Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidento darbo diena – Šalčininkų rajone

2021-12-02

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį dirbs Šalčininkų rajone.

Darbo dienas viename iš Lietuvos regionų šalies vadovas rengia nuo pat kadencijos pradžios, rytoj – jau 15-asis toks Prezidento susitikimas su skirtingų Lietuvos regionų vietos valdžios ir bendruomenių atstovais.

Darbo dieną Šalčininkų rajone Prezidentas pradės susitikimu su Vilniaus regiono savivaldybių merais Jašiūnų dvaro rūmuose, vėliau padės gėlių ant Mykolo Balinskio ir Jono Sniadeckio kapų Jašiūnų dvaro kapinėse.

Šalčininkuose šalies vadovas apsilankys Vakcinavimo centre, kur pasiskiepys sustiprinančiąja vakcinos nuo COVID-19 doze. Prezidentas su savivaldybės meru, Vakcinavimo centro darbuotojais aptars skiepijimosi situaciją ir vakcinacijos spartinimo galimybes Šalčininkų rajone (iš viso šiuo metu pasiskiepiję tik 44 proc. savivaldybės gyventojų, kaip pvz. gretimoje Varėnos raj. savivaldybėje – 74 proc.), pasikalbės su pasiskiepyti atėjusiais gyventojais.

Maždaug 12:45 val. Šalčininkų raj. Savivaldybės kultūros centre (Vilniaus g. 48, Šalčininkai) numatomi Prezidento komentarai žiniasklaidai.

Po pietų Prezidentas Šalčininkų raj. Policijos komisariate susitiks su Šalčininkų rajono vidaus reikalų sistemos pensininkų sąjungos atstovais, dalyvaujančiais „Lietuvos galios“ projekto iniciatyvoje „Ori senatvė – misija (ne)įmanoma“, vėliau savivaldybės kultūros centre – su Šalčininkų bendruomene.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2021.12.03 15:25

Atgal