Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentūra kviečia švęsti Vasario 16-ąją kartu!

2020-02-14

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos vidurdienį šalies vadovas pasveikins tautą trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonijoje S. Daukanto aikštėje. Kaip ir kasmet giedosime ir klausysimės visų trijų valstybių himnų, švenčiančią tautą džiugins Garbės sargybos kuopos stilizuotos šūvių salvės, ansamblis „Lietuva“ ir Lietuvos kariuomenės orkestras, NATO oro pajėgų sveikinimo skrydis.

Į aikštę kviečiami vilniečiai ir sostinės svečiai. Prezidento kalba ir visas renginys bus verčiami į gestų kalbą. Judėjimo negalią turintiems asmenims rezervuota erdvė aikštėje.

Nuo 16 iki 21 val. lankytojams atviras ir vidinis tautinių spalvų šviesomis pasipuošęs Prezidento rūmų kiemas. Čia skambant muzikai nuo 17 iki 19.30 val. užsukusius svečius arbata vaišins skautai.

18–19 val. Prezidentūros kieme koncertuos Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokiniai. Choras atliks lietuvių kompozitorių J. Naujalio, E. Balsio, V. Augustino, M. K. Čiurlionio ir kitus kūrinius.

Šventiškai nusiteikusių lankytojų lauks ir Valstybės pažinimo centras, kuris bus atviras nuo 11 iki 21 val. Jame galima aplankyti nuolatinę ekspoziciją ir čia veikiančias parodas – „19490216: Apsisprendimo šifras“ ir „Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“. Veiks kūrybinės dirbtuvėlės vaikams.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2020.02.16 20:48

Atgal