Lietuvos Respublikos Prezidentė

Rusijos keliamai įtampai - aiškus ES vertinimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir dar 27 Bendrijos šalių lyderiai Briuselyje dalyvauja dviejų dienų Europos Vadovų Tarybos posėdyje. Šio susitikimo tikslas aptarti padėtį Sirijoje, ES santykius su Rusija, tolesnes priemones migracijos krizei įveikti, ES prekybos ir ekonomikos klausimus.
Suomijos aukštojo mokslo reforma gali būti pavyzdžiu Lietuvai
Su oficialiu vizitu Suomijoje viešinti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Alto universitete, kur susitiko su rektore Tuula Terri, čia studijuojančiais lietuviais, apžiūrėjo dizaino ir startuolių laboratorijas. Alto universitetas buvo įsteigtas 2010 metais sujungus tris aukštąsias mokyklas į vieną – iš anksčiau nekonkurencingų mokslo įstaigų universitetas tapo vienu patraukliausių ir moderniausių pasaulyje.
Regioninis saugumas – bendras Lietuvos ir Suomijos rūpestis
Oficialaus vizito į Suomiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Suomijos Prezidentu Sauli Niinistö, su kuriuo aptarė regionui kylančias grėsmes, bendradarbiavimą gynybos srityje, migracijos krizę, kitus aktualius dvišalius ir ES klausimus.
Moterų lyderystė – Ukrainos ateičiai kurti
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvoje viešinčia moterų delegacija iš Ukrainos. Smulkiojo verslo ir savivaldos atstovės mūsų šalyje ieško verslo plėtros galimybių, siekia užmegzti kontaktų mokslo ir kultūros ryšiams stiprinti.
Prezidentė davė startą „Maisto banko“ akcijai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė „Maisto banko“ sandėlyje davė startą jau 22 kartą vykdomai maisto rinkimo akcijai vargingiausiai gyvenantiems žmonėms. Šalies vadovė kartu su savanoriais supakavo pirmuosius ilgai negendančio maisto paketus ir pakvietė šalies žmones nelikti abejingus bei dosniai dalytis su tais, kurie gyvena nepritekliuje.

Naujienos

Rusijos keliamai įtampai - aiškus ES vertinimas

2016-10-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir dar 27 Bendrijos šalių lyderiai Briuselyje dalyvauja dviejų dienų Europos Vadovų Tarybos posėdyje. Šio susitikimo tikslas aptarti padėtį Sirijoje, ES santykius su Rusija, tolesnes priemones migracijos krizei įveikti, ES prekybos ir ekonomikos klausimus. Valstybių vadovai aptaria smarkiai gilėjančią humanitarinę krizę Alepo mieste ir visoje Sirijoje. ES griežtai smerkia Asado režimo ir Rusijos veiksmus, kurių metų masiškai žūsta civiliai gyventojai, bombarduojamos ligoninės bei humanitarinės pagalbos konvojai.Tokie veiksmai taip pat skatina dar didesnius migracijos srautus į Europą.​

Pirmasis „Už saugią Lietuvą“ pusmetis: pokyčiai prasidėjo

2016-10-20

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinė kampanija „Už saugią Lietuvą“,...

Prezidentė dalyvaus EVT posėdyje Briuselyje

2016-10-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė darbo vizito vyksta į Briuselį, kur spalio 20–21 d. dalyvaus...

Suomijos aukštojo mokslo reforma gali būti pavyzdžiu Lietuvai

2016-10-19

Su oficialiu vizitu Suomijoje viešinti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Alto universitete,...

Prezidentė Suomijoje domėsis aukštojo mokslo reforma

2016-10-18

Tęsdama oficialų vizitą Suomijoje Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį, spalio 19 dieną,...

Regioninis saugumas – bendras Lietuvos ir Suomijos rūpestis

2016-10-18

Oficialaus vizito į Suomiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Suomijos...

Prezidentė išvyksta oficialaus vizito į Suomiją

2016-10-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, spalio 18 dieną, išvyksta dviejų dienų oficialaus vizito į...

Prezidentė paskyrė laikinąjį sveikatos apsaugos ministrą

2016-10-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Ministro Pirmininko teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo paveda ūkio ministrui Evaldui Gustui laikinai eiti sveikatos apsaugos ministro pareigas. E. Gustas sveikatos apsaugos ministro pareigas pradės eiti nuo spalio 17 dienos, iki bus paskirtas naujas sveikatos apsaugos ministras.

Moterų lyderystė – Ukrainos ateičiai kurti

2016-10-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvoje viešinčia moterų delegacija iš Ukrainos....

Prezidentė davė startą „Maisto banko“ akcijai

2016-10-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė „Maisto banko“ sandėlyje davė startą jau 22 kartą vykdomai maisto...

Valstybės ir savivaldybių įmonėms – nauji skaidrumo reikalavimai

2016-10-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Seimo priimtas Labdaros ir paramos įstatymo pataisas, kuriomis valstybės ir savivaldybių valdomoms įmonėms nustatomi didesni skaidrumo ir viešumo reikalavimai. Prezidentė šio įstatymo pataisas inicijavo praėjusių metų pabaigoje į viešumą iškilus skandalingoms istorijoms apie Druskininkų savivaldybei priklausančioje įmonėje, poilsio centre „Aqua“, nemokamai teiktas paslaugas aukštiems valstybės pareigūnams, joje įdarbintus savivaldybės darbuotojų giminaičius. Neviešinama valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių teikiama parama, nepotizmas ir...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

Prezidentė dalyvaus Europos Vadovų Tarybos posėdyje (Briuselis)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata