Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Diana Nausėdienė dalyvavo „Svajonių komandų“ didžiajame renginyje

2021-02-19

Penktadienį Diana Nausėdienė dalyvavo Britų tarybos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) bendrame renginyje.

Virtualiame renginyje taip pat dalyvavo Didžiosios Britanijos ambasadorius Lietuvoje JE Brianas Olley, Britų tarybos pasaulinio tinklo direktorius Charlie Walkeris, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir mokytojai bei moksleiviai iš Klaipėdos, Visagino ir Šalčininkų.

Tai ketverius metus trukusio projekto „Svajonių komandos“ didysis ir baigiamasis renginys. 

„Svajonių komandos“ projektu siekiama per sporto veiklas ugdyti mokinių lyderystę, organizacinius gebėjimus, bendradarbiavimo, darbo komandoje įgūdžius, taip pat gerinti mokytojų kompetencijas.

Diana Nausėdienė džiaugėsi, kad tokios programos turi ilgalaikį ir svarų poveikį projekte dalyvaujantiems jaunuoliams, pedagogams, ugdymo įstaigoms ir stiprų integracinį poveikį bet kurios regioninės bendruomenės nariams.

„Jūs augate atsakingais ateities lyderiais“, – projekte dalyvavusiems moksleiviams sakė pirmoji ponia ir linkėjo toliau tęsti veiklas.

Programoje dalyvavę mokiniai teigia įgudę laisviau bendrauti, išmokę išgirsti vienas kitą, pakeitę požiūrį į konkurenciją, kitataučius, taip pat keitėsi požiūris į mokytojus ir jų darbą: jaučiama didesnė pagarba, pagerėjo jų tarpusavio santykiai.

Mokytojai pripažino atradę glaudesnį ryšį su kolegomis ir mokiniais, džiaugėsi, kad projekto metu patobulėjo ne tik kaip profesionalai, bet ir kaip asmenybės.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2021.02.19 14:52

Atgal