Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prasideda Prezidento iniciatyvos „Žalia Lietuva“ diskusijos

2020-02-13

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda kviečia visuomenę jungtis prie „Žalios Lietuvos“ iniciatyvos ir ieškoti sutarimo, kaip Lietuvą paversti švaresne ir klimatui neutralia valstybe. Rytoj, sausio 14 d., 10 val., Prezidentūroje vyks pirmasis renginys, skirtas prekybos ir telekomunikacijų sektoriaus atstovams, su kuriais susitiks šalies vadovo patarėjai. Šia diskusija bus pradedamas visus metus truksiantis atskirų sektorių susitikimų ciklas.

Susitikimuose su atskirų sričių lyderiais bus pristatoma ne tik geroji įmonių praktika ir esami laimėjimai, bet ir konkrečios ateities iniciatyvos, prisidėsiančios prie pagrindinių „Žalios Lietuvos“ tikslų: aplinkos taršos mažinimo ir aplinkos kokybės gerinimo, klimato kaitos švelninimo, energijos taupymo ir tausaus vartojimo, visuomeninio įsitraukimo didinimo ir aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo.

Renginio pabaigoje apibendrinti diskusijos rezultatai bus įtraukti į 2020 metų pabaigoje planuojamą parengti „Žalios Lietuvos“ iniciatyvos baigiamąją deklaraciją.

Pirmojoje diskusijoje dalyvaus telekomunikacijų sektoriaus atstovai iš „Telia“, „Bitės“ ir „TELE2“ bei prekybos atstovai iš „Rimi“, ,,Iki“, „LIDL“, ,,Norfos“ ir „Maximos“.

Informacija žiniasklaidai:

* bus galimybė fotografuoti ir filmuoti susitikimo pradžią;

* po susitikimo, 11 val. 30 min. numatomi komentarai žiniasklaidai.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2020.02.13 15:19

Atgal