Lietuvos Respublikos Prezidentė

Svečiuose pas Prezidentę – užsienyje gyvenantys lietuvių vaikai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Baltarusijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir Kaliningrado srityje veikiančių lietuviškų mokyklų mokiniais ir mokytojais. Tradiciniame, jau 8-ą kartą vykusiame kalėdiniame susitikime dalyvavo beveik 150 vaikų ir jų mokytojų iš kaimyninių šalių.
NATO pratybos stiprina Lietuvos gynybą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Generolo Silvestro Žukausko poligone stebėjo NATO karines pratybas „Geležinis kardas 2016“. Tai trečią kartą rengiamos vienos didžiausių lauko pratybų Lietuvoje, kuriose dalyvauja per 4000 karių iš 11 NATO valstybių.
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės pareiškimas dėl Vyriausybės sudėties
Mieli Lietuvos žmonės, 17-osios Vyriausybės formavimas – baigtas. Asmeniškai susitikau su visais paskirtojo Ministro Pirmininko pasiūlytais kandidatais į ministrus. Pagrindiniai mano reikalavimai kandidatams buvo kuruojamos srities išmanymas ir nepriekaištinga reputacija. Konsultuojantis su Ministru Pirmininku į visas pozicijas pavyko rasti žmones, kurie atitinka šiuos kriterijus.
Prezidentė paskelbė akcijos „Knygų Kalėdos“ startą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžią ir kartu su dienos centrų vaikais Prezidentūros Baltojoje salėje įžiebė pirmąją Kalėdų eglę. Šeštą kartą vykstanti akcija „Knygų Kalėdos“ šiemet prisijungia prie Prezidentės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“, skirtos smurtui, priklausomybėms, savižudybėms mažinti, vaikų globai ir įvaikinimui skatinti.
Atsakingas verslas padeda kurti saugesnę Lietuvą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino metinės atsakingo verslo konferencijos dalyvius. Lietuvos atsakingo verslo asociacijos, Šiaurės šalių prekybos rūmų ir Šiaurės ministrų tarybos biuro organizuotame didžiausiame Lietuvoje tarptautiniame atsakingo verslo renginyje daugiau kaip 100 Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių atstovų diskutavo apie atsakingo verslo plėtrą, dalijosi išskirtiniais pavyzdžiais.

Naujienos

Svečiuose pas Prezidentę – užsienyje gyvenantys lietuvių vaikai

2016-12-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Baltarusijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir Kaliningrado srityje veikiančių lietuviškų mokyklų mokiniais ir mokytojais. Tradiciniame, jau 8-ą kartą vykusiame kalėdiniame susitikime dalyvavo beveik 150 vaikų ir jų mokytojų iš kaimyninių šalių. Viešėdami Prezidentūroje vaikai kartu su skautais mokėsi lietuviškų dainų, drauge su gyvosios istorijos puoselėtojais „Vikingų kaimas“ žaidė tradicinius žaidimus, aplankė Valstybės pažinimo centrą. Piešti lietuviškų motyvų piešinius vaikams padėjo Prezidentės inicijuotos nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriai Algirdas ir Remigijus Gataveckai. Pasak Prezidentės, prie saugios Lietuvos kūrimo turi ir gali prisidėti viso pasaulio lietuviai.

Prezidentė kviečia į labdaringą NVO mugę

2016-12-02 ANONSAS

Ateinantį sekmadienį, gruodžio 4 d., 13 val. S. Daukanto aikštėje, Vilniuje, vyks Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota ir jau tradicija tapusi nevyriausybinių organizacijų kalėdinė labdaros mugė. Septintus metus iš eilės rengiamoje šventėje dalyvaus daugiau kaip 40 aktyviausių nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš visos Lietuvos. Mugės lankytojai galės ne tik susipažinti su jų veikla, bet ir pasimėgauti karšta arbata, paskanauti kalėdinių pyragų, sušilti prie šventinio laužo. S. Daukanto aikštėje įsikurs ir „Vikingų kaimas“ – čia vilniečiai ir sostinės svečiai galės...

NATO pratybos stiprina Lietuvos gynybą

2016-12-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Generolo Silvestro Žukausko poligone stebėjo NATO karines pratybas...

Nacionalinės šventės proga Prezidentė pasveikino Jungtinius Arabų Emyratus

2016-12-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jungtinių Arabų Emyratų Prezidentą Šeichą Khalifą bin Zayedą Al Nahyaną nacionalinės šventės – 45-ųjų šalies susivienijimo metinių – proga. Kitąmet Lietuva ir Jungtiniai Arabų Emyratai minės jau 25-ąsias diplomatinių santykių metines. Pasak Prezidentės, per šiuos metus abiejų valstybių bendradarbiavimas ir žmonių abipusis susidomėjimas, noras plėtoti bendrą naudingą veiklą smarkiai išaugo. Šalies vadovė palinkėjo, kad artėjanti reikšminga dvišalių santykių sukaktis suteiktų papildomą impulsą tiek ekonominių ir...

Prezidentė pasveikino Rumuniją nacionalinės šventės proga

2016-12-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Rumunijos Prezidentą Klausą Iohannisą nacionalinės šventės – Susivienijimo dienos – proga. Pasak Prezidentės, sėkmingą Lietuvos ir Rumunijos bendradarbiavimą tiek dvišaliu lygiu, tiek Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje lemia bendras tikslas – atsakingai atstovauti savo piliečių interesams, siekiant visapusio saugumo, ekonomikos augimo ir vienybės mūsų regione bei visame žemyne.

J. Pagojus išbrauktas iš Vyriausybės sudėties

2016-11-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgdama į Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė Julių Pagojų iš patvirtintos Vyriausybės sudėties.

Kviečiame atnaujinti nuolatinę Prezidentūros akreditaciją

2016-11-30

Informuojame žiniasklaidos atstovus, kad 2016 metais išduota nuolatinė Prezidentūros akreditacija galioja iki 2016...

Šalies vadovė priėmė Kataro ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2016-11-30

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Kataro Valstybės ambasadoriaus Lietuvai Ahmedo Saif Saif...

Prezidentė teikia Kainų ir energetikos kontrolės komisijos narį

2016-11-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir Energetikos įstatymu, pasirašė dekretą, kuriuo teikia Seimui skirti Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) nariu Joną Makauską. Pastaruosius aštuonerius metus J. Makauskas dirbo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje prie Vidaus reikalų ministerijos. Atlikdamas kriminalinės žvalgybos ir ikiteisminius tyrimus, susijusius su energetikos įmonių veikla atominės energetikos, gamtinių dujų ir šilumos ūkio sektoriuose, J. Makauskas bendradarbiavo su Konkurencijos taryba, Viešųjų pirkimų tarnyba ir VKEKK.

Prezidentė kreipėsi dėl smurtavusio teisėjo atleidimo

2016-11-29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Teismų įstatymu ir atsižvelgusi į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pateiktą medžiagą, pasirašė dekretą, kuriuo kreipėsi į Teisėjų tarybą patarimo dėl Kretingos rajono apylinkės teismo teisėjo Petro Kontrimo atleidimo iš pareigų jam pažeminus teisėjo vardą. Prezidentė taip pat sustabdė teisėjo P. Kontrimo įgaliojimus, iki bus priimtas sprendimas dėl jo atleidimo iš pareigų.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės pareiškimas dėl Vyriausybės sudėties

2016-11-29

Mieli Lietuvos žmonės, 17-osios Vyriausybės formavimas – baigtas. Asmeniškai susitikau su visais paskirtojo...

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

14:00

Prezidentė dalyvaus nevyriausybinių organizacijų kalėdinėje labdaros mugėje (S. Daukanto a.)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata