Lietuvos Respublikos Prezidentas

Diana Nausėdienė: likime namuose dėl savęs ir tų, kurie aukojasi

2020-03-20

Penktadienį Diana Nausėdienė išreiškė dėkingumą ir pagarbą medikams, pasieniečiams, policijos pareigūnams ir visiems viešojo sektoriaus darbuotojams. 

„Daugelis iš Jūsų dirbate rizikingomis sąlygomis, palikę savo vaikus, savo artimiausius ir mylimiausius žmones. Dirbdami ekstremaliomis aplinkybėmis, turite išspręsti daugybę problemų. Sąžiningai ir pasiaukojančiai dirbantys žmonės visada buvo ir yra valstybingumo pagrindas. Ačiū, kad esate ir aktyviai veikiate. Būtent Jūsų dėka didžioji visuomenės dalis gali likti namuose – saugiausioje aplinkoje. Nuoširdžiai dėkoju socialiai atsakingam verslui, padedančiam valstybei susidoroti su neeiliniais iššūkiais“, – sakė pirmoji ponia.

Pasak jos, dabar be galo svarbu, kad Covid-19 nesklistų kosminiu greičiu iš namo į namą, tik karantinu galime stabdyti viruso plitimo greitį, sumažinti sergančiųjų skaičių ir taip pagelbėti mūsų gydytojams, slaugėms, seselėms, policijai, tarnautojams, vaistininkams ir visiems kitiems, besiaukojantiems pirmosiose pandemijos fronto gretose. 

„Mielieji, būkite sveiki ir išmintingi savo pasirinkimuose. Tegul mūsų laisvė būna stipri“, – linkėjo D.Nausėdienė.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2020.03.20 18:09

Atgal