Lietuvos Respublikos Prezidentė

Indonezijos rinka atsiveria Lietuvai
Valstybinio vizito į Indoneziją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šios šalies Prezidentu Joko Widodo. Tai – pirmasis istorijoje aukščiausių Lietuvos ir Indonezijos vadovų susitikimas, kuriame aptartas dvišalių ryšių stiprinimas, ES ir Indonezijos bendradarbiavimas, globalaus saugumo klausimai. Prezidentė taip pat susitiks su Indonezijos Parlamento Pirmininku Setya Novanto.
Lietuvos iliustratorių paroda Bankoke – dar viena šalies vizitinė kortelė
Darbo vizito į Tailandą išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Bankoke atidarė tarptautinį pripažinimą pelniusių Lietuvos vaikiškų knygų iliutratorių darbų parodą ir pakvietė visus aplankyti mūsų šalį. 
Lietuva ir Tailandas stiprina ryšius
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pradėdama vizitą Pietryčių Azijoje susitiko su Tailando Princese Maha Chakri Sirindhorn. Tai atsakomasis vizitas ir antrasis šalies vadovės susitikimas su karališkosios šeimos atstove.
JAV kariai Lietuvoje – mūsų saugumo garantija
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) gynybos sekretoriumi Jamesu Mattisu, su kuriuo aptarė dvišalį bendradarbiavimą, regiono ir transatlantinį saugumo stiprinimą, atgrasymo priemonių įgyvendinimą.
Socialiniams vaikų įgūdžiams formuoti – specialus projektas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė sostinės Baltupių mikrorajone įsikūrusiame vaikų dienos centre. Čia su vaikais, socialiniais darbuotojais ir vietos bendruomene sodino daržoves specialiai vaikų socialiniam lavinimui dovanotame šiltnamyje.

Naujienos

Šalies vadovė pasveikino režisierių P. Gaidį su jubiliejumi

2017-05-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino režisierių Povilą Gaidį garbingo 80-ojo jubiliejaus proga. Anot šalies vadovės, daugiau nei penkiasdešimt režisieriaus veiklos metų didžiojoje scenoje – tai ištisa Klaipėdos dramos teatro epocha. Prezidentė pabrėžė, kad P. Gaidžio kūrybinės drąsos ir režisūrinio meistriškumo išaugintas teatras tapo miesto kultūros ir tautinės savimonės simboliu, o kartu su juo subrendo sąmoninga, teatro meną vertinanti žiūrovų karta.

Folkloro festivalis puoselėja vertybes ateities kartoms

2017-05-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino seniausio šalyje folkloro festivalio „Skamba skamba...

Prieš NATO susitikimą – Lietuvos ir Gruzijos vadovų pokalbis

2017-05-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė telefonu kalbėjo su Gruzijos Prezidentu Georgijumi Margvelašviliu. Valstybių vadovai aptarė Lietuvos ir Gruzijos saugumo padėtį, NATO ir Gruzijos bendradarbiavimo klausimus. Pokalbis įvyko artėjant NATO vadovų susitikimui, kuris bus rengiamas Briuselyje gegužės 25 dieną. Prezidentas Margvelašvilis paprašė Lietuvos Prezidentės paramos, keliant Gruzijai svarbius klausimus būsimame susitikime.

Prezidentė pasmerkė teroro išpuolį Mančesteryje

2017-05-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą Jos Didenybei Didžiosios Britanijos Karalienei Elžbietai II dėl baisaus teroristinio išpuolio Mančesteryje, pareikalavusio daug nekaltų žmonių gyvybių. Šalies vadovė griežtai pasmerkė šį žiaurų ir niekaip nepateisinamą, aukų nesirenkntį smurtą bei išreiškė tvirtą Lietuvos solidarumą su Jungtinės Karalystės žmonėmis.

Valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse įvedamos vadovų kadencijos

2017-05-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Valstybės ir savivaldybės įmonių bei Akcinių bendrovių...

Jubiliejaus proga Prezidentė pasveikino aktorę R. Varnaitę

2017-05-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino teatro, kino ir televizijos aktorę Reginą Varnaitę 90-ies metų jubiliejaus proga. Pasak šalies vadovės, kūrybinėje R. Varnaitės biografijoje yra daugybė aktorinę meistrystę ir artistinį talentą liudijančių įsimintinų vaidmenų, su kuriais užaugo ne viena šalies karta. Prezidentė pabrėžė, kad R. Varnaitės aktorystės ir kūrybos dešimtmečiai – ypatinga dovana Lietuvai, visai teatro bendruomenei ir kiekvienam žiūrovui.

Indonezijos rinka atsiveria Lietuvai

2017-05-17

Valstybinio vizito į Indoneziją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šios šalies...

Šalies vadovė pasveikino Norvegiją nacionalinės šventės proga

2017-05-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Norvegijos Karalių Haraldą V nacionalinės šventės ‒ Konstitucijos dienos ‒ proga. „Per pastaruosius dešimtmečius mūsų valstybių ir tautų sukurtas abipusis pasitikėjimas, pagarba ir draugystė yra neįkainojami ir ateityje išliks svarbiu Baltijos jūros regiono ir viso žemyno vienybės ir taikos, demokratinių vertybių, mūsų piliečių saugumo ir gerovės stiprinimo pamatu“, ‒ rašoma šalies vadovės sveikinimo laiške.

Prezidentė vyksta valstybinio vizito į Indoneziją

2017-05-15 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė tęsia vizitą Pietryčių Azijoje ir išvyks į Indoneziją. Tai pirmasis istorijoje valstybinis vizitas į šią Respubliką, kur šalies vadovė susitiks su Indonezijos Prezidentu Joko Widodo ir Parlamento Pirmininku Setya Novanto. Daugiau nei 250 mln. gyventojų turinti Indonezija yra didžiausia ekonomika Pietryčių Azijoje ir priklauso G-20 valstybių grupei. Todėl Prezidentės susitikimuose itin daug dėmesio bus skiriama Lietuvos ir Indonezijos ekonominių santykių plėtrai.

Lietuvos iliustratorių paroda Bankoke – dar viena šalies vizitinė kortelė

2017-05-15

Darbo vizito į Tailandą išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Bankoke atidarė tarptautinį...

Lietuva ir Tailandas stiprina ryšius

2017-05-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pradėdama vizitą Pietryčių Azijoje susitiko su Tailando Princese...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

09:30

Prezidentė susitiks su Europos Komisijos viceprezidentu Marošu Šefčovičiumi (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

11:00

Prezidentė atidarys technologijų ir inovacijų festivalį „LOGIN“ (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

14:30

Prezidentė susitiks su pasaulinės vertybinių popierių biržos „Nasdaq“ vadove Adena Friedman (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata