Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas
*gestu_kalba* Easy to read

Prezidentas paskyrė naują Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos narę

2022-01-21

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį pasirašė dekretą, kuriuo Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos nario pareigoms paskyrė Nijolę Kudabienę.

Naujai į pareigas paskirta N. Kudabienė yra žmogiškųjų išteklių ir personalo atrankų bei valdymo ekspertė.

Ji yra sukaupusi turiningą 25 metų profesinės veiklos patirtį: 7 metus užsiėmė ekspertine analitine veikla žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, 6 metus dėstė aukštojoje mokykloje bei 20 metų vedė šios srities mokymus, taip pat 10 metų kaupė patirtį projektinėje veikloje, yra buvusi įvairių komisijų, darbo grupių narė. N. Kudabienė  yra išleidusi knygą mokymosi ir asmeninio tobulėjimo tema.

„Tikiuosi, kad naujos komisijos narės sukaupta ilgametė profesinė ir asmeninė patirtis dalyvaujant atrankose, vertinant karjeros siekiančius darbuotojus, dėstant apie žmogiškuosius išteklius ir jų valdymą prisidės prie atsakingos Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos veiklos“, – sakė šalies vadovas.

Naująją komisijos narę Prezidentas paskyrė vadovaudamasis Lietuvos Respublikos teismų įstatymu.

N. Kudabienė į Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos nario pareigas paskirta po to, kai iš jų savo noru atsistatydino Personalo valdymo profesionalų asociacijos valdybos narė, personalo ekspertė Edita Znutienė.

Atrankos komisija trejiems metams sudaroma iš septynių asmenų. Tris jos narius teisėjus skiria Teisėjų taryba, keturis visuomenės atstovus – Prezidentas.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2022.01.21 15:32

Atgal