Lietuvos Respublikos Prezidentas

Šalies vadovas pasveikino Kroatiją nepriklausomybės metinių proga

2019-10-08

Antradienis, spalio 8 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kroatijos Respublikos Prezidentę Kolindą Grabar-Kitarović šalies nepriklausomybės metinių proga.

„Lietuvos ir Kroatijos žmones siejanti draugystė, bendros vertybės ir interesai lemia gerą tarpusavio supratimą ir palaikymą daugeliu svarbiausių klausimų. Esu tikras, kad intensyvėjantys prekybos ir verslo ryšiai, bendri mokslo ir švietimo projektai, abiejų šalių tarpinstitucinis bendradarbiavimas ir toliau prisidės prie abipusiškai naudingų santykių stiprėjimo“, – rašoma šalies vadovo sveikinime.

Prezidentas pabrėžė, kad abi šalys gali pasidžiaugti sėkmingu dvišaliu bendradarbiavimu saugumo ir gynybos, energetikos, prekybos ir ekonomikos srityse, taip pat visapusišku abiejų valstybių dialogu bendradarbiaujant Europos Sąjungoje ir NATO.

„Lietuva turi stiprią sąjungininkę ir partnerę, tai leidžia efektyviai spręsti mums kylančius iššūkius ir siekti mūsų piliečių gerovės visose srityse. Nuosekliai remiame Kroatijos siekius įstoti į Šengeno erdvę ir euro zoną bei tapti EBPO nare. Siekiant šių tikslų atliktas didelis darbas, todėl nuoširdžiai linkiu sėkmingo ir kiek įmanoma greitesnio jų įgyvendinimo“, – teigiama sveikinime.

Nepriklausomybės metinių proga šalies vadovas palinkėjo daug laimės ir visokeriopos sėkmės, gerovės ir klestėjimo.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2019.10.07 15:57

Atgal