Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuva kuria finansinių technologijų ateitį
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su pasaulinės vertybinių popierių biržos „Nasdaq“ vadove Adena Friedman. Susitikime aptartos „Nasdaq“ veiklos perspektyvos Lietuvoje, finansinių technologijų plėtra, moterų lyderystės versle skatinimas.
#Login2017 – inovacijos ir pasaulio protai renkasi Lietuvoje
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė technologijų ir inovacijų festivalį „LOGIN“. Vienuoliktą kartą vykstanti šventė šiemet startavo Prezidentūros parke įsikūrusiame moderniausiame Baltijos šalyse muziejuje – Valstybės pažinimo centre.
Energetinis saugumas – bendras ES rūpestis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos Komisijos viceprezidentu Marošu Šefčovičiumi, atsakingu už ES energetinę sąjungą. Artėjant deryboms dėl naujo daugiamečio ES biudžeto, susitikime aptarti Lietuvos energetiniai interesai, Astravo AE keliamos grėsmės ir bendros ES priemonės energetiniam saugumui užtikrinti.
Indonezijos rinka atsiveria Lietuvai
Valstybinio vizito į Indoneziją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šios šalies Prezidentu Joko Widodo. Tai – pirmasis istorijoje aukščiausių Lietuvos ir Indonezijos vadovų susitikimas, kuriame aptartas dvišalių ryšių stiprinimas, ES ir Indonezijos bendradarbiavimas, globalaus saugumo klausimai. Prezidentė taip pat susitiks su Indonezijos Parlamento Pirmininku Setya Novanto.
Lietuvos iliustratorių paroda Bankoke – dar viena šalies vizitinė kortelė
Darbo vizito į Tailandą išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Bankoke atidarė tarptautinį pripažinimą pelniusių Lietuvos vaikiškų knygų iliutratorių darbų parodą ir pakvietė visus aplankyti mūsų šalį. 

Naujienos

Diskusija Prezidentūroje: sutelkta pagalba – kiekvienai krizės ištiktai šeimai?

2017-05-24 ANONSAS

Rytoj, gegužės 25 d., 10 val. Prezidentūroje vyks diskusija „Koordinuotų paslaugų teikimas vaikams ir jų tėvams“, kurioje bus aptariama, kaip veiksmingai siekti, kad į krizinę situaciją patekęs ar sunkumus patiriantis vaikas ir jo šeima švietimo, sveikatos ir socialinio sektoriaus paslaugas gautų kompleksiškai. Švietimo pagalbos, sveikatos priežiūros ir socialinės paslaugos savivaldybėse iki šiol teikiamos nekoordinuotai. Su ta pačia krizinėje situacijoje atsidūrusia šeima bendraujantys skirtingų sričių specialistai dažniausiai dirba nedarniai ir pavieniui, todėl problema sprendžiama neefektyviai, o pasiekti rezultatai – trumpalaikiai.

Lietuva kuria finansinių technologijų ateitį

2017-05-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su pasaulinės vertybinių popierių biržos „Nasdaq“ vadove...

#Login2017 – inovacijos ir pasaulio protai renkasi Lietuvoje

2017-05-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė technologijų ir inovacijų festivalį „LOGIN“. Vienuoliktą...

Energetinis saugumas – bendras ES rūpestis

2017-05-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos Komisijos viceprezidentu Marošu Šefčovičiumi,...

Šalies vadovė pasveikino režisierių P. Gaidį su jubiliejumi

2017-05-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino režisierių Povilą Gaidį garbingo 80-ojo jubiliejaus proga. Anot šalies vadovės, daugiau nei penkiasdešimt režisieriaus veiklos metų didžiojoje scenoje – tai ištisa Klaipėdos dramos teatro epocha. Prezidentė pabrėžė, kad P. Gaidžio kūrybinės drąsos ir režisūrinio meistriškumo išaugintas teatras tapo miesto kultūros ir tautinės savimonės simboliu, o kartu su juo subrendo sąmoninga, teatro meną vertinanti žiūrovų karta.

Folkloro festivalis puoselėja vertybes ateities kartoms

2017-05-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino seniausio šalyje folkloro festivalio „Skamba skamba...

Prieš NATO susitikimą – Lietuvos ir Gruzijos vadovų pokalbis

2017-05-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė telefonu kalbėjo su Gruzijos Prezidentu Georgijumi Margvelašviliu. Valstybių vadovai aptarė Lietuvos ir Gruzijos saugumo padėtį, NATO ir Gruzijos bendradarbiavimo klausimus. Pokalbis įvyko artėjant NATO vadovų susitikimui, kuris bus rengiamas Briuselyje gegužės 25 dieną. Prezidentas Margvelašvilis paprašė Lietuvos Prezidentės paramos, keliant Gruzijai svarbius klausimus būsimame susitikime.

Prezidentė pasmerkė teroro išpuolį Mančesteryje

2017-05-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą Jos Didenybei Didžiosios Britanijos Karalienei Elžbietai II dėl baisaus teroristinio išpuolio Mančesteryje, pareikalavusio daug nekaltų žmonių gyvybių. Šalies vadovė griežtai pasmerkė šį žiaurų ir niekaip nepateisinamą, aukų nesirenkntį smurtą bei išreiškė tvirtą Lietuvos solidarumą su Jungtinės Karalystės žmonėmis.

Valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse įvedamos vadovų kadencijos

2017-05-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Valstybės ir savivaldybės įmonių bei Akcinių bendrovių...

Jubiliejaus proga Prezidentė pasveikino aktorę R. Varnaitę

2017-05-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino teatro, kino ir televizijos aktorę Reginą Varnaitę 90-ies metų jubiliejaus proga. Pasak šalies vadovės, kūrybinėje R. Varnaitės biografijoje yra daugybė aktorinę meistrystę ir artistinį talentą liudijančių įsimintinų vaidmenų, su kuriais užaugo ne viena šalies karta. Prezidentė pabrėžė, kad R. Varnaitės aktorystės ir kūrybos dešimtmečiai – ypatinga dovana Lietuvai, visai teatro bendruomenei ir kiekvienam žiūrovui.

Indonezijos rinka atsiveria Lietuvai

2017-05-17

Valstybinio vizito į Indoneziją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šios šalies...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

Prezidentė dalyvaus NATO vadovų susitikime Briuselyje

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata