Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidento kalbos ir sveikinimai

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimo žodis konferencijoje „Lietuvos ir Rusijos diplomatinių santykių 30-metis. Ar įmanomi geri santykiai tarp kaimynų?“

2021-10-28

Gerbiamieji, sveikinu Jus susirinkusius į diskusiją, skirtą Lietuvos ir Rusijos diplomatinių santykių 30-mečiui paminėti. Galvodami apie į šį laikotarpį, neišvengiamai susiduriame su dviem skirtingais požiūrio kampais. Pirmiausia, tai yra proga prisiminti, kaip prieš tris dešimtmečius Lietuvos ir Rusijos žmonės kartu siekė laisvės.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba „Didžiosios akcijos“ minėjime

2021-10-28

Gerbiamieji, šiandien esame tie, kurie gali kalbėti. Lenkiame galvas prisimindami tūkstančius Lietuvos žydų – mūsų bendrapiliečių – kurie prieš 80 metų buvo žiauriai nutildyti šioje vietoje.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimo žodis diskusijoje „Lietuvos Respublikos Konstitucija ir žmogaus teisės“

2021-10-25

Gerbiami diskusijos dalyviai, sveikinu Jus visus su Konstitucijos diena! Jau tampa gražia tradicija spalio 25 dieną Prezidentūroje paminėti diskusija aktualiausiais Lietuvos konstitucinės teisės klausimais. Šis susitikimas skirtas mūsų Konstitucijos ir žmogaus teisių santykiui.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba 2021 metų Lietuvos nacionalinio saugumo konferencijoje

2021-10-20

Jūsų Ekscelencija Lenkijos Respublikos Prezidente, Garbūs svečiai, Ponai ir ponios, man labai malonu kreiptis į Jus šiandien, kai minime „Abiejų Tautų tarpusavio įžado“ metines.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba Seime „Abiejų Tautų tarpusavio įžado“ 230-ųjų metinių proga

2021-10-19

Jūsų Ekscelencija Lenkijos Respublikos Prezidente, Gerbiama Seimo Pirmininke, gerbiami Seimo nariai, garbūs svečiai, man nepaprastai malonu dalyvauti „Abiejų Tautų tarpusavio įžado“ sukakties minėjime. Susirinkę šiandien, mes pratęsiame ir simboliškai užbaigiame prieš pusę metų pradėtą Gegužės 3-iosios Konstitucijos 230-ųjų metinių minėjimą.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba Vilniaus universiteto Teisės fakulteto 380-ųjų įsteigimo metinių minėjime

2021-10-11

Jūsų magnificencija Vilniaus universiteto rektoriau, Gerbiamas Teisės fakulteto dekane, Gerbiami profesoriai, dėstytojai, studentai, Garbūs šventės dalyviai, man nepaprastai malonu kartu su Jumis dalyvauti Vilniaus universiteto Teisės fakulteto jubiliejaus šventėje.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Lietuvos kriminalinės policijos biuro 20-ųjų įkūrimo metinių proga

2021-10-07

Gerbiami Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai ir darbuotojai, nuoširdžiai sveikinu Jus institucijos įkūrimo 20-ųjų metinių proga. Kartu su Jumis džiaugiuosi per šį laikotarpį nuveiktais darbais ir sukaupta neįkainojama patirtimi.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimo žodis konferencijoje „Teismų nepriklausomumas: realybė ir siekiamybė“

2021-10-07

Gerbiamoji Seimo Pirmininke, Gerbiamoji Teisėjų tarybos pirmininke, Brangūs teisėjai, Garbūs konferencijos dalyviai ir svečiai, džiaugiuosi galėdamas Jus visus pasveikinti konferencijoje, skirtoje teismų nepriklausomumo klausimams aptarti. Ypač malonu matyti čia gausiai susirinkusius teisininkus, teismų bendruomenės narius, kuriems nuoširdžiai rūpi Lietuvos teismų ateitis. Renginio pavadinimas kviečia diskutuoti apie tai, koks teismų – ir teisėjų – nepriklausomumas yra ir koks turėtų būti.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba diskusijoje „Kaip mokyti ir mokytis“

2021-10-04

Gerbiami mokytojai, esamieji ir būsimieji, susitinkame Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse. Šiandien turime puikią progą ne tik apžvelgti dabartinę Lietuvos švietimo padėtį, bet ir žvilgtelėti į jos ateitį. Esu nuoširdžiai dėkingas visiems, kurių pašaukimas – ugdyti asmenybes, suteikti mūsų vaikams žinių apie pasaulį ir pačius save. Kiekvieno pedagogo įtaka – nepaprastai reikšminga, nors dažnai labai sunkiai išmatuojama.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos minėjimo proga

2021-10-01

Gerbiami Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos nariai, mieli senjorai, sveikinu Jus Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga! Didžiausios visų mūsų pagarbos nusipelno beveik trečdalis Lietuvos gyventojų, kurie, sulaukę garbaus amžiaus, kasdienybėje atskleidžia tikrąją žmogaus gyvenimo prasmę ir vertę.

Informacija atnaujinta 2021.11.24 10:16