Lietuvos Respublikos Prezidentė

Užtvirtinta strateginė Baltijos šalių ir JAV partnerystė
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų viceprezidentu Josephu Bidenu. Susitikime taip pat dalyvavo Latvijos Prezidentas Raimondas Vėjuonis ir Estijos Prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas. Prezidentės teigimu, simboliška, jog šis susitikimas vyksta Lietuvai, Latvijai ir Estijai minint 27-ąsias Baltijos kelio metines.
Socialinė gerovė, politinis skaidrumas ir valstybės turto apsauga – šio politinio sezono Prezidentės prioritetai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė siūlo į Seimo rudens sesijos darbotvarkę įtraukti 16 naujų įstatyminių iniciatyvų, kurios prisidės prie socialinės žmonių gerovės kūrimo, padės apsaugoti valstybės turtą ir žemę, užkirs kelią sukčiavimui, mokesčių vengimui, nebaudžiamumui, valstybės apgaudinėjimui ir padės kurti skaidresnę politinę sistemą šalyje.
Prezidentės prizas – pilietiškiausiai dviratininkų komandai
Šiandien sostinėje baigėsi Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamas „Velomaratonas 2016“. Specialus, Prezidentės Dalios Grybauskaitės įsteigtas prizas – „Pilietiškiausios komandos“ marškinėliai šiemet atiteko komandai „Dviračiu aplink LT“. Dviratininkų komanda kelionę pradėjo Medininkų pasienio poste, taip pagerbdama ir paminėdama prieš 25 metus per tragiškus įvykius ten žuvusius pareigūnus. Per 11 dienų dviratininkai apvažiavo visą Lietuvą ir, įveikę 1200 kilometrų, finišavo „Velomaratone“.
Šalies vadovė pasveikino A. Lanką ir E. Ramanauską iškovojus bronzą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Rio de Žaneiro olimpiadoje, baidarių ir kanojų irklavimo varžybų dviviečių baidarių 200 m. finale Lietuvai bronzinę pergalę iškovojusius irkluotojus Aurimą Lanką ir Edviną Ramanauską.

Šiandien, rugpjūčio 23-iąją, minime Europos dieną stalinizmo ir nacizmo aukoms atminti ir Baltijos kelio dieną. Tai – tikrasis mūsų kelias, kuriuo einame jau beveik tris dešimtmečius, brangindami atkovotą Lietuvos laisvę, susigrąžintas europietiškas vertybes ir trokšdami jas išsaugoti būsimoms kartoms.

Naujienos

Užtvirtinta strateginė Baltijos šalių ir JAV partnerystė

2016-08-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų viceprezidentu Josephu Bidenu. Susitikime taip pat dalyvavo Latvijos Prezidentas Raimondas Vėjuonis ir Estijos Prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas. Prezidentės teigimu, simboliška, jog šis susitikimas vyksta Lietuvai, Latvijai ir Estijai minint 27-ąsias Baltijos kelio metines. „Šiandien Baltijos šalys ir Jungtinės Amerikos Valstijos yra pasirengusios dar kartą patvirtinti mūsų strateginę partnerystę. Ji trunka jau ne vienerius metus, todėl esame tikri, jog kad ir kokie pokyčiai įvyktų JAV po prezidento rinkimų, šios šalies įsipareigojimai NATO ir Baltijos regionui išliks tvirti", – sakė Prezidentė.

Prezidentė susitiks su JAV viceprezidentu J. Bidenu

2016-08-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vyksta į Rygą, kur susitiks su Jungtinių Amerikos Valstijų...

Šalies vadovė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Suomijoje

2016-08-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Suomijoje...

Socialinė gerovė, politinis skaidrumas ir valstybės turto apsauga – šio politinio sezono Prezidentės prioritetai

2016-08-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė siūlo į Seimo rudens sesijos darbotvarkę įtraukti 16 naujų...

Prezidentės prizas – pilietiškiausiai dviratininkų komandai

2016-08-21

Šiandien sostinėje baigėsi Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamas „Velomaratonas 2016“....

Prezidentė pasveikino jaunuosius Lietuvos krepšininkus

2016-08-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos jaunių vaikinų krepšinio rinktinę, Europos jaunučių krepšinio čempionate iškovojus sidabrą. „Sau ir Lietuvai dovanojote medalį, suteikiantį džiugios vilties, kad mūsų laukia stipri ir pergalinga krepšinio ateitis. Dėkoju už atiduotas jėgas ir pasididžiavimo jausmą kylant Lietuvos trispalvei“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl teroro akto Turkijoje

2016-08-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą Turkijos Prezidentui Recepui Tayyipui Erdoğanui dėl Gaziantepo mieste įvykdyto teroro akto, kuris nusinešė dešimtis nekaltų gyvybių. „Griežtai smerkiame tokį žiaurų ir nepateisinamą išpuolį. Šią sunkią valandą aukų artimiesiems ir visiems Turkijos žmonėms linkime stiprybės bei susiklausymo", – rašoma Prezidentės užuojautoje.

Prezidentė pasveikino Estiją nepriklausomybės atkūrimo 25-erių metų sukakties proga

2016-08-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Estijos...

Prezidentė pasveikino fotomenininką R. Rakauską jubiliejaus proga

2016-08-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino fotomenininką Romualdą Rakauską 75-ojo gimtadienio proga. Sveikinime Prezidentė pabrėžė, kad R. Rakauskas nuo kūrybos pradžios iki meninės brandos likęs ištikimas lyriškajai fotografijai. Įkvėptas meilės savam kraštui ir jo žmonėms, subtiliu ir pastabiu žvilgsniu fotomenininkas kūrė šviesų ir pakylėtą Lietuvos paveikslą.

Šalies vadovė pasveikino Afganistaną Nepriklausomybės dienos proga

2016-08-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Afganistano Islamo Respublikos Prezidentą Mohammadą Ashrafą Ghani Afganistano Nepriklausomybės dienos metinių proga. Sveikinimo laiške Prezidentė pabrėžė, kad šiandien Afganistanas sprendžia sudėtingus, bet šalies žmonėms labai svarbius valstybės stiprinimo ir ekonomikos skatinimo, nacionalinės vienybės ir saugumo klausimus. Šalies vadovės teigimu, brutalūs ir niekaip nepateisinami teroristiniai išpuoliai primena, kokia tai sunki užduotis.

Šalies vadovė pasveikino A. Lanką ir E. Ramanauską iškovojus bronzą

2016-08-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Rio de Žaneiro olimpiadoje, baidarių ir kanojų...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

13:00

Prezidentė dalyvaus Lietuvos sportininkų palydėtuvių į Rio de Žaneiro Parolimpines žaidynes ceremonijoje (Katedros aikštė)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata