Lietuvos Respublikos Prezidentė

Parolimpiečių pergalės – įkvepiantis pavyzdys visai Lietuvai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo parolimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire medalius iškovojusius šalies sportininkus. Aukso medalį laimėjusiems Lietuvos vyrų golbolo rinktinės nariams įteiktas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro Didysis kryžius. Rutulio stūmimo rungtyje iškovojęs auksą, o disko metimo varžybose sidabrą pelnęs Mindaugas Bilius apdovanotas padėkos raštu ir specialiu Prezidentės medaliu.
Prezidentei įteiktas „Metų žmogaus“ apdovanojimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė darbo vizito Niujorke metu atsiėmė Lietuvių kultūros muziejaus įsteigtą „Metų žmogaus“ apdovanojimą. Šis prizas šalies vadovei įteiktas už ženklų jos indėlį į lietuvių tautos bei kultūros puoselėjimą. „Metų žmogaus“ apdovanojimas buvo įsteigtas dar 1969 metais. Kasmet jis teikiamas Lietuvai, jos kultūrai ir pažangai nusipelniusiems žmonėms.
Aktyvus moterų vaidmuo – būtinas siekiant geresnio pasaulio
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasakė kalbą 71-uosiuose Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos debatuose, kuriuose diskutuojama, kaip paskatinti darnų pasaulio vystymąsi. Šiemet pradedami įgyvendinti 17 darnaus pasaulio vystymosi tikslų, kuriais iki 2030 metų siekiama įveikti skurdą ir badą, užtikrinti kokybišką švietimą ir sveikatos apsaugą, pasiekti lyčių lygybę, skatinti ekonomikos augimą, kovoti su klimato kaita.
Smurto prieš moteris kainą sumokame visi
Moterų pasaulio lyderių tarybai pirmininkaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje surengė aukšto lygio diskusiją, kuria siekiama atkreipti tarptautinės bendruomenės dėmesį į smurto prieš moteris kainą.
Prezidentė pasveikino golbolo komandą laimėjus auksą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos golbolo komandą, Rio de Žaneiro olimpiadoje iškovojus aukso medalį. „Esate pavyzdys, kaip vieningų, bendro tikslo kartu siekiančių žmonių pergalės tampa garbingu visos šalies laimėjimu. Jūs mums – nugalėtojų komanda, įkvepianti ryžto ir stiprybės, padrąsinanti įveikti savus iššūkius. Didžiuojamės, kad savo talentą skiriate Lietuvai ir ją garsinate“, - rašomas šalies vadovės sveikinime.

Naujienos

Prezidentė susitiks su Policijos generaliniu komisaru

2016-09-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį, rugsėjo 27 d. 11 val. susitiks su policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu aptarti vykdomos policijos reformos eigos. Dėl policijoje vykdomų pertvarkų pastaruoju metu skundžiasi ir šalies gyventojai, ir pareigūnai. Prezidentė su policijos generaliniu komisaru aptars, kaip užtikrinti, kad vykdant būtinas pertvarkas policija neprarastų profesionaliausių pareigūnų ir nenukentėtų žmonių saugumas.

Prezidentė kreipėsi į Teisėjų tarybą dėl Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjo atleidimo

2016-09-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir Teismų įstatymu, pasirašė dekretą, kuriuo kreipiasi į Teisėjų tarybą patarimo dėl Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjo Valerij Paškevič atleidimo iš pareigų, jam pažeminus teisėjo vardą. Prezidentė taip pat sustabdė šio teisėjo įgaliojimus iki bus priimtas sprendimas dėl jo atleidimo.

Parolimpiečių pergalės – įkvepiantis pavyzdys visai Lietuvai

2016-09-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo parolimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire medalius...

Prezidentei įteiktas „Metų žmogaus“ apdovanojimas

2016-09-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė darbo vizito Niujorke metu atsiėmė Lietuvių kultūros muziejaus...

Prezidentė pasveikino Saudo Arabiją Nepriklausomybės dienos proga

2016-09-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Saudo Arabijos Karalių Salmaną bin Abdulazizį al Saud Nacionalinės dienos proga. „Linkiu, kad artimas bendradarbiavimas aktualiais tarptautinės darbotvarkės ir saugumo klausimais Europos Sąjungos ir Saudo Arabijos santykių kontekste prisidėtų prie atsakingo bendrų iššūkių ir mums svarbių klausimų sprendimų“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Aktyvus moterų vaidmuo – būtinas siekiant geresnio pasaulio

2016-09-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasakė kalbą 71-uosiuose Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos...

Prezidentė pasveikino Bulgariją Nepriklausomybės dienos proga

2016-09-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Bulgarijos Respublikos Prezidentą Rosen Plevneliev nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. Pasak šalies vadovės, Lietuva ir Bulgarija, šiemet mininčios jau 25-ias diplomatinių santykių metines, per šiuos metus nuėjo prasmingą kelią. Valstybių dialogas buvo stiprinamas tiek dvišalių santykių lygmeniu, tiek bendradarbiaujant Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje.

Smurto prieš moteris kainą sumokame visi

2016-09-21

Moterų pasaulio lyderių tarybai pirmininkaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Jungtinių Tautų...

Prezidentė reiškia gilią užuojautą dėl Leonido Donskio mirties

2016-09-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė gilią užuojautą dėl įžymaus lietuvių intelektualo,...

Prezidentė pasveikino Maltą Nepriklausomybės dienos proga

2016-09-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Maltos Respublikos Prezidentę Marie Louise Coleiro Precą šalies Nepriklausomybės dienos proga ir palinkėjo visokeriopos sėkmės, o Maltai ir visiems jos žmonėms – gerovės ir klestėjimo. Pasak šalies vadovės, Lietuvos ir Maltos bendradarbiavimas nuosekliai ir užtikrintai stiprėja. Prezidentė pabrėžė, kad prieš dvylika metų abi šalys kartu tapo Europos Sąjungos narėmis ir šiandien drauge siekia svarbių sprendimų visų europiečių labui, dar didesniam žemyno saugumui ir klestėjimui.

Prezidentė Niujorke dalyvaus JT Generalinės Asamblėjos debatuose

2016-09-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį, rugsėjo 20 d. išvyksta darbo vizito į Niujorką, kur...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

13:00

Prezidentė apdovanos Parolimpiadoje medalius iškovojusius Lietuvos sportininkus ir jų trenerius (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata