Lietuvos Respublikos Prezidentė

Holokausto atminties saugotojui S. Bakui – valstybės apdovanojimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasaulinio garso tapytojui litvakui Samueliui Bakui už ypatingus nuopelnus Lietuvos valstybei įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžių.
Prieš mūšį su CSKA Prezidentė „Žalgiriui“ linkėjo sėkmės ir komandinės darnos
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vizito Serbijoje metu susitiko su Kauno „Žalgirio“ krepšininkais.
Prezidentė susitiko su Serbijos Prezidentu
Po Bulgarijoje vykusio ES ir Vakarų Balkanų valstybių lyderių susitikimo Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dvišalio pokalbio Belgrade susitiko su Serbijos Respublikos Prezidentu Aleksandaru Vučićiumi. Susitikime aptartos Serbijos derybos dėl narystės Europos Sąjungoje, Serbijos ir NATO bendradarbiavimas, dvišaliai verslo santykiai ir Lietuvos investicijų Serbijoje apsauga.
Taikūs ir stabilūs Vakarų Balkanai – Lietuvos ir ES interesas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su dar 27 Europos Sąjungos šalių bei Albanijos, Serbijos, Juodkalnijos, Makedonijos, Kosovo, Bosnijos ir Hercogovinos vadovais dalyvauja ES ir Vakarų Balkanų viršūnių susitikime.
ES darbotvarkėje – globalios atsakomybės temos
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja neformalioje Europos Vadovų Taryboje. Aukščiausio lygio susitikimas surengtas šiuo metu Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaujančios Bulgarijos sostinėje.

Naujienos

Holokausto atminties saugotojui S. Bakui – valstybės apdovanojimas

2018-05-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasaulinio garso tapytojui litvakui Samueliui Bakui už ypatingus nuopelnus Lietuvos valstybei įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžių. Šis apdovanojimas įžymiam dailininkui, aktyviam Vilniaus geto atminties puoselėtojui, buvo skirtas minint valstybės atkūrimo šimtmetį Vasario 16-ąją. Pasak Prezidentės, nepaprastai svarbu, kad S. Bako talentas, liudijantis Holokausto tragediją – didelės Vilniaus žydų bendruomenės žūtį, savo įtaiga paliečia kiekvieno žmogaus širdį ir perduoda šią atmintį naujoms kartoms kaip praeities pamoką apie civilizacijos kovą už gėrį, aktualią ir šiandien.

Prezidentė pasveikino Eurolygos jaunimo čempionus

2018-05-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Vilniaus „Lietuvos ryto“ 18-mečių krepšinio komandą iškovojus Eurolygos jaunimo čempionato auksą. Šalies vadovė pabrėžė, kad jaunųjų krepšininkų iškovota pergalė – visos Lietuvos laimėjimas. Pasak Prezidentės, auga stipri naujoji krepšininkų karta, kuri demonstruoja nepalaužiamą ryžtą siekti užsibrėžto tikslo, darnią komandinę dvasią ir garbingą žaidimą. Tai puikus pavyzdys visiems Lietuvos žmonėms, kaip susitelkus galima įveikti net sunkiausius iššūkius ir pasiekti trokštamą pergalę.

Prieš mūšį su CSKA Prezidentė „Žalgiriui“ linkėjo sėkmės ir komandinės darnos

2018-05-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vizito Serbijoje metu susitiko su Kauno „Žalgirio“ krepšininkais....

Prezidentės dovana – avilys Bitininkystės muziejui

2018-05-20

Pirmą kartą visame pasaulyje minint Bitės dieną, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Stripeikiuose...

Prezidentė pasveikino Jungtinės Karalystės Karališkąją Šeimą Princo Hario ir Meghan Markle sutuoktuvių proga

2018-05-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino visą Jungtinės Karalystės Karališkąją Šeimą ir šalies gyventojus Princo Hario ir Meghan Markle sutuoktuvių proga. Prezidentė pabrėžė, kad Jungtinė Karalystė visada buvo Lietuvai artima ir draugiška valstybė, ir šios džiaugsmingos šventės proga sutuoktiniams palinkėjo daug laimės ir kuo geriausios kloties jų bendrame gyvenimo kelyje.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl lėktuvo katastrofos Kuboje

2018-05-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Kubos žmonėms dėl daugybę šalies gyventojų gyvybių pareikalavusios lėktuvo katastrofos Havanos oro uoste. Šalies vadovė palinkėjo didžiausios stiprybės ir ištvermės aukų šeimoms, artimiesiems ir visiems Kubos žmonėms.​

Prezidentė susitiko su Serbijos Prezidentu

2018-05-18

Po Bulgarijoje vykusio ES ir Vakarų Balkanų valstybių lyderių susitikimo Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia...

Baudos už pajamų slėpimą nebus simbolinės

2018-05-17

Seimas priėmė Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotas Mokesčių administravimo įstatymo pataisas, kuriomis nustatomos adekvačios baudos asmenims, negalintiems pagrįsti turimų pajamų gavimo šaltinių, ir tiems, kurie mokestinius pažeidimus daro pakartotinai. Pasak Prezidentės, neteisėtas praturtėjimas, kiti pik­ty­bi­niai mo­kes­ti­niai pa­žei­di­mai da­ro mil­ži­niš­ką ža­lą vals­ty­bei, at­ima iš visuomenės tikė­ji­mą tei­sin­gu­mu ir są­ži­nin­gu­mu, didina socialinę atskirtį. Todėl teisinis reguliavimas turi užtikrinti, kad vengti mokesčių neapsimokėtų, kad baudos už mokestinius...

Taikūs ir stabilūs Vakarų Balkanai – Lietuvos ir ES interesas

2018-05-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su dar 27 Europos Sąjungos šalių bei Albanijos, Serbijos,...

Šalies vadovė pasveikino Č. Juršėną jubiliejaus proga

2018-05-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Kovo 11-osios Akto signatarą, du dešimtmečius parlamentinei veiklai atidavusį Česlovą Juršėną 80-ojo gimtadienio proga. Šalies vadovės teigimu, Č. Juršėnas aukštai iškėlė garbingo politiko kartelę, o atsakomybė ir padorumas, reiklumas sau ir kitiems, išskirtinė erudicija bei įžvalga buvo ir visada bus siejama su šio politikos didmeistrio asmenybe.

Prezidentė pasveikino Norvegiją nacionalinės šventės proga

2018-05-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Norvegijos Karalių Haraldą V Norvegijos Karalystės Konstitucijos dienos proga. Prezidentės teigimu, Norvegija – labai svarbi Europos Sąjungos ir Lietuvos draugė ir partnerė. Šalies vadovė pabrėžė, kad abi šalys vienodai vertina grėsmes, mus sieja atsakinga narystė NATO ir bendras požiūris į daugelį žemyno ir saugumo darbotvarkės klausimų, vienija demokratinių vertybių gynyba. Anot Prezidentės Norvegiją pagrįstai vadiname ir artima Lietuvos sąjungininke, vertiname visapusę jos paramą Lietuvos vystymui ir saugumui.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

10:30

Prezidentė susitiks su dailininku Samueliu Baku (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata