Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas
*gestu_kalba* Easy to read

Prezidento kalbos ir sveikinimai

Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas renginio „Europos diena. Vienybės simfonija“ dalyviams

2022-05-08

Kasmet gegužės 9 dieną švenčiame vienybę ir įvairovę. Europos dieną sutinkame su viltimi sukurti geresnę ateitį sau ir savo vaikams. Tačiau šiemetinis minėjimas – ypatingas. Prieš mūsų akis kaip niekad aiškiai skleidžiasi visiškai skirtingos Europos ateities vizijos.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Lietuvoje 25 metų jubiliejaus proga

2022-05-05

Gerbiami Vokietijos verslo bendruomenės nariai, Mieli renginio dalyviai ir svečiai iš Lietuvos, Vokietijos ir Ukrainos, džiaugiuosi galėdamas Jus pasveikinti Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Lietuvoje 25 metų jubiliejaus proga.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Lietuvos verslo konfederacijos kongreso dalyviams

2022-05-04

Gerbiami Lietuvos verslo konfederacijos kongreso dalyviai, džiaugiuosi galėdamas kreiptis į pusketvirto tūkstančio įmonių vienijančią verslo bendruomenę. Bendruomenę, kurios balsas girdimas garsiai ir aiškiai, ir kurios įdirbis leidžia mūsų šaliai sparčiau judėti pirmyn.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba Šv. Florijono dienai skirtame renginyje

2022-05-04

Brangūs ugniagesiai, mieli šventės dalyviai, man didelė garbė Jus visus pasveikinti Šv. Florijono – ugniagesių globėjo – dienos proga.

Informacija atnaujinta 2022.05.08 18:09