Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas
*gestu_kalba* Easy to read

Prezidento kalbos ir sveikinimai

Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas tarptautinės mokslinės konferencijos „Visuomenės sveikatos ir gyvenimo architektonikos pokyčiai ir iššūkiai pandemijos metu“ dalyviams

2022-03-24

Sveikinu įvairių mokslo sričių atstovus, medikus ir ekspertus, susirinkusius mano gimtajame mieste. Džiaugiuosi matydamas, kad Klaipėdos universitetas ne tik įsitraukia į diskusijas svarbiausiais visuomenės sveikatos klausimais, bet ir ieško sprendimų, formuluoja pasiūlymus.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kreipimasis į Ukrainos žmones

2022-03-24

Brangūs broliai ir seserys, mielas Volodymyrai, drąsūs Ukrainos žmonės, prieš mėnesį Jūsų šalį brutaliai užpuolė Rusija. Šiandien Jūs stovite išdidūs, tvirti ir laisvi, pasirengę atremti užpuolikus.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas „Lietuvos katalikų bažnyčios kronikos“ 50 metų sukakties proga

2022-03-19

Gerbiami „Lietuvos katalikų bažnyčios kronikos“ bendradarbiai, bendruomenės nariai, sveikinu Jus garbingos 50 metų sukakties proga. Visą šį laiką Kronika mums liudijo kilnaus, drąsaus ir laisvo žodžio jėgą. Net gilaus Sąstingio metais, gniaužiami persekiojimų ir represijų, Jūs likote ištikimi Tikėjimui, Tiesai ir Tėvynei.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas šalies žmonėms Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga

2022-03-11

Mieli Lietuvos žmonės, prieš 32 metus garsiai paskelbėme, kad esame laisvi. Sudavėme lemtingą smūgį blogio imperijai. Narsiai atlaikėme daugelį mums tekusių išbandymų.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimo žodis Seimo pavasario sesijos pradžios proga

2022-03-10

Gerbiami Seimo nariai, sveikinu Jus susirinkusius į Seimo pavasario sesiją. Šiemet ji bus kitokia – paženklinta nusikalstamos agresijos žyme. Kruvinas Rusijos karas Ukrainoje prasidėjo, nepaisant mūsų geriausių norų ir pastangų. Prieš dvi savaites pabudome radikaliai pasikeitusiame pasaulyje.

Informacija atnaujinta 2022.05.08 18:09