Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentė su dienos centrų vaikais ruošėsi Velykoms
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su vaikų dienos centrų auklėtiniais dalyvavo velykinėse edukacinėse dirbtuvėse.
Prezidentė priėmė jaunųjų kadetų priesaikas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Istorinės Prezidentūros kieme pasveikino Generolo Povilo Plechavičiaus mokyklos kadetus ir priėmė jų priesaikas. Šiemet kadetų priesaiką davė 75 jaunuoliai.
ES lyderiai atideda „Brexitą“
Į neeilinę Europos Vadovų Tarybą (EVT) susirinkę ES šalių lyderiai sutarė atidėti Jungtinės Karalystės išstojimą iš Europos Sąjungos iki spalio 31 d.
Briuselyje – Prezidentės ir D. Tusko susitikimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje susitiko su Europos Vadovų Tarybos Pirmininku Donaldu Tusku.
Briuselyje lyderiai spręs dėl „Brexito“ atidėjimo
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyksta į Briuselį, kur dalyvaus neeiliniame Europos Vadovų Tarybos posėdyje.

Naujienos

Prezidentė su dienos centrų vaikais ruošėsi Velykoms

2019-04-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su vaikų dienos centrų auklėtiniais dalyvavo velykinėse edukacinėse dirbtuvėse. Pasak šalies vadovės, Velykos – mus visus sujungianti šventė. Nors kiekviename krašte ir šeimoje ji yra savita, turime ir bendrų velykinių tradicijų, kurios mus vienija, – dalinimasis margučiu nuo seno simbolizuoja darną ir vienybę. Valstybės pažinimo centre vykusiose dirbtuvėse tautodailininkai kartu su menininku Algirdu Gatavecku Prezidentę ir vaikus mokė įvairių kiaušinių marginimo technikų, pynė verbas, gamino tradicinius velykinius karpinius.

Prezidentė reiškia užuojautą dėl autobuso avarijos Madeiroje

2019-04-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą Vokietijos Federacinės Respublikos Prezidentui Frankui-Walteriui Steinmeieriui dėl tragiškos autobuso avarijos Madeiroje, kurios metu žuvo turistai iš Vokietijos. Šiuo sunkiu metu šalies vadovė palinkėjo visokeriopos stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems bei sveikatos ir spartaus gijimo visiems sužeistiesiems.

Prezidentūroje – velykinės edukacinės dirbtuvės

2019-04-17 ANONSAS

Artėjant šv. Velykoms Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, balandžio 18 d., 12.30 val. kartu su vaikų dienos centrų auklėtiniais dalyvaus velykinėse edukacinėse dirbtuvėse. Su dienos centro auklėtiniais taip pat bendraus šalies vadovės inicijuotos socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriai menininkas Algirdas Gataveckas ir grupės „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas. Grupė „Biplan“ susirinkusiems pristatys ir atliks kampanijai dovanojamą naują dainą – „Nuo nulio iki mėnulio“.

Prezidentė pasveikino radijo laidų vedėją Bernadetą Lukošiūtę su jubiliejumi

2019-04-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino radijo laidų vedėją Bernadetą Lukošiūtę gražaus 70-ojo jubiliejaus proga. Pasak šalies vadovės, B. Lukošiūtę pažįsta ir atpažįsta visoje Lietuvoje. Ne viena karta užaugo su laidų vedėjos balsu, jis ir dabar kas savaitę girdimas per LRT radiją, kuriam B. Lukošiūtė atidavė net penketą dešimtmečių.

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Švedijoje

2019-04-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Švedijos...

Prezidentė priėmė jaunųjų kadetų priesaikas

2019-04-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Istorinės Prezidentūros kieme pasveikino Generolo Povilo...

ES lyderiai atideda „Brexitą“

2019-04-11

Į neeilinę Europos Vadovų Tarybą (EVT) susirinkę ES šalių lyderiai sutarė atidėti Jungtinės Karalystės išstojimą iš...

Briuselyje – Prezidentės ir D. Tusko susitikimas

2019-04-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje susitiko su Europos Vadovų Tarybos Pirmininku Donaldu...

Prezidentė pasveikino operos solistą V. Prudnikovą 70-mečio proga

2019-04-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė 70-ojo gimtadienio proga pasveikino operos solistą Vladimirą Prudnikovą. Šalies vadovės teigimu, solisto balsas, skambantis Lietuvos ir pasaulio scenose, atstovauja aukščiausiai operinės ir kamerinės muzikos kultūrai. V. Prudnikovas yra Lietuvos operos legenda, mylima klausytojų, gerbiama kolegų ir vertinama jaunosios kartos solistų.

Briuselyje lyderiai spręs dėl „Brexito“ atidėjimo

2019-04-10 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyksta į Briuselį, kur dalyvaus neeiliniame Europos Vadovų...

Prezidentė teikia Kainų ir energetikos kontrolės komisijos narę

2019-04-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir Lietuvos energetikos įstatymu, pasirašė dekretą, kuriuo teikia Seimui skirti Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) nare Medeiną Augustinavičienę. M. Augustinavičienė nuo 2015 m. dirba Valstybinėje kainų ir energetikos kontrolės komisijoje, iki 2017 m. laikinai ėjo VKEKK Šilumos ir vandens departamento direktorės bei pirmininko patarėjos pareigas, turi dvidešimties metų darbo patirtį įmonių reguliavimo ir konkurencijos priežiūros srityse.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata