Lietuvos Respublikos Prezidentas
Prezidentas dalyvavo kardinolo S.Tamkevičiaus padėkos Mišiose
Prezidentas Gitanas Nausėda Šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje dalyvavo kardinolo Sigito Tamkevičiaus padėkos Mišiose.
Prezidentas: Lietuva siekia didesnės ES finansinės paramos
Spalio 18 d. Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdis buvo skirtas aptarti klausimams, susijusiems su ES strategine darbotvarke, daugiamete finansine programa 2021–2027 metams ir klimato kaita. Lietuvos Republikos Prezidentas
Prezidentas: „Brexit“ susitarime yra tai, ko tikėjomės
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda dalyvauja Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdyje, kuriame Europos lyderiai patvirtino ką tik pasiektą „Brexit“ susitarimą tarp Jungtinės Karalystės ir Europos Sąjungos. Galutiniam jo įgyvendinimui trūksta tik Europos Parlamento ir Jungtinės Karalystės parlamento ratifikavimo.
Per pirmąsias 100 dienų – Prezidentūros atvėrimas ir aktyvūs žingsniai vidaus bei užsienio politikoje
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį spaudos konferencijoje apžvelgė per beveik šimtą dienų nuo inauguracijos įgyvendintas iniciatyvas, įvykusius užsienio vizitus ir būsimųjų darbų prioritetus.
Prezidentas kviečia stiprinti savivaldos ir nacionalinės valdžios dialogą
Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos iniciatyva Valdovų rūmuose įvyko Regionų forumas, skirtas Vietos savivaldos dienai pažymėti ir svarbiausiems regionų plėtros klausimams aptarti. Diskusijose buvo ieškoma būdų, padėsiančių bendromis institucijų pastangomis stiprinti šalies regionus kaip būtiną žmonėms gerovės elementą. Prezidentas pabrėžė, jog girdi ir supranta savivaldybių bei regionų problemas, kurioms ilgą laiką stigo dėmesio.
Prezidentas – parodos „Radvilos. Kunigaikščių istorija ir paveldas“ globėjas
Valstybės vadovas Valdovų rūmų muziejuje palinkėjo visiems įdomių ir prasmingų susitikimų su kunigaikščiais Radvilomis, rasti būtent sau skirtų paskatų per praeitį stiprinti tikėjimą dabartimi ir ateitimi.
Prezidentas dalyvavo kardinolo S.Tamkevičiaus padėkos Mišiose
Prezidentas: Lietuva siekia didesnės ES finansinės paramos
Prezidentas: „Brexit“ susitarime yra tai, ko tikėjomės
Per pirmąsias 100 dienų – Prezidentūros atvėrimas ir aktyvūs žingsniai vidaus bei užsienio politikoje
Prezidentas kviečia stiprinti savivaldos ir nacionalinės valdžios dialogą
Prezidentas – parodos „Radvilos. Kunigaikščių istorija ir paveldas“ globėjas

Naujienos

Prezidentas dalyvavo kardinolo S. Tamkevičiaus padėkos Mišiose

2019-10-19

Prezidentas Gitanas Nausėda Šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje dalyvavo kardinolo Sigito Tamkevičiaus padėkos Mišiose. Šalies vadovas savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kauno arkivyskupą emeritą Sigitą Tamkevičių tapus Katalikų Bažnyčios kardinolu.

Prezidentas: Lietuva siekia didesnės ES finansinės paramos

2019-10-18

Spalio 18 d. Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdis buvo skirtas aptarti klausimams, susijusiems su ES strategine...

Prezidentas vyks į Japonijos Imperatoriaus inauguracijos ceremoniją

2019-10-18 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė spalio 21–24 dienomis viešės Japonijoje, kur yra pakviesti į Imperatoriaus Naruhito žengimo į sostą ceremoniją ir šventinius renginius. Darbo vizito metu Japonijos sostinėje Tokijuje Prezidentas daugiausia dėmesio skirs dvišalių politinių, ekonominių ir kultūrinių santykių su Japonija stiprinimui. Planuojami susitikimai su Japonijos Ministru Pirmininku Shinzo Abe, Parlamento Atstovų rūmų pirmininku Tadamoriu Oshima, Japonijos ir Lietuvos draugystės parlamentinės grupės vadovu Hirofumiu Nakasone.

Prezidentas: „Brexit“ susitarime yra tai, ko tikėjomės 

2019-10-17

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda dalyvauja Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdyje, kuriame Europos...

Prezidentas pasirašė dekretą dėl Viešųjų pirkimų tarnybos direktorės atleidimo

2019-10-16

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, atsižvelgdamas į Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo atleidžia Dianą Vilytę iš Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) direktoriaus pareigų. „Dėkoju D. Vilytei už profesionalumą ir principingumą, pademonstruotą vykdant viešųjų pirkimų priežiūrą, bei linkiu sėkmės ateityje“, – sakė Prezidentas Gitanas Nausėda.

Prezidentas dalyvaus Europos Vadovų Taryboje

2019-10-16 ANONSAS

Spalio 17–18 d. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda vyksta darbo vizito į Briuselį, kur dalyvaus Europos...

Prezidentas siūlo užkirsti kelią nesaugios elektros energijos patekimui į Lietuvą

2019-10-16

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pateikė Seimui įstatymų pataisas, skirtas užkirsti kelią elektros energijos patekimui į Lietuvą iš trečiųjų šalių, kuriose veikia nesaugiomis pripažintos branduolinės elektrinės. Šalies vadovas siūlo Seimui keisti dalį Būtinųjų priemonių, skirtų apsisaugoti nuo trečiųjų šalių nesaugių branduolinių elektrinių keliamų grėsmių, įstatymo, Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos įstatymo, Elektros energetikos įstatymo ir Energetikos įstatymo nuostatų.

Per pirmąsias 100 dienų – Prezidentūros atvėrimas ir aktyvūs žingsniai vidaus bei užsienio politikoje

2019-10-15

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį spaudos konferencijoje apžvelgė per beveik šimtą dienų...

Prezidentas apžvelgs pirmųjų šimto darbo dienų iniciatyvas

2019-10-14 ANONSAS

Rytoj, spalio 15 d., 11 val., Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda spaudos konferencijoje apžvelgs per...

Prezidentas pasveikino Ispaniją nacionalinės šventės proga

2019-10-12

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Ispanijos Karalių Pilypą VI šalies nacionalinės šventės – Fiesta Nacional de España – proga ir palinkėjo sveikatos ir laimės, o Ispanijai ir jos žmonėms – klestėjimo, vienybės ir sėkmės. „Džiaugiuosi, kad mus vienija tvirti dvišaliai ryšiai, bendromis vertybėmis grįsta narystė Europos Sąjungoje ir NATO. Vertiname Jūsų karių dalyvavimą Baltijos šalių oro policijos misijose kaip svarų indėlį prisidedant prie mūsų regiono saugumo užtikrinimo. Esu tikras, kad veikdami kartu galime įveikti kylančius saugumo, politinius...

Pirmoji ponia dėkojo odontologams už profesinę savanorystę

2019-10-11

Diana Nausėdienė lankėsi Lietuvos odontologų labdaros ir paramos fondo renginyje, kuriame padėkojo gydytojams,...

Daugiau naujienų

Prezidento darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata