Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Diana Nausėdienė ir Agata Kornhauser-Duda lankėsi Valstybės pažinimo centre

2020-11-18

Trečiadienį, antrąją Lenkijos prezidento vizito Lietuvoje dieną, Diana Nausėdienė ir Agata Kornhauser-Duda apsilankė Valstybės pažinimo centre.

Lenkijos pirmoji ponia domėjosi šio unikalaus centro veikla, klausėsi centro edukatoriaus pasakojimo apie jo veiklą ir ekspozicijas.

Valstybės pažinimo centras – tai moderni edukacinė erdvė, kurioje parodoma, kaip veikia demokratiška valstybė ir jos institucijos, kaip piliečiai gali prisidėti prie valstybės kūrimo ir valdymo, kokiais būdais galima spręsti visai visuomenei ar vietos bendruomenei aktualias problemas.

Valstybės pažinimo centre pristatoma informacija kuriama drauge su lankytojais: šiuolaikinėmis technologijomis kiekvienas kviečiamas kurti asmeninį santykį su pateikiama medžiaga ir dalintis nuomone, ekspozicijų erdves paverčiant diskusijų forumu.

D. Nausėdienė yra Valstybės pažinimo centro edukacijų globėja. Kai Prezidento darbo diena persikelia į regionus, dirbti ten vyksta ir šio centro edukatorių komanda. D. Nausėdienė taip pat dalyvauja edukacijose, bendrauja su regionų jaunimu.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2020.11.18 13:59

Atgal