Lietuvos Respublikos Prezidentė

Prezidentės kėdė – ateities lyderiams
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė prisijungdama prie „UNICEF“ inicijuotos Pasaulinės vaikų dienos, laikinai užleido šalies vaikams savo ir patarėjų darbo vietas.
Regiono saugumas – bendras Lietuvos ir Švedijos interesas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Švedijos Parlamento – Riksdago – pirmininku Urbanu Ahlinu ir jo vadovaujamos delegacijos nariais. Susitikime aptartas dvišalis bendradarbiavimas, regiono saugumo ir gynybos stiprinimas, pasirengimas šią savaitę Briuselyje įvyksiančiam Rytų partnerystės viršūnių susitikimui.
Lietuvos patirtis kovojant su propaganda – pavyzdys Europai
Antrajame pagal dydį Švedijos mieste Geteborge susirinkę ES šalių vadovai aptaria, kaip švietimas ir kultūra gali prisidėti prie ES vertybių apsaugos. Susitikime ypatingas dėmesys skiriamas kovai su melagingomis naujienomis ir antieuropine propaganda, todėl šalies vadovė Europos lyderiams pristatė ir Lietuvos patirtį.
Socialinė atskirtis – visos ES rūpestis
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja Europos Sąjungos vadovų susitikime, kur tariamasi, kokių priemonių turi imtis ES ir valstybės narės kovodamos su socialine atskirtimi, mažindamos nedarbą ir užtikrindamos geresnes darbo sąlygas Europos žmonėms.
Prezidentės knygos – savo rajono bibliotekai
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos Antakalnio filiale, kur susitiko su mažaisiais skaitytojais ir bibliotekos darbuotojais. Šalies vadovė pakvietė visus Lietuvos žmones šiemet jau 7-ąjį kartą vyksiančios „Knygų Kalėdų“ akcijos metu dovanoti naujas knygas savo bibliotekoms.

Iki valstybės atkūrimo šimtmečio liko:

dienos
:
valandos
:
minutės
:
sekundės

Naujienos

Prezidentės kėdė – ateities lyderiams

2017-11-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė prisijungdama prie „UNICEF“ inicijuotos Pasaulinės vaikų dienos, laikinai užleido šalies vaikams savo ir patarėjų darbo vietas. Prezidentės patarėjais tapę vaikai pristatė savo išradimus, kurie ateityje padės aprūpinti pasaulį maistu, išvengti spūsčių ir pagerinti gyvenimą. Aptarė Lietuvos vaidmenį tarptautinėje bendruomenėje, atsakomybę už savo šalį ir tai, kokia ji bus ir kas sustabdo nuo emigracijos. Susitikime su šalies vadove aptarta, ką spręsti turi švietimo reforma, ir gero išsilavinimo suteikiama laisvė. Diskutuota, kaip įveikti patyčias ir geriau susikalbėti tėvams ir vaikams - tam net pristatytas startuolis.

Regiono saugumas – bendras Lietuvos ir Švedijos interesas

2017-11-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Švedijos Parlamento – Riksdago – pirmininku Urbanu...

Prezidentė pasveikino Monaką nacionalinės šventės proga

2017-11-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Monako Kunigaikštystės Princą Albertą II šalies nacionalinės šventės proga. Kaip teigiama šalies vadovės sveikinime, Monako Kunigaikštystė vertinama kaip svarbi Lietuvos Respublikos ir visos Europos Sąjungos partnerė, su kuria sieja bendros vertybės, tikslas kurti klestintį, saugų ir vieningą žemyną. Prezidentė išreiškė viltį, kad artimiausiais metais Lietuva ir Monakas toliau stiprins visapusį dvišalį dialogą, siekdamos atverti daugiau galimybių abiejų šalių piliečiams bendradarbiauti verslo,...

Prezidentė pasveikino Latviją Nepriklausomybės dienos proga

2017-11-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Latvijos Respublikos vadovą Raimondą Vėjuonį su 99-osiomis šalies Nepriklausomybės metinėmis. Sveikinime pažymima, kad kitąmet Lietuva ir Latvija minės savo valstybių šimtmečius. Ši sukaktis ypač svarbi ir lietuviams, ir latviams – tai bendra šventė, puikiai įprasminanti, kiek daug abi šalys pasiekė tiek tarpukariu, tiek ir atkūrusios savo valstybių nepriklausomybę. Pasak šalies vadovės, Lietuva ir Latvija kartu tapo Europos Sąjungos ir NATO narėmis, drauge siekia puoselėti abiejų šalių, Baltijos jūros...

Lietuvos patirtis kovojant su propaganda – pavyzdys Europai

2017-11-17

Antrajame pagal dydį Švedijos mieste Geteborge susirinkę ES šalių vadovai aptaria, kaip švietimas ir kultūra gali...

Socialinė atskirtis – visos ES rūpestis

2017-11-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja Europos Sąjungos vadovų susitikime, kur tariamasi, kokių...

Socialinis saugumas ir atsparumas „fake news“ – ES vadovų dėmesio centre

2017-11-16 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį, lapkričio 17 d., išvyksta į Geteborgą, Švediją, kur...

Prezidentės knygos – savo rajono bibliotekai

2017-11-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos...

Grįžtantiems emigrantams svarbus savivaldybių palaikymas

2017-11-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Tauragėje susitiko su iš emigracijos grįžusiais žmonėmis ir...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl žemės drebėjimo Irake ir Irane

2017-11-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Irako Respublikos Prezidentui Fuadui Masumui ir Irano Islamo Respublikos Prezidentui Hassanui Rouhani dėl daugybę žmonių gyvybių nusinešusio, daug sužeistųjų palikusio ir abiejų šalių gyvenvietes nuniokojusio žemės drebėjimo. Šiuo sunkiu metu šalies vadovė palinkėjo didžiausios stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems, taip pat susitelkimo Irakui ir Iranui tęsiant nukentėjusiųjų paiešką ir kuo greičiau įveikiant šios skaudžios nelaimės padarinius.

Šalies vadovė pasveikino perrinktą Slovėnijos Prezidentą

2017-11-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Slovėnijos Respublikos Prezidentą Borutą Pahorą perrinkimo Slovėnijos Prezidentu proga ir palinkėjo visokeriopos sėkmės toliau einant šias svarbias ir atsakingas pareigas. Sveikinimo laiške šalies vadovė pabrėžė, kad per pastarąjį dešimtmetį Lietuva ir Slovėnija ypač sutvirtino savo partnerystę ne tik kartu dirbdamos Europos Sąjungoje ir NATO, bet ir plėsdamos dvišalius ryšius.

Daugiau naujienų

Prezidentės darbotvarkė

08:00

Prezidentės darbo susitikimas su Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

10:00

Prezidentė susitiks su Švedijos Parlamento Riksdago pirmininku Urbanu Ahlinu (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Visa darbotvarkė

Naujausi vaizdo įrašai

Naujienų prenumerata