Lietuvos Respublikos Prezidentė

ES būtina daugiau investuoti į saugumą
Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvai akredituotais ES valstybių ambasadoriais. Tai kasmetinis šalies vadovės susitikimas, kuriame aptariamos svarbiausios metų aktualijos, Lietuvos vidaus politinė padėtis, pagrindiniai ES darbotvarkės bei užsienio politikos klausimai.
Pažeidžiamiausiems žmonėms būtinas ir valstybės, ir visuomenės dėmesys
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vilniaus pal. kun. Mykolo Sopočkos hospise – gydymo įstaigoje, kurioje rūpinamasi nepagydomomis ligomis sergančiais žmonėmis. Ilgėjanti gyvenimo trukmė senstančioje visuomenėje kelia sudėtingą iššūkį – daugėja ligonių, kuriems reikia paliatyviosios slaugos, malšinančios skausmą ir palengvinančios kančias.
Kalėdinėje labdaros mugėje – pilietiška ir atsakinga Lietuva
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė aikštėje atidarė kalėdinę nevyriausybinių organizacijų (NVO) mugę. Tradiciniu tapęs renginys Daukanto aikštėje vyksta jau 7 kartą. Pasak Prezidentės, tai, kad ši mugė vyksta jau septintą kartą, yra geriausias įrodymas, jog Lietuvoje daugėja savanorystės projektų ir padėti vieni kitiems norinčių žmonių
Svečiuose pas Prezidentę – užsienyje gyvenantys lietuvių vaikai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Baltarusijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir Kaliningrado srityje veikiančių lietuviškų mokyklų mokiniais ir mokytojais. Tradiciniame, jau 8-ą kartą vykusiame kalėdiniame susitikime dalyvavo beveik 150 vaikų ir jų mokytojų iš kaimyninių šalių.
NATO pratybos stiprina Lietuvos gynybą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Generolo Silvestro Žukausko poligone stebėjo NATO karines pratybas „Geležinis kardas 2016“. Tai trečią kartą rengiamos vienos didžiausių lauko pratybų Lietuvoje, kuriose dalyvauja per 4000 karių iš 11 NATO valstybių.

"Tarptautinė žmogaus teisių diena – kiekvieno mūsų diena. Žmogaus teisių gynimas yra esminė vertybė demokratinėje valstybėje ir pilietinė pareiga, leidžianti tikėtis, kad be išlygų bus gerbiamos ir ginamos visų mūsų teisės."

Naujienos

Prezidentė pasveikino S. Bilį iškojovus bronzos medalį

2016-12-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Kanadoje vykstančiame pasaulio plaukimo čempionato vyrų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje bronzos medalį iškovojusį Simoną Bilį. Pasak Prezidentės, svariais laimėjimais, talentu ir atkaklumu sportininkas kuria garbingą Lietuvos plaukimo istoriją ir garsina šalies vardą pasaulyje.

Prezidentė paskyrė teisingumo ministrę

2016-12-09

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė į naujai suformuotą septynioliktąją Vyriausybę teisingumo ministre...

Prezidentė vyks darbo vizito į Ukrainą

2016-12-09 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, gruodžio 12 d., išvyksta darbo vizito į Kijevą, kur susitiks su Ukrainos Prezidentu Petro Porošenka ir dalyvaus devintajame Lietuvos ir Ukrainos Prezidentų tarybos posėdyje. Prezidentai aptars Ukrainos europinę integraciją ir galimybes Ukrainos žmonėms kuo greičiau po Europą keliauti be vizų. Šalių vadovai taip pat apžvelgs Ukrainoje vykdomas reformas, saugumo padėtį šalyje, Minsko susitarimų įgyvendinimą. Susitikime daug dėmesio bus skiriama kovai su įsišaknijusia korupcija. Lietuva, pati nuėjusi ilgą valstybės skaidrinimo kelią, turi vertingos...

ES būtina daugiau investuoti į saugumą

2016-12-09

Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvai akredituotais ES valstybių ambasadoriais. Tai...

Teismų savivaldoje – nauji nariai

2016-12-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretus, kuriais paskyrė naujus visuomenės atstovus į svarbias teismų savivaldos institucijas - Teisėjų etikos ir drausmės komisiją bei Nuolatinę teisėjų veiklos vertinimo komisiją. Į Teisėjų etikos ir drausmės komisiją ketverių metų laikotarpiui paskirtas žinomas politologas Tomas Janeliūnas. Profesoriaus laipsnį turintis mokslininkas vadovauja Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto Tarptautinių santykių katedrai, yra parengęs daugybę publikacijų, žinomas saugumo ir tarptautinių santykių istorijos specialistas.

Pažeidžiamiausiems žmonėms būtinas ir valstybės, ir visuomenės dėmesys

2016-12-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vilniaus pal. kun. Mykolo Sopočkos hospise – gydymo...

Prezidentė domėsis nepagydomų ligonių slauga

2016-12-07 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, gruodžio 8 d., 12 val. lankysis Vilniaus pal. kun. Mykolo Sopočkos hospise – išskirtinėje gydymo įstaigoje, kurioje rūpinamasi nepagydomomis ligomis sergančiais ligoniais. Ši gydymo įstaiga, atvėrusi duris 2012 metais, buvo įrengta ir yra išlaikoma privačių aukotojų lėšomis, prisidedant Vilniaus teritorinei ligonių kasai.

Prezidentė paskyrė du naujus Teisėjų garbės teismo narius

2016-12-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo į naujai formuojamą Teisėjų garbės teismą...

Moterų bendrystė padės atsitiesti po patirto smurto

2016-12-06

Prezidentūroje susitiko Lietuvos verslo moterų tinklo atstovės ir smurtą artimoje aplinkoje patyrusios moterys,...

Šalies vadovė pasveikino Suomiją nacionalinės šventės proga

2016-12-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Suomijos Respublikos...

Prezidentūroje – smurto aukų likimus keisiantis susitikimas

2016-12-05 ANONSAS

Prezidentūroje antradienį, gruodžio 6 d., 10 val. rengiamas Vilniaus miesto Krizių centro globojamų moterų, patyrusių smurtą artimoje aplinkoje, susitikimas su Lietuvos verslo moterų tinklo atstovėmis. Atsiliepdamos į Prezidentės inicijuotą kampaniją „Už saugią Lietuvą“, kurios vienas tikslų – mažinti smurtą ir padėti jo aukoms, verslininkės pirmą kartą pasiūlys savo pagalbą moterims, norinčioms iš esmės pakeisti savo gyvenimą.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata