Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentas susitiks su Japonijos verslo delegacija

2019-11-12

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį, lapkričio 15 d., 11 val., susitiks su per 1,6 tūkst. Japonijos pramonės įmonių vienijančia federacija „Keidanren“.

Tai atsakomasis vizitas po apsilankymo Tokijuje, kur spalio mėnesį šalies vadovas atidarė Lietuvos ir Japonijos verslo forumą, susitiko su šios verslo federacijos vadovybe ir įmonėmis, pristatė investavimo galimybes bei pakvietė apsilankyti Lietuvoje. Palanki Lietuvos verslo aplinka, lyderystė gyvybės mokslų ir finansinių technologijų srityse, vykdomi strateginiai energetikos ir transporto projektai – tai tik dalis Japonijos verslą dominančių aspektų Lietuvoje.

Ekonominės diplomatijos stiprinimas, siekiant atverti naujas rinkas ir pritraukti užsienio investicijas, yra vienas iš Prezidento užsienio politikos prioritetų. Japonija yra svarbiausia Lietuvos politinė ir ekonominė partnerė Azijoje, su kuria ryšiai toliau intensyvėja. Japonija yra trečioji didžiausia (po JAV ir Kinijos) pasaulio ekonomika, aktyviai vykdanti investicijų užsienio šalyse plėtrą.

Su „Keidanren“ misija į Lietuvą atvyksta vadovybė iš 14 pasauliniu lygiu žinomų Japonijos kompanijų, tokių kaip „Sumitomo“, „Mitsubishi“, TEPCO, „Hitachi“, „Japan Airlines“ ir kitos.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2019.11.12 16:07

Atgal