Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas
*gestu_kalba* Easy to read

Prezidento kalbos ir sveikinimai

Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba Jungtinių Tautų Žmogaus teisių tarybos 49-osios sesijos aukšto lygio segmente

2022-02-28

Nuoširdžiai ketinau pasinaudoti šia proga ir pasidžiaugti, kad Lietuva pirmą kartą tapo visateise Žmogaus teisių tarybos nare. Norėjau pasakyti, kad mano šalis pasirengusi remti žmogaus teises visame pasaulyje. Paraginti labiau bendradarbiauti, palaikyti dialogą ir įsipareigoti siekti veiksmingo daugiašališkumo. Deja, dauguma šių žodžių dabar skamba tuščiai ir beprasmiškai.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kreipimasis į Rusijos žmones

2022-02-24

Kreipiuosi į visus Rusijos žmones. Jūsų vadovai vienašališkai nusprendė užpulti kaimyninę šalį. Šalį, su Rusija susieta glaudžiais istoriniais ir kultūriniais ryšiais. Tautą, kurią Jūs vadinate broliais ir seserimis.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kreipimasis dėl Rusijos karinės agresijos Ukrainoje

2022-02-24

Brangūs Lietuvos žmonės, šiandien mes tapome nusikalstamų Rusijos veiksmų prieš Ukrainą liudininkais. Negalime likti abejingi šiai neišprovokuotai karinei agresijai, kuri stumia į pavojų milijonus nekaltų žmonių ir griauna tarptautinės tvarkos pamatus.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba spaudos konferencijoje Kijeve

2022-02-23

Šiandien kartu su savo draugu Andrzejumi atvykau į Kijevą palaikyti Ukrainos. Atvykau pasakyti savo draugui Volodymyrui: Lietuva yra su jumis, Ukraina!

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimo žodis Lietuvos universitetų metų ir Lietuvos universiteto šimtmečio minėjimo proga

2022-02-16

Brangūs Lietuvos universitetų dėstytojai ir studentai, sveikinu Jus garbingos sukakties proga. Lygiai prieš šimtmetį Kaune įsteigtas Lietuvos universitetas suteikė veržlų postūmį valstybingumą atkūrusios šalies pažangai.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonijoje

2022-02-16

Brangūs Lietuvos žmonės, sveikinu Jus su Vasario 16-ąja – pakilaus džiugesio ir pasididžiavimo savo šalimi diena.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga teikiant Valstybės apdovanojimus

2022-02-16

Susitinkame Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, kad pagerbtume tuos, kurie savo pasiaukojamu darbu ir kūrybiniais ieškojimais nušviečia mūsų kasdienybę. Kurdami saugesnę, teisingesnę ir šviesesnę ateitį, jie stiprina Lietuvą ir nepaliaujamai kelia mus visus aukštyn.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba Nacionalinių kultūros ir meno bei Jono Basanavičiaus premijų laureatų pagerbimo ceremonijoje

2022-02-15

Gerbiamieji nacionalinių premijų laureatai, komisijų nariai, kultūros ir meno bendruomenės atstovai, mieli Lietuvos žmonės, su dideliu džiaugsmu šiandien gręžiamės į tuos, kurių darbai kūrybos baruose jau yra tapę mūsų kultūros atramos taškais bei visuomeninio veikimo kelrodžiais.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba susitikime su Lietuvai akredituotais užsienio šalių ambasadoriais

2022-02-14

Gyvename neramiais laikais. Geopolitinis nepastovumas, netikrumas dėl ateities, Europoje tvyranti karo šmėkla. Reikia pastangų, kad išliktume ramūs ir atkakliai siektume taikos. Tokiomis sudėtingomis akimirkomis daug labiau įvertiname taiką kaip mūsų šalių ir visuomenių klestėjimo pagrindą.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba NATO priešakinių pajėgų kovinės grupės dislokavimo Lietuvoje penktųjų metinių minėjime

2022-02-09

Garbūs svečiai, gerbiamieji ministrai, vyrai ir moterys su uniformomis, ponai ir ponios, man didelė garbė kreiptis į Jus šia ypatinga proga. Šiandien mes visi liudijame vienybę ir solidarumą, kuriais grindžiamas mūsų Aljansas ir kurie skatina mus tikėtis geresnės ateities.

Informacija atnaujinta 2022.05.08 18:09