Lietuvos Respublikos Prezidentė

ES pritarė veiksmų planui kovai su dezinformacija
Europos Vadovų Taryba (EVT) pritarė ES kovos su dezinformacija veiksmų planui ir paragino jį vykdyti, kad kitąmet vyksiantys Europos Parlamento rinkimai būtų laisvi, sąžiningi ir saugūs.
ES šalys pristatė pozicijas dėl biudžeto
Europos Vadovų Taryba (EVT) pradėjo diskusijas dėl ES daugiamečio 2021–2027 m. biudžeto. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir kiti ES lyderiai išsakė savo šalių pozicijas dėl Europos Komisijos pateikto pirminio biudžeto pasiūlymo.
Prezidentė susitiko su Briuselyje protestuojančiais Lietuvos žemdirbiais
Europos Vadovų Taryboje dalyvaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Briuselyje protestuojančiais Lietuvos žemdirbiais.
Maltos ordino padėka – svarus įvertinimas visiems Lietuvos žmonėms
Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei už daugiametį indėlį į Lietuvos ir Maltos ordino glaudų bendradarbiavimą ir nenuilstamą paramą socialinei veiklai mūsų šalyje įteikta asmeninė Maltos ordino Didžiojo Magistro Fra‘ Giacomo Dalla Torre Del Tempio Di Sanguinetto padėka.
Lietuvos žemdirbių reikalavimai yra pagrįsti
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvos žemdirbius vienijančių organizacijų atstovais ir aptarė ES daugiametę 2021–2027 metų finansinę perspektyvą bei joje numatomą paramą mūsų šalies ūkininkams.

Naujienos

ES pritarė veiksmų planui kovai su dezinformacija

2018-12-14

Europos Vadovų Taryba (EVT) pritarė ES kovos su dezinformacija veiksmų planui ir paragino jį vykdyti, kad kitąmet vyksiantys Europos Parlamento rinkimai būtų laisvi, sąžiningi ir saugūs. EVT susitikime dalyvaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pabrėžė, kad tik veikdamos kolektyviai ES šalys narės sugebės efektyviai kovoti su dezinformacija iš nedraugiškų šalių, todėl Lietuva palaiko šį veiksmų planą. Komisija ir ES išorės veiksmų tarnyba pasiūlė Europos lygiu sukurti greitojo reagavimo sistemą, kuri leistų ES šalims koordinuotai reaguoti į dezinformaciją, dalintis informacija ir užtikrinti spartų atsaką į kenkėjišką kišimąsi į demokratinių rinkimų procesą.

Seimas priėmė Prezidentės inicijuotas pataisas dėl pedagogų etatinio apmokėjimo

2018-12-13

Seimas priėmė Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas įstatymų pataisas dėl pedagogų darbo etatinio apmokėjimo. Prezidentė prieš savaitę susitikusi su švietimo profesinių sąjungų atstovais, ekspertais, Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininku ir įvertinusi jų siūlymus ypatingos skubos tvarka pateikė Seimui įstatymų pataisas, kuriomis lengvinamas etatinio apmokėjimo įgyvendinimas.

ES šalys pristatė pozicijas dėl biudžeto

2018-12-13

Europos Vadovų Taryba (EVT) pradėjo diskusijas dėl ES daugiamečio 2021–2027 m. biudžeto. Lietuvos Respublikos...

Prezidentė pasveikino Lietuvos plaukikus iškovojus du sidabro medalius

2018-12-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino plaukikus Rūtą Meilutytę ir Daną Rapšį Pasaulio plaukimo čempionate Kinijoje, trumpajame baseine iškovojus du sidabro medalius. R. Meilutytė varžėsi 50 m krūtine rungtyje, D. Rapšys – 200 m laisvuoju stiliumi. Šalies vadovė padėkojo sportininkams už galimybę palaikyti, džiaugtis sidabrinėmis pergalėmis, girdėti Lietuvos himną. Anot Prezidentės, tai ypatingos akimirkos, leidžiančios visiems matyti Lietuvą tarp stipriausių pasaulio šalių.

Prezidentė vyksta į Europos Vadovų Tarybą

2018-12-12 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, gruodžio 13 d., išvyksta į Briuselį, kur dalyvaus Europos...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl teroro išpuolio Strasbūre

2018-12-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą Prancūzijos Prezidentui Emmanueliui Macronui dėl per teroro išpuolį Strasbūre, kalėdinėje mugėje, žuvusių ir sužeistų žmonių. Šalies vadovės teigimu, šis šventinę taikos dvasią visiems Strasbūro ir Prancūzijos gyventojams užtemdęs žiaurumas negali būti niekaip pateisintas.

Šalies vadovė pasveikino plaukiką D. Rapšį iškovojus įspūdingą pergalę

2018-12-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino plaukiką Daną Rapšį, Pasaulio plaukimo čempionate Kinijoje, trumpajame baseine iškovojus auksą. Prezidentė pabrėžė, kad plaukikas padovanojo Lietuvai įspūdingą pergalę, kuri yra didelis visų sportininko pastangų įvertinimas, kartu įrašantis mūsų šalies vardą į pasaulio sporto istoriją.

Prezidentė teikia Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjų kandidatūras

2018-12-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Teismų įstatymu ir atsižvelgdama į Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininko siūlymą bei vienbalsį Teisėjų tarybos patarimą, kreipiasi į Seimą dėl trijų Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjų skyrimo. Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) teisėjomis siūloma skirti Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus teisėją Godą Ambrasaitę-Balynienę ir Lietuvos apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėją Daivą Pranytę-Zalieckienę.

Maltos ordino padėka – svarus įvertinimas visiems Lietuvos žmonėms

2018-12-10

Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei už daugiametį indėlį į Lietuvos ir Maltos ordino glaudų...

Lietuvos žemdirbių reikalavimai yra pagrįsti

2018-12-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvos žemdirbius vienijančių organizacijų atstovais...

Parama Ukrainai – Lietuvos saugumo interesas

2018-12-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Ukrainos Prezidentu Petro Porošenka. Šalies vadovės...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata