jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai bendradarbiaudamos europinės darbotvarkės klausimais.

Prezidentė pasveikino maestro D. Katkų jubiliejaus proga

2017-09-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė nuoširdžiai pasveikino muzikantą, profesorių, aktyvų šalies visuomenininką Donatą Katkų 75-ojo gimtadienio proga. „Įvairiapuse savo veikla Jūs formuojate Lietuvos kultūrą – jos praeitį, dabartį ir ateitį. Jūsų iniciatyva suburtas Vilniaus kvartetas, Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, Kristupo muzikos festivalis – tai unikalūs, meistriškumo ir aukšto meninio lygio etalonu tapę mūsų kultūros reiškiniai“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė apdovanojo Lietuvai nusipelniusius Pentagono pareigūnus

2017-09-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Niujorke valstybinius apdovanojimus įteikė svarbiems Pentagono...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl žemės drebėjimo Meksikoje

2017-09-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą Meksikos Jungtinių Valstijų Prezidentui Enrique Peña Nieto dėl daugybę gyvybių nusinešusio žemės drebėjimo. Aukų šeimoms ir artimiesiems šalies vadovė palinkėjo stiprybės ir ištvermės, o visai šaliai – susitelkimo tęsiant nukentėjusiųjų paieškas ir įveikiant baisios nelaimės padarinius.

Prezidentė ragina pasaulį stabdyti agresorius

2017-09-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, sakydama metinę kalbą Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje,...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

08:00

Prezidentės darbo susitikimas su Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu (Prezidentūra. S. Daukanto a. 3)

11:00

Prezidentė paskelbs moksleivių paramos akcijos „Solidarumo bėgimas“ pradžią ( „Atgajos“ specialioji mokykla, Viršuliškių g. 103)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata