Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentas telefonu kalbėjosi su Ukrainos vadovu V. Zelenskiu

2019-07-22

Pirmadienis, liepos 22 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda telefonu kalbėjosi su Ukrainos Prezidentu Volodymyru Zelenskiu ir aptarė dvišalius santykius, regiono saugumo situaciją, Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimą Europos Sąjungoje bei NATO.

Pokalbio metu G. Nausėda pasveikino Ukrainos vadovą jo partijai puikiai pasirodžius rinkimuose ir pabrėžė, kad šis ukrainiečių pasitikėjimas yra didžiausias įpareigojimas ir atsakomybė už visos Ukrainos ir jos žmonių ateitį. „Tai stipriausias mandatas atsakingai dirbti savo šalies gerovei ir dėti visas pastangas užtikrinti gyvybiškai svarbių ekonominių reformų tęstinumą bei formuoti reiklią vyriausybę“, – sakė šalies vadovas.

Kalbėdamas su Ukrainos vadovu Prezidentas G. Nausėda pabrėžė, kad Lietuva tvirtai palaiko Ukrainos suverenumą bei teritorinį vientisumą. Jis dar kartą išreiškė visokeriopą mūsų šalies ir jos žmonių, taip pat įveikusių sudėtingą permainų kelią, paramą Ukrainai, parodžiusiai norą eiti dar didesnės integracijos su ES keliu.

Savo ruožtu V. Zelenskis padėkojo Lietuvos Prezidentui už nuoseklias pastangas, keliant Ukrainos klausimus tarptautinėje arenoje.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2019.07.23 08:36

Atgal