Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentė siūlo Seimui imtis Registrų centro ir profesinio mokymo pertvarkos
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė į Seimo pavasario sesijos darbų programą siūlo įtraukti įstatymų pataisas, kurios pagreitins Registrų centro ir profesinio mokymo sistemos pertvarkas.
JAV lyderystė svarbi Lietuvos saugumui
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų senatoriumi Richardu Durbinu. Susitikime aptarti iššūkiai mūsų regiono ir transatlantiniam saugumui, Lietuvos ir JAV bendradarbiavimas gynybos srityje bei transatlantinių ryšių stiprinimas.
JAV patvirtina įsipareigojimą Baltijos šalių saugumui
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Miunchene susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų viceprezidentu Mike’u Pence’u. Susitikime, kuriame taip pat dalyvavo Latvijos ir Estijos vadovai, aptartas bendradarbiavimo su JAV ir transatlantinių ryšių stiprinimas.
Prezidentės susitikimas su Kroatijos vadove Kolinda Grabar-Kitarovič
Dalyvaudama Miuncheno saugumo konferencijoje Prezidentė susitiko su Kroatijos vadove Kolinda Grabar-Kitarovič
Europos Sąjunga privalo daugiau investuoti į savo gynybą
Į Miuncheno saugumo konferenciją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo pirmoje šios konferencijos diskusijoje apie Bendrijos ateitį („The Future of European Union: United or Divided“).

Naujienos

Prezidentė siūlo Seimui imtis Registrų centro ir profesinio mokymo pertvarkos

2017-02-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė į Seimo pavasario sesijos darbų programą siūlo įtraukti įstatymų pataisas, kurios pagreitins Registrų centro ir profesinio mokymo sistemos pertvarkas. Kad valstybei nebereikėtų pirkti duomenų iš savęs ir taip švaistyti milijonus, Prezidentė imasi neefektyvia veikla pagarsėjusio Registrų centro pertvarkos. Prezidentės teikiamos įstatymų pataisos leis valstybei ir savivaldybėms naudotis valstybės registrų duomenimis nemokamai, užtikrins kokybiškas paslaugas žmonėms bei skaidrų ir racionalų valstybės lėšų naudojimą.

JAV lyderystė svarbi Lietuvos saugumui

2017-02-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų senatoriumi Richardu...

Šalies vadovė pasveikino Norvegijos Karalių jubiliejaus proga

2017-02-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Norvegijos Karalių Haraldą V 80-ies metų jubiliejaus proga. Visų Lietuvos žmonių vardu šalies vadovė palinkėjo Karaliui neblėstančios energijos ir Norvegijos žmonių palaikymo. Prezidentės teigimu, Karalius Haraldas V yra ypač svarbus Norvegijos tapatybės simbolis, savo aktyvia visuomenine veikla buriantis piliečius bendriems darbams, pelnęs didelę pagarbą savo šalyje ir užsienyje.

Prezidentė pasveikino STT 20-mečio proga

2017-02-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Specialiųjų tyrimų tarnybą minint 20-mečio jubiliejų. Prezidentės teigimu, kovos su korupcija institucijos įsteigimu prieš du dešimtmečius Lietuva deklaravo pasauliui, kad taiko į aukščiausius sąžiningumo standartus. Pasak Prezidentės, su nepriklausoma Lietuva Specialiųjų tyrimų tarnyba nuėjo dvidešimt metų, kurie buvo be galo svarbūs valstybei. Per tuos metus būta visko – ir sėkmių, ir nesėkmių, keitėsi vadovai ir pareigūnai, nepakito tik viena – STT uždavinys visada išlieka kova su korupcija be jokių išlygų. Nes bet kurios demokratinės šalies...

JAV patvirtina įsipareigojimą Baltijos šalių saugumui

2017-02-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Miunchene susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų viceprezidentu...

Europos Sąjunga privalo daugiau investuoti į savo gynybą

2017-02-17

Į Miuncheno saugumo konferenciją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo pirmoje šios...

Prezidentė dalyvaus Miuncheno saugumo konferencijoje

2017-02-17 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyko dviejų dienų darbo vizito į Vokietiją, kur dalyvaus Miuncheno saugumo konferencijoje. Tai nuo 1964 m. rengiamas forumas, kuris per penkerius dešimtmečius įgavo globalią reikšmę. Kasmet į neformalias diskusijas Bavarijos sostinėje susirenka aukščiausio lygio politikai, valstybių ir tarptautinių organizacijų vadovai, užsienio bei gynybos ministrai, įtakingi politikos analitikai ir saugumo ekspertai.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonijoje S. Daukanto aikštėje

2017-02-16

Gerbiami Lietuvos žmonės, Vasario 16-oji – tai šventė, kuri mus pakylėja. Ir valstybę, ir žmogų. Kiekvieną, kuris šį...

Valstybės apdovanojimai – Lietuvai nusipelniusiems žmonėms

2017-02-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos proga už nuopelnus...

Lietuvą sveikina pasaulio lyderiai

2017-02-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė sulaukė pasaulio lyderių sveikinimų, skirtų Lietuvos Valstybės...

Įvertinimas už kūrybinio kelio aukštumas

2017-02-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vasario 16-osios išvakarėse šalies menininkams įteikė Nacionalines...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

13:00

Prezidentė pasveikins 2016 m. tarptautiniuose konkursuose aukščiausius apdovanojimus laimėjusius Lietuvos muzikus (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata