Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Šalies vadovas pasveikino Vengriją Nacionalinės dienos proga

2020-10-23

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Vengrijos Prezidentą Jánosą Áderį nacionalinės šventės proga ir šaliai bei visiems jos gyventojams palinkėjo sveikatos, vienybės ir klestėjimo. 

„Lietuvą ir Vengriją sieja sėkmingas dvišalis bendradarbiavimas ir konstruktyvus, abipuse pagarba grįstas dialogas tarptautinėse organizacijose sprendžiant svarbius politinius, saugumo ir ekonominius klausimus. Itin vertiname atsakingą Vengrijos poziciją užtikrinant Baltijos regiono saugumą dalyvaujant Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos pratybose bei saugant Baltijos šalių oro erdvę – džiaugiuosi, kad 2022 m. Vengrijos kariai sugrįš vykdyti oro policijos misijos Lietuvoje”, – teigiama Prezidento sveikinime.

Šalies vadovas išreiškė viltį, kad bendromis jėgomis suvaldysime COVID-19 keliamus iššūkius ir prisidėsime prie mūsų žmonių gerovės kūrimo. Taip pat kad Lietuva ir Vengrija vieningai stengsis, jog pamatinės demokratinės vertybės, žmogaus teisės ir laisvės būtų užtikrinamos šalių kaimynystėje.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2020.10.23 15:46

Atgal