Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidento kalbos ir sveikinimai

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimo žodis Laisvės dienos minėjime

2021-08-31

Mieli Lietuvos žmonės, šiandien minime Rugpjūčio 31-ąją – Lietuvos laisvės dieną. Kiekvienais metais ši data mums pasakoja apie svetimos kariuomenės pasitraukimą, galutinai užbaigusį tamsų okupacijų laikotarpį. Praėjus 28 metams, mes vis dar sveikiname vieni kitus, didžiuodamiesi šiuo svarbiu pasiekimu.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba Krymo platformos konferencijoje Ukrainoje

2021-08-23

Gerbiamasis Pone Prezidente Volodymyr Zelensky, Ekscelencijos, Ponios ir ponai,labai džiaugiuosi, kad galiu su Jumis susitikti Krymo platformos inauguracinėje konferencijoje. Iš tiesų čia jaučiuosi kaip namie, su artimiausiais Ukrainos draugais. Gera žinoti, kad esame pasirengę spręsti didelę neteisybę, padarytą nelegalios Krymo okupacijos ir aneksijos.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba Juozo Lukšos-Daumanto 100-osioms gimimo metinėms skirtame renginyje „Mano mintyse tik Tu ir Lietuva...“

2021-08-14

Gerbiamieji, šiemet minime Juozo Lukšos-Daumanto – vieno ryškiausių kovotojų už Lietuvos nepriklausomybę – šimtąsias gimimo metines. Pagerbiame išskirtinę mūsų istorijos asmenybę, Žmogų, kurio gyvenimas yra tapęs meilės Lietuvai ir kovos už jos laisvę simboliu.

Informacija atnaujinta 2021.10.13 13:50