Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidento kalbos ir sveikinimai

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas pirmosios Chanukos žvakės įžiebimo proga

2021-11-29

Gerbiami ceremonijos dalyviai, sveikinu Jus visus pirmosios Chanukos žvakės uždegimo proga.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba Lietuvos kariuomenės dienos proga

2021-11-23

Gerbiami kariai, Mieli Lietuvos žmonės, sveikinu visus su Lietuvos kariuomenės diena! Ji mums kasmet primena apie didelių pavojų ir sunkių apsisprendimų, bet taip pat ir apie brangių pergalių laikotarpį.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto įkūrimo 240-ųjų metinių proga

2021-11-23

Gerbiami Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto bendruomenės nariai, sveikinu Jus visus garbingo 240-ojo jubiliejaus proga. Medicinos fakulteto įkūrimo istorija neatsiejama nuo reikšmingų visuomeninių ir kultūrinių permainų XVIII amžiaus pabaigos Lietuvoje.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimo žodis Garbės sargybos kuopos įkūrimo 30-ųjų metinių minėjime

2021-11-18

Gerbiami Lietuvos kariai, Mieli iškilmių dalyviai, man nepaprastai malonu šiandien pasveikinti Garbės sargybos kuopą, visus jos esamus ir buvusius karius, su garbingu 30 metų jubiliejumi.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimo žodis geriausių disertacijų apdovanojimų iškilmėse

2021-11-10

Gerbiami mokslininkai, Mieli renginio dalyviai, džiaugiuosi, kad po ilgesnės pertraukos vėl galime apdovanoti ir pagerbti geriausių disertacijų autorius. Ypač malonu, kad šiandien su mumis salėje ne tik 2020-ųjų, bet ir 2019 metų laureatai, kuriems pernai šie apdovanojimai pirmą kartą istorijoje buvo įteikti nuotoliniu būdu.

Informacija atnaujinta 2022.01.24 13:29