Lietuvos Respublikos Prezidentė

Sh. Pereso palikimas Lietuvai – geri ir stiprūs santykiai su Izraeliu
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo iškilmingose buvusio Izraelio Prezidento ir Nobelio taikos premijos laureato Shimono Pereso laidotuvėse. Prezidento atminimui pagerbti, pagal žydų tautos paprotį, šalies vadovė atvežė Lietuvos žemės akmenuką.
Žydų gelbėtojai – drąsos ir kilnumo pavyzdys
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Žūvančiųjų gelbėjimo kryžiumi apdovanojo Lietuvos piliečius, kurie Antrojo pasaulinio karo metais, nepaisydami mirtino pavojaus sau ir savo šeimai, gelbėjo žydus nuo nacių genocido. Iš jų 44 asmenims valstybinis apdovanojimas suteiktas po mirties.
Policijos reforma gali būti tęsiama tik įsitikinus jos nauda
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitikusi su policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu aptarė policijoje vykdomas pertvarkas. Dėl policijos vykdomos reformos pastaruoju metu skundžiasi ir šalies gyventojai, ir pareigūnai. Pasak Prezidentės, skubota reforma kol kas kelia daugiau klausimų, nei suteikia atsakymų.
Parolimpiečių pergalės – įkvepiantis pavyzdys visai Lietuvai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo parolimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire medalius iškovojusius šalies sportininkus. Aukso medalį laimėjusiems Lietuvos vyrų golbolo rinktinės nariams įteiktas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro Didysis kryžius. Rutulio stūmimo rungtyje iškovojęs auksą, o disko metimo varžybose sidabrą pelnęs Mindaugas Bilius apdovanotas padėkos raštu ir specialiu Prezidentės medaliu.
Prezidentei įteiktas „Metų žmogaus“ apdovanojimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė darbo vizito Niujorke metu atsiėmė Lietuvių kultūros muziejaus įsteigtą „Metų žmogaus“ apdovanojimą. Šis prizas šalies vadovei įteiktas už ženklų jos indėlį į lietuvių tautos bei kultūros puoselėjimą. „Metų žmogaus“ apdovanojimas buvo įsteigtas dar 1969 metais. Kasmet jis teikiamas Lietuvai, jos kultūrai ir pažangai nusipelniusiems žmonėms.

Naujienos

Prezidentė pasveikino Kiniją nacionalinės šventės proga

2016-10-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kinijos Liaudies Respublikos Prezidentą Xi Jinpingą šalies nacionalinės šventės proga. Šiais metais minimos dvidešimt penktosios Lietuvos ir Kinijos diplomatinių santykių metinės. Prezidentė pabrėžė, kad abi šalys gali džiaugtis nuosekliai stiprėjančiais ryšiais, dažnėjančiais dvišaliais vizitais ir glaudesniu bendradarbiavimu prekybos ir investicijų srityse.

Prezidentė pasveikino Jungtinės Karalystės Ministrę Pirmininkę jubiliejaus proga

2016-10-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jungtinės Karalystės Ministrę Pirmininkę Theresą May 60-ies metų jubiliejaus proga. „Savo jubiliejų pasitinkate stojusi prie didžios valstybės vairo ypač svarbiu šaliai metu. Jūsų ilgametė politinė karjera, atsakomybė ir išmintis Jums pelnė nuoširdų Jungtinės Karalystės žmonių, taip pat ir Jūsų kolegų palaikymą. Linkiu, kad ši parama ir suteiktas pasitikėjimas įkvėptų Jums neišsekančios energijos ir ryžto tarnaujant visiems savo šalies žmonėms“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pasveikino Kiprą Nepriklausomybės metinių proga

2016-10-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kipro Respublikos Prezidentą Nicos Anastasiades Nepriklausomybės metinių proga. „Draugiškus dvišalius Lietuvos ir Kipro, mūsų žmonių ryšius ypač sustiprino narystė Europos Sąjungoje, į kurią stojome drauge, vienu metu. Šiandien kartu sprendžiame ypač svarbius mūsų žmonėms europinės darbotvarkės klausimus“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Sh. Pereso palikimas Lietuvai – geri ir stiprūs santykiai su Izraeliu

2016-09-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo iškilmingose buvusio Izraelio Prezidento ir Nobelio...

Prezidentė priėmė Šri Lankos ambasadorės skiriamuosius raštus

2016-09-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Šri Lankos Demokratinės Socialistinės Respublikos...

Prezidentė dalyvaus valstybinėse Shimono Pereso laidotuvėse

2016-09-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, rugsėjo 30 d. išvyksta į Jeruzalę, kur dalyvaus buvusio...

Jubiliejaus proga – sveikinimas Čilės Prezidentei

2016-09-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Čilės Respublikos...

Žydų gelbėtojai – drąsos ir kilnumo pavyzdys

2016-09-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Žūvančiųjų gelbėjimo kryžiumi apdovanojo Lietuvos piliečius, kurie...

Prezidentė reiškia nuoširdžią užuojautą dėl buvusio Izraelio Prezidento Shimono Pereso mirties

2016-09-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą Izraelio Prezidentui Reuvenui...

Policijos reforma gali būti tęsiama tik įsitikinus jos nauda

2016-09-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitikusi su policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu aptarė...

Prezidentės inicijuotos Mokslo ir inovacijų politikos gairės priimtos Seime

2016-09-27

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyva parengtas Lietuvos mokslo ir inovacijų politikos kaitos gaires patvirtino Seimas. Šios gairės užtikrins kokybišką mokslo ir švietimo sistemos pertvarką, inovacijų augimą, ekonomikos ir konkurencingumo augimą, valstybės pažangą. Prezidentės inicijuotose Lietuvos mokslo ir inovacijų politikos gairėse yra numatytos 5 konkrečios strateginės kryptys valstybės pažangai užtikrinti – mokslinių tyrimų sistemos pertvarka, inovacijų kūrimo ir diegimo skatinimas, švietimo sistemos pertvarka, mokslo ir inovacijų politikos koordinavimas bei nešališka...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

  

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata