Lietuvos Respublikos Prezidentas
Prezidentas susitiko su „Misijos Sibiras'19“ dalyviais
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda Prezidentūroje susitiko su projekto „Misija Sibiras‘19“ komanda, poryt išvyksiančia į Kazachstaną. Prezidentas, „Misijos Sibiras‘19“ dalyviams perduodamas simbolinę žvakelę, kuri bus uždegta ant lietuvių kapų, pabrėžė, kad šis projektas taip pat atspindi vienos Lietuvos idėją, nes įtraukia pilietišką jaunąją kartą ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.
Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba Prezidento rūmų perdavimo ceremonijoje S. Daukanto aikštėje
Brangūs Lietuvos žmonės, Mano brangioji Lietuva, sveikinu ir kreipiuosi šiandien į Tave, iš mylinčios širdies ir iš visų jėgų... Šiandien Jūs susirinkote čia – lietuvybės šauklio Simono Daukanto aikštėje, o ir visoje Lietuvoje, – ne šiaip reginį stebėti ir ne įprastų „politinių“ pažadų pasiklausyti.
Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos kalba Seime
Brangūs Lietuvos žmonės, Jūsų ekscelencijos Prezidentai Dalia Grybauskaite, Valdai Adamkau, Vytautai Landsbergi, Pone Seimo pirmininke, Gerbiami Seimo nariai, Gerbiami svečiai, šiandien, priimdamas Lietuvos žmonių man suteiktus įgaliojimus, pirmiausia norėčiau padėkoti – Lietuvos vadovams garbingai ir išmintingai vadovavusiems valstybei sudėtingiausiais jai periodais.
D. Nausėdienės įvaizdis inauguracijos dieną – dėmesys ir pagarba Lietuvos kūrėjams
Įspūdingą, stilingą įvaizdį gali sukurti daugelis puikių Lietuvos kūrėjų.
Prezidentas pagerbė Tautos patriarchą dr. J. Basanavičių
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda inauguracijos dieną pradėjo apsilankymu prie paminklo dr. Jonui Basanavičiui. Į senąją Vilniaus miesto dalį įžengęs su žmona ir dukromis, valstybės vadovas stabtelėjo prie Aušros vartų Švč. Mergelės Marijos. Jiems einant pro Nacionalinės filharmonijos pastatą, kuriame 1905 m. vyko Didysis Vilniaus Seimas, skambėjo Juozo Naujalio „Svajonė“.
Prezidentas susitiko su „Misijos Sibiras'19“ dalyviais
Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba Prezidento rūmų perdavimo ceremonijoje S. Daukanto aikštėje
Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos kalba Seime
D. Nausėdienės įvaizdis inauguracijos dieną – dėmesys ir pagarba Lietuvos kūrėjams
Prezidentas pagerbė Tautos patriarchą dr. J. Basanavičių

Naujienos

Prezidentas teikia Seimo pritarimui naujojo kariuomenės vado kandidatūrą

2019-07-15

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda naujuoju kariuomenės vadu siūlo skirti generolą majorą Valdemarą Rupšį ir teikia jo kandidatūrą Seimo pritarimui. „Naujojo kariuomenės vado laukia svarbūs darbai. Pirmiausiai jam reikės užtikrinti kariuomenės modernizacijos projektų tęstinumą ir toliau stiprinti bendradarbiavimą su sąjungininkais“, – sakė šalies vadovas, pirmadienį pasirašęs dekretą dėl gen. mjr. V. Rupšio kandidatūros. Prezidentas kariuomenės vadą skiria krašto apsaugos ministro teikimu, gavęs Seimo pritarimą. Gen. mjr. V. Rupšys nuo 2016 m. vadovauja Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgoms. Jis yra tiesiogiai atsakingas už pagrindinių kovinių pajėgumų plėtrą.

Prezidentas susitiko su „Misijos Sibiras'19“ dalyviais

2019-07-15

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda Prezidentūroje susitiko su projekto „Misija Sibiras‘19“ komanda,...

Prezidentas su pirmuoju oficialiu vizitu vyks į Lenkiją

2019-07-15 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė liepos 16 d. su pirmuoju oficialiu...

Lietuvos Prezidentas išreiškė palaikymą kandidatei į Europos Komisijos Pirmininkes Ursulai von der Leyen

2019-07-14

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda telefonu kalbėjosi su kandidate į naująsias Europos Komisijos Pirmininkes Ursula von der Leyen. Per vokiškai vykusį pokalbį telefonu Prezidentas išreiškė palaikymą Ursulos von der Leyen kandidatūrai į Europos Komisijos Pirmininko postą: „Sekmadienis prasidėjo Lietuvai labai svarbiu pokalbiu su naująja kandidate į Europos Komisijos Pirmininkes. Išreiškiau palaikymą jos kandidatūrai ir manau, kad kuo greičiau ji bus patvirtinta ir suformuota nauja Europos Komisijos sudėtis, tuo greičiau bus galima pradėti svarstyti svarbiausius klausimus, aktualius Europos...

Prezidentas pasveikino Iraką nacionalinės šventės proga

2019-07-14

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Irako Respublikos Prezidentą Barhamą Salihą ir visus šios šalies žmones su 61-osiomis nacionalinės šventės – Respublikos dienos – metinėmis. „Naudodamasis galimybe, linkiu Jūsų šaliai visokeriopos sėkmės telkiant visas dialogo siekiančias Irako visuomenės grupes dėl bendrų, šalies ūkį stiprinančių, visų žmonių saugumą ir santarvę šalyje užtikrinančių darbų“, – rašoma šalies vadovo sveikinime.

Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Prancūziją Bastilijos dienos proga

2019-07-14

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda šalies piliečių vardu išreiškė pagarbą ir pasveikino Prancūzijos Prezidentą Emmanuelį Macroną nacionalinės šventės – Bastilijos dienos – proga. Minint 230-ąsias Bastilijos užėmimo metines Prezidentas linkėjo žmonėms santarvės, visokeriopos sėkmės ir klestėjimo. Jis džiaugėsi, kad visapusis Lietuvos ir Prancūzijos dialogas, draugystė ir bendradarbiavimas Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje pastaraisiais metais ypač sustiprėjo. Prezidentas akcentavo bendrą Prancūzijos ir Lietuvos poziciją ir atsakingą požiūrį į Europos vienybę ir...

Prezidentas įsipareigojo stiprinti šalies vienybę ir tarnauti žmonių gerovei

2019-07-13

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda iškilmingame Lietuvos Respublikos Seimo posėdyje penktadienį prisiekė Tautai būti ištikimas Lietuvos Respublikai ir Konstitucijai, gerbti ir vykdyti įstatymus, saugoti Lietuvos žemių vientisumą, sąžiningai eiti savo pareigas ir būti visiems lygiai teisingas, visomis išgalėmis stiprinti šalies nepriklausomybę, tarnauti Tėvynei, demokratijai ir Lietuvos žmonių gerovei. Naujasis šalies vadovas inauguracinėje kalboje atkreipė dėmesį, kad nuo pamatų pavyko sukurti valstybę, tapusią Europos Sąjungos šalių šeimos nare ir patikima Šiaurės Atlanto aljanso partnere....

Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Juodkalniją Valstybės dienos proga

2019-07-13

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda visos šalies žmonių vardu pasveikino Juodkalnijos Prezidentą Milo Djukanovičių Valstybės dienos proga. Oficialiame sveikinime Prezidentas išreiškė savo pagarbą ir palinkėjo Juodkalnijos tautai sėkmės, gerovės ir santaikos. Jis pasidžiaugė sėkmingu dvišaliu Lietuvos ir Juodkalnijos bendradarbiavimu gynybos ir saugumo klausimais, dirbant Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba Prezidento rūmų perdavimo ceremonijoje S. Daukanto aikštėje

2019-07-12

Brangūs Lietuvos žmonės, Mano brangioji Lietuva, sveikinu ir kreipiuosi šiandien į Tave, iš mylinčios širdies...

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos kalba Seime

2019-07-12

Brangūs Lietuvos žmonės, Jūsų ekscelencijos Prezidentai Dalia Grybauskaite, Valdai Adamkau, Vytautai Landsbergi,...

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos priesaika

2019-07-12

Aš, Gitanas Nausėda, prisiekiu Tautai būti ištikimas Lietuvos Respublikai ir Konstitucijai, gerbti ir vykdyti...

Daugiau naujienų

Prezidento darbotvarkė

Prezidentas su oficialiu vizitu vyksta į Lenkijos Respubliką

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata