Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentas priėmė trijų teisėjų priesaikas

2021-08-03

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą dėl trijų apylinkės teismo teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.

Pasak Prezidento, būti teisėju – tai vykdyti misiją, visada siekti teisingumo ir prisiimti atsakomybę bet kokiomis aplinkybėmis garbingai atlikti savo pareigą.

„Demokratinėje valstybėje teisingumą vykdo tik teismai. Todėl iš Jūsų tikimasi, kad saugosite nešališkumą ir nepriklausomumą nuo bet kokių įtakų. Išėję į teisėjo karjeros kelią, niekada nepamirškite, kad savo darbais Jūs lemiate žmonių likimus“, – priimdamas priesaikas sakė Prezidentas.

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja paskirta Irmantė Buikuvienė, Vilniaus apylinkės teismo teisėju paskirtas Romualdas Gylys, Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja paskirta Agnė Lauruševičiūtė.

Naujai prisiekusiems teisėjams šalies vadovas palinkėjo būti stipriems, kantriems ir išmintingiems. Taip pat nepamiršti, kad savo darbais jie lemia žmonių likimus, o kiekvienas sprendimas gali – ir turi – stiprinti Lietuvą.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2021.08.03 13:38

Atgal