Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentas apdovanojo Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojus

2019-09-19

Ketvirtadienis, rugsėjo 19 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo praėjusių mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojus ir paskelbė naujųjų žaidynių pradžią.

„Lietuvos mokyklų žaidynės – dalyvių skaičiumi didžiausias sporto renginys Lietuvoje. Jis suvienija visą šalį, plečia jos pažinimą ir draugysčių ratą. Šiandien atstovaujate savo namų sienoms – mokyklai, miestui ar rajonui. Ateis diena, kai galbūt atstovausite visai Lietuvai, o visa Lietuva bus Jūsų palaikymo komanda“, – sveikinimo kalboje teigė Prezidentas.

Pasak šalies vadovo, sportuodami ne tik ugdome savidrausmę, ištvermę ir atkaklumą, bet ir mokomės pralaimėję atsitiesti, siekti bendrų komandinių tikslų, laikytis žaidimo taisyklių, garbingos kovos, pasitikėjimo savimi ir priešininku.

Renginio metu buvo pasveikintos ir apdovanotos 27 mokyklos, per 2018–2019 mokslo metais vykusias žaidynes užėmusios prizines vietas bendroje žaidynių įskaitoje. Prezidento globojamose Lietuvos mokyklų žaidynėse kasmet varžosi daugiau nei 200 tūkst. mokinių iš 58 Lietuvos savivaldybių. Tai didžiausias mokyklų sporto renginys šalyje, į kurio programą įtrauktos net 25 sporto šakos.

Po apdovanojimų ceremonijos Prezidentas perdavė simbolinę estafetės lazdelę Šilalės rajono Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokiniui Augustinui Gečui ir paskelbė naujojo, penkioliktojo mokyklų žaidynių sezono startą.

Šalies vadovas padėkojo visiems mokytojams ir treneriams, kurie negailėdami laiko motyvuoja ir įkvepia jaunąją kartą bei suvokia atsakomybę ugdyti pilietišką visuomenę. Visiems apdovanojimų ceremonijos dalyviams Prezidentas palinkėjo sėkmės, stiprybės ir daug naujų pergalių.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2019.09.19 15:42

Atgal