Lietuvos Respublikos Prezidentė

Valstybės gimtadienis – vienybės šventė visoje Lietuvoje
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sumaniausių akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ iniciatyvų autorius ir įteikė jiems nepriklausomos Lietuvos ir jos žmonių simbolį – valstybės trispalvę.
Lietuviški ženklai – per knygas į pasaulį
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė ir pasveikino 18-ąją tarptautinę Vilniaus knygų mugę. Didžiausias kultūros forumas, kuriuo yra tapusi Knygų mugė, šiemet gilinasi į „Lietuviškų ženklų pasaulyje“ temą. Ją atspindi ir mugėje pristatomos knygos, ir autoriai, garsinantys mūsų šalį.
Lietuva didžiuojasi savo jaunaisiais talentais
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė padėkos raštus tarptautiniuose konkursuose nugalėjusiems Lietuvos muzikams. Šiemet valstybės vadovė apdovanojo 23 konkursų nugalėtojus. Laureatų gretose – 20 solistų ir trys ansambliai, užėmę pirmąsias vietas arba iškovoję didžiuosius prizus konkursuose Austrijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Portugalijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse.
Prezidentė siūlo Seimui imtis Registrų centro ir profesinio mokymo pertvarkos
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė į Seimo pavasario sesijos darbų programą siūlo įtraukti įstatymų pataisas, kurios pagreitins Registrų centro ir profesinio mokymo sistemos pertvarkas.
JAV lyderystė svarbi Lietuvos saugumui
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų senatoriumi Richardu Durbinu. Susitikime aptarti iššūkiai mūsų regiono ir transatlantiniam saugumui, Lietuvos ir JAV bendradarbiavimas gynybos srityje bei transatlantinių ryšių stiprinimas.

Naujienos

Prezidentė pasveikino Kuveitą Nepriklausomybės metinių proga

2017-02-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Kuveito Valstybės Emyrą Šeichą Sabah Al-Ahmadą Al-Jaberą Al-Sabah penkiasdešimt šeštųjų Kuveito Nepriklausomybės metinių proga. Šalies vadovė sveikinime palinkėjo, kad atviras Lietuvos ir Kuveito dialogas dvišalių santykių, ryšių su Europos Sąjunga ar bendradarbiavimo tarptautinėse organizacijose lygiu prisidėtų prie tvaraus vystymosi ir gerovės skatinimo, bendrų saugumą ir taiką stiprinančių iniciatyvų plėtojimo visame regione. Pasak Prezidentės, drauge atrandamos abipusiškai naudingos veiklos perspektyvos verslo, švietimo, mokslo ir inovacijų srityse ir toliau skatins bendrais interesais grindžiamų abiejų valstybių ir žmonių tarpusavio santykių plėtrą.

Valstybės gimtadienis – vienybės šventė visoje Lietuvoje

2017-02-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sumaniausių akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir...

Jubiliejaus proga Prezidentė pasveikino V. Čekasiną

2017-02-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino džiazo atlikėją, kompozitorių, pedagogą Vladimirą Čekasiną 70-ies metų jubiliejaus proga. Šalies vadovės teigimu, V. Čekasinas yra talentingas ir unikalus džiazo pasaulio, neturinčio sienų ir ribų, atstovas. Jo veržli ir laisva muzika yra žinoma bei vertinama daugelyje pasaulio valstybių.

Prezidentė pasveikino Estijos vadovę Nepriklausomybės dienos proga

2017-02-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos šalies žmonių vardu pasveikino Estijos vadovę Kersti Kaljulad šalies Nepriklausomybės 99-ųjų metinių proga. Laisvai ir nepriklausomai Estijos valstybei bei visiems Estijos žmonėms Lietuvos vadovė palinkėjo ilgų visokeriopos sėkmės ir klestėjimo metų. Pasak šalies Prezidentės, gerbiame Estiją kaip valstybę, kurios piliečiai ėjo į laisvę tuo pačiu keliu, kaip ir mūsų tauta. Estija – svarbi Lietuvos partnerė ir sąjungininkė Baltijos jūros regione, Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje.

Prezidentė apdovanos išradingiausiai šventusius Vasario 16-ąją

2017-02-23 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, vasario 24 d., 12 val. apdovanos sumaniausių akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ iniciatyvų autorius. Prezidentės inicijuota pilietinė akcija kvietė kūrybingai ir prasmingai minėti 99-ąjį Valstybės gimtadienį ir savo idėjomis dalintis su visa Lietuva. Oficialioje interneto svetainėje šalies žmonės užregistravo daugiau kaip 400 šventimo sumanymų.

Lietuviški ženklai – per knygas į pasaulį

2017-02-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė ir pasveikino 18-ąją tarptautinę Vilniaus knygų mugę....

Lietuva didžiuojasi savo jaunaisiais talentais

2017-02-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė padėkos raštus tarptautiniuose konkursuose nugalėjusiems...

Prezidentė siūlo Seimui imtis Registrų centro ir profesinio mokymo pertvarkos

2017-02-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė į Seimo pavasario sesijos darbų programą siūlo įtraukti įstatymų...

JAV lyderystė svarbi Lietuvos saugumui

2017-02-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų senatoriumi Richardu...

Šalies vadovė pasveikino Norvegijos Karalių jubiliejaus proga

2017-02-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Norvegijos Karalių Haraldą V 80-ies metų jubiliejaus proga. Visų Lietuvos žmonių vardu šalies vadovė palinkėjo Karaliui neblėstančios energijos ir Norvegijos žmonių palaikymo. Prezidentės teigimu, Karalius Haraldas V yra ypač svarbus Norvegijos tapatybės simbolis, savo aktyvia visuomenine veikla buriantis piliečius bendriems darbams, pelnęs didelę pagarbą savo šalyje ir užsienyje.

Prezidentė pasveikino STT 20-mečio proga

2017-02-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Specialiųjų tyrimų tarnybą minint 20-mečio jubiliejų. Prezidentės teigimu, kovos su korupcija institucijos įsteigimu prieš du dešimtmečius Lietuva deklaravo pasauliui, kad taiko į aukščiausius sąžiningumo standartus. Pasak Prezidentės, su nepriklausoma Lietuva Specialiųjų tyrimų tarnyba nuėjo dvidešimt metų, kurie buvo be galo svarbūs valstybei. Per tuos metus būta visko – ir sėkmių, ir nesėkmių, keitėsi vadovai ir pareigūnai, nepakito tik viena – STT uždavinys visada išlieka kova su korupcija be jokių išlygų. Nes bet kurios demokratinės šalies...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata