Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidento kalbos ir sveikinimai

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimo kalba Ukrainos reformų konferencijoje

2021-07-07

Jūsų Ekscelencija Ukrainos Prezidente Volodymyrai Zelenski, Gerbiamasis Europos Vadovų Tarybos Pirmininke Charles Micheli, Ekscelencijos, ponios ir ponai, sveiki atvykę į ketvirtąją Ukrainos reformų konferenciją Vilniuje! Šiandien tęsime prieš ketverius metus Londone pradėtą darbą. Ši konferencija vėl subūrė įžymius delegatus iš Europos Sąjungos, NATO, kitų tarptautinių organizacijų ir daugelio suinteresuotų šalių.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos proga

2021-07-06

Mieli Lietuvos žmonės, sveikinu Jus su Valstybės diena! Kiekviena Liepos 6-oji – tai proga naujai atrasti ir įvertinti savo istorinės tradicijos gelmę, atnaujinti įsipareigojimą Lietuvos valstybei. Prieš 768 metus pasirinkę žengti į Vakarus, iki šiol keliaujame mūsų pirmojo – ir vienintelio – Karaliaus Mindaugo nužymėtu taku.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba Valstybės vėliavų pakėlimo ceremonijoje

2021-07-06

Mieli Lietuvos žmonės, Brangūs šventės dalyviai, su dideliu džiugesiu šiandien keliame vėliavas ir renkamės paminėti išskirtinį šalies istorijos įvykį – Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimą.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos kalba pirmojo karininko laipsnio suteikimo ceremonijoje

2021-07-02

Gerbiami Lietuvos kariai, Mieli šventės dalyviai, susitinkame gražia tradicija tapusioje pirmojo karininko laipsnio suteikimo ceremonijoje. Kasmet rengiama viešai, ji mums liudija apie išlaikomą stiprų ryšį tarp visuomenės ir Lietuvos kariuomenės bei jos karininkijos.

Informacija atnaujinta 2021.11.24 10:16