Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentei įteiktas „Metų žmogaus“ apdovanojimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė darbo vizito Niujorke metu atsiėmė Lietuvių kultūros muziejaus įsteigtą „Metų žmogaus“ apdovanojimą. Šis prizas šalies vadovei įteiktas už ženklų jos indėlį į lietuvių tautos bei kultūros puoselėjimą. „Metų žmogaus“ apdovanojimas buvo įsteigtas dar 1969 metais. Kasmet jis teikiamas Lietuvai, jos kultūrai ir pažangai nusipelniusiems žmonėms.
Aktyvus moterų vaidmuo – būtinas siekiant geresnio pasaulio
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasakė kalbą 71-uosiuose Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos debatuose, kuriuose diskutuojama, kaip paskatinti darnų pasaulio vystymąsi. Šiemet pradedami įgyvendinti 17 darnaus pasaulio vystymosi tikslų, kuriais iki 2030 metų siekiama įveikti skurdą ir badą, užtikrinti kokybišką švietimą ir sveikatos apsaugą, pasiekti lyčių lygybę, skatinti ekonomikos augimą, kovoti su klimato kaita.
Smurto prieš moteris kainą sumokame visi
Moterų pasaulio lyderių tarybai pirmininkaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje surengė aukšto lygio diskusiją, kuria siekiama atkreipti tarptautinės bendruomenės dėmesį į smurto prieš moteris kainą.
Prezidentė pasveikino golbolo komandą laimėjus auksą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos golbolo komandą, Rio de Žaneiro olimpiadoje iškovojus aukso medalį. „Esate pavyzdys, kaip vieningų, bendro tikslo kartu siekiančių žmonių pergalės tampa garbingu visos šalies laimėjimu. Jūs mums – nugalėtojų komanda, įkvepianti ryžto ir stiprybės, padrąsinanti įveikti savus iššūkius. Didžiuojamės, kad savo talentą skiriate Lietuvai ir ją garsinate“, - rašomas šalies vadovės sveikinime.
Bratislavoje – kertinės diskusijos dėl ES ateities
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Bratislavoje dalyvauja ES 27 šalių viršūnių susitikime. Šio susitikimo tikslas – aptarti po „Brexit“ balsavimo susiklosčiusią situaciją Europoje, nustatyti ES piliečiams aktualiausias klausimus ir pradėti konsultacijų procesą, kokia Bendrija turėtų būti ateityje, iš jos pasitraukus Jungtinei Karalystei.

Naujienos

Prezidentei įteiktas „Metų žmogaus“ apdovanojimas

2016-09-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė darbo vizito Niujorke metu atsiėmė Lietuvių kultūros muziejaus įsteigtą „Metų žmogaus“ apdovanojimą. Šis prizas šalies vadovei įteiktas už ženklų jos indėlį į lietuvių tautos bei kultūros puoselėjimą. „Metų žmogaus“ apdovanojimas buvo įsteigtas dar 1969 metais. Kasmet jis teikiamas Lietuvai, jos kultūrai ir pažangai nusipelniusiems žmonėms.

Prezidentė pasveikino Saudo Arabiją Nepriklausomybės dienos proga

2016-09-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Saudo Arabijos Karalių Salmaną bin Abdulazizį al Saud Nacionalinės dienos proga. „Linkiu, kad artimas bendradarbiavimas aktualiais tarptautinės darbotvarkės ir saugumo klausimais Europos Sąjungos ir Saudo Arabijos santykių kontekste prisidėtų prie atsakingo bendrų iššūkių ir mums svarbių klausimų sprendimų“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Aktyvus moterų vaidmuo – būtinas siekiant geresnio pasaulio

2016-09-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasakė kalbą 71-uosiuose Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos...

Prezidentė pasveikino Bulgariją Nepriklausomybės dienos proga

2016-09-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Bulgarijos Respublikos Prezidentą Rosen Plevneliev nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. Pasak šalies vadovės, Lietuva ir Bulgarija, šiemet mininčios jau 25-ias diplomatinių santykių metines, per šiuos metus nuėjo prasmingą kelią. Valstybių dialogas buvo stiprinamas tiek dvišalių santykių lygmeniu, tiek bendradarbiaujant Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje.

Smurto prieš moteris kainą sumokame visi

2016-09-21

Moterų pasaulio lyderių tarybai pirmininkaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Jungtinių Tautų...

Prezidentė reiškia gilią užuojautą dėl Leonido Donskio mirties

2016-09-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė gilią užuojautą dėl įžymaus lietuvių intelektualo,...

Prezidentė pasveikino Maltą Nepriklausomybės dienos proga

2016-09-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Maltos Respublikos Prezidentę Marie Louise Coleiro Precą šalies Nepriklausomybės dienos proga ir palinkėjo visokeriopos sėkmės, o Maltai ir visiems jos žmonėms – gerovės ir klestėjimo. Pasak šalies vadovės, Lietuvos ir Maltos bendradarbiavimas nuosekliai ir užtikrintai stiprėja. Prezidentė pabrėžė, kad prieš dvylika metų abi šalys kartu tapo Europos Sąjungos narėmis ir šiandien drauge siekia svarbių sprendimų visų europiečių labui, dar didesniam žemyno saugumui ir klestėjimui.

Prezidentė Niujorke dalyvaus JT Generalinės Asamblėjos debatuose

2016-09-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį, rugsėjo 20 d. išvyksta darbo vizito į Niujorką, kur...

Prezidentė pasveikino Čilę Nepriklausomybės dienos proga

2016-09-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Čilės Respublikos Prezidentę Michelle Bachelet šalies Nepriklausomybės dienos proga. Šiemet Lietuva ir Čilė mini 25-ių metų diplomatinių santykių atkūrimo sukaktį. Pasak Prezidentės, per šį laikotarpį valstybės suartėjo, sutampa Lietuvos ir Čilės požiūriai aktualiais globalios darbotvarkės klausimais, šalys sėkmingai bendradarbiauja tarptautinėse organizacijose.

Prezidentė pasveikino golbolo komandą laimėjus auksą

2016-09-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos golbolo komandą, Rio de Žaneiro olimpiadoje...

Šalies vadovė pasveikino imtynininkę K. Gaučaitę iškovojus bronzą

2016-09-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Kamilę Gaučaitę, Tbilisyje (Gruzijoje) vykstančiame pasaulio jaunių imtynių čempionate iškovojusią bronzos medalį. „Šis laimėjimas yra Jūsų sportinio ryžto ir atkaklių treniruočių rezultatas. Žvelgiame į Jus, kaip į naują Lietuvos imtynių sporto viltį. Pasikliaukite savo jėgomis ir drąsiai siekite naujų pergalių“, - rašoma šalies vadovės sveikinime.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

13:00

Prezidentė apdovanos Parolimpiadoje medalius iškovojusius Lietuvos sportininkus ir jų trenerius (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata