Lietuvos Respublikos Prezidentė

Šalies mokiniams perduoti geltonieji autobusiukai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė tradicinėje geltonųjų autobusiukų perdavimo mokykloms šventėje pasveikino į Vilniaus Daukanto aikštę susirinkusius mokinius ir mokytojus. „Rugsėjo 1-ąją į gatves ir vėl išrieda geltonieji autobusai. Jie visą vasarą laukė savo keleivių – smalsių, į mokyklas siekti žinių išskubančių Lietuvos vaikų“, – sakė Prezidentė.
Prezidentė: labdaros akcijos moko dalintis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo mokyklinių prekių rinkimo akcijoje „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“. Maltiečiai kartu su kampanija „Už saugią Lietuvą“ kviečia visą rugsėjį aukoti kanceliarines prekes, mokyklinius reikmenis ir lėšas skurdžiai gyvenantiems vaikams bei maltiečių vaikų dienos centrams išlaikyti.
Prezidentė pagerbė Holokausto aukų atminimą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Izraelio ambasadoriumi Amiru Maimonu aplankė prieš 75 metus Molėtuose įvykdytų žudynių vietą ir tylos minute pagerbė Holokausto aukų atminimą. Šalies vadovė pagal žydų tautos papročius masinės kapavietės vietoje padėjo atminties simbolį – akmenuką.
Prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“ jungiasi užsienio šalių diplomatai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė aplankė Dubingių žirgyne (Molėtų r.) stovyklaujančius vaikų dienos centrų auklėtinius. Ši stovykla vaikams iš socialinės rizikos šeimų surengta Izraelio ambasados Lietuvoje iniciatyva. Prie jos prisijungė ir Airijos ambasada.
Trijų jūrų iniciatyvoje – Lietuvos energetinio savarankiškumo patirtis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kroatijos Prezidentės Kolindos Grabar-Kitarovič kvietimu Dubrovnike dalyvavo Adrijos, Baltijos ir Juodosios jūrų regionų bendradarbiavimo stiprinimui skirtame forume. 12 šalių atstovai priėmė Trijų jūrų iniciatyvos deklaraciją, kurioje ypatingas dėmesys skiriamas vieningos ES rinkos nuo Šiaurės iki Pietų sukūrimui bendradarbiaujant keturiose – energetikos, transporto, ekonomikos ir skaitmeninėje srityse.

Naujienos

Prezidentė pasveikino mokinius ir mokytojus su Mokslo ir žinių diena

2016-09-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė nuoširdžiai pasveikino visus šalies mokinius ir mokytojus Rugsėjo 1-osios – Mokslo ir žinių dienos – proga. Sveikinime Prezidentė pabrėžė, kad ši diena atneša naujų galimybių pradžią – mokinius ir jų mokytojus pasitinka dar vieni įdomūs savo ir visos Lietuvos ateities kūrimo metai. „Jūsų laukia atradimų ir įspūdžių kupina kelionė per mokslo ir žinių pasaulį, įkvepianti pažintis su mūsų valstybe, jos istorija ir kultūra. Tai laikas Jums augti ir stiprėti, mokytis kartu įveikti iššūkius, drąsiai siekti savų svajonių, tapti laisvai mąstančiomis, kūrybingomis, pilietiškomis asmenybėmis“, – sveikindama mokinius sakė šalies vadovė.

Prezidentė pasveikino Slovakiją nacionalinės šventės proga

2016-09-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Slovakijos Prezidentą Andrejų Kiską ir visus Slovakijos žmones nacionalinės šventės – Konstitucijos dienos – proga ir palinkėjo visokeriopos sėkmės ir klestėjimo. Prezidentė sveikinimo laiške palinkėjo, kad abi šalis siejančios vertybės ir ilgalaikiai tikslai užtikrintų piliečių ir viso žemyno žmonių saugumą ir klestėjimą. Taip pat, stiprintų dvišalius Lietuvos ir Slovakijos ryšius, sutvirtintų viso žemyno vienybę ir atsakingą požiūrį sprendžiant svarbiausius šiandienos iššūkius.

Rugsėjo 1-ąją Prezidentė lankysis Ignalinoje

2016-08-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį, rugsėjo 1 d., vyks į Ignaliną, kur dalyvaus bendroje miesto mokyklų Rugsėjo 1-osios šventėje. Šiemet mokslo metų pradžią Ignalinoje pirmą kartą švęs visos miesto mokyklos. Prezidentė pasveikins Ignalinos moksleivius, jų tėvus, mokytojus ir visą miesto bendruomenę Mokslo ir žinių dienos proga. Į mokyklą pradėsiantiems eiti vaikams šalies vadovė įteiks Pirmoko pasus. Prezidentė taip pat apsilankys Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje, kur bendraus su pirmokais ir ves pirmąją mokslo metų pamoką „Kur prasideda saugi Lietuva“.

Prezidentė priėmė Estijos ambasadorės skiriamuosius raštus

2016-08-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Estijos ambasadorės Janos Vanaveski skiriamuosius raštus....

Šalies mokiniams perduoti geltonieji autobusiukai

2016-08-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė tradicinėje geltonųjų autobusiukų perdavimo mokykloms šventėje...

Prezidentė pasveikino Malaiziją nacionalinės šventės proga

2016-08-31

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Malaizijos Karalių Abdulą Halimą šalies nacionalinės šventės – Hari Merdeka – proga. Pasak Prezidentės, Lietuvos ir Malaizijos žmonių domėjimasis šalimis ir jų kultūra, noras plėtoti veiklą verslo, turizmo, visuomeninio bendradarbiavimo ar švietimo mainų srityse patvirtina, kad valstybės turi atliepti piliečių lūkesčius, aktyviau stiprinti visapusius Lietuvos ir Malaizijos ryšius bei draugystę.

Prezidentė: labdaros akcijos moko dalintis

2016-08-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo mokyklinių prekių rinkimo akcijoje „Mažoj širdelėj –...

Prezidentė pagerbė Holokausto aukų atminimą

2016-08-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Izraelio ambasadoriumi Amiru Maimonu aplankė prieš 75...

Prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“ jungiasi užsienio šalių diplomatai

2016-08-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė aplankė Dubingių žirgyne (Molėtų r.) stovyklaujančius vaikų dienos...

Aukso medalį iškovojusiam irkluotojui A. Kelmeliui – Prezidentės sveikinimas

2016-08-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Armandą Kelmelį, pasaulio jaunių ir jaunimo irklavimo čempionate Roterdame iškovojus aukso medalį. „Tegul Jūsų sporto kelyje netrūksta pergalių – skambių, svarių ir garsinančių mūsų šalį. Tegul pelnytas čempiono vardas būna Jums paskatinimas tikėti savimi, dirbti, siekti ir ateityje kovoti dėl medalių“, – rašoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė pasveikino Moldovą Nepriklausomybės dienos proga

2016-08-27

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Moldovos Respublikos Prezidentą Nicolae Timofti šalies Nepriklausomybės dienos proga ir palinkėjo susiklausymo, visokeriopos sėkmės ir klestėjimo. Šalies vadovės teigimu, minint reikšmingą valstybės Nepriklausomybės dvidešimt penkerių metų sukaktį, Lietuva išlieka tvirta europinio Moldovos pasirinkimo rėmėja ir partnere. Prezidentė pabrėžė, kad mūsų šalis yra pasirengusi ir toliau teikti visokeriopą paramą tęsiant šiuo metu sėkmingai kartu vykdomą ekspertų ir visuomeninio bendradarbiavimo veiklą, stiprinant pilietinę visuomenę ir demokratines...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

09:30

Prezidentė dalyvaus bendroje Ignalinos mokyklų Rugsėjo 1-osios šventėje (Laisvės a. 70, Ignalina)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata