Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas
*gestu_kalba* Easy to read

Prezidentas Lietuvos banko valdybos nariu paskyrė Simoną Krėpštą

2021-07-19

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą, kuriuo Lietuvos banko valdybos nariu paskyrė Simoną Krėpštą. Naująja Prezidento vyriausiąja patarėja ir Ekonominės ir socialinės politikos grupės vadove skiriama dabartinė Prezidento patarėja socialiniais klausimais Irena Segalovičienė.

S. Krėpšta pastaruosius dvejus metus dirbo Prezidento vyriausiuoju patarėju, Ekonominės ir socialinės politikos grupės vadovu, prieš tai daugiau nei dešimt metų ėjo įvairias pareigas Lietuvos banke. S. Krėpšta yra įgijęs vadovų verslo ir administravimo magistro laipsnį Baltijos vadovų institute bei ekonomikos bakalauro ir magistro (finansai ir bankininkystė) laipsnius Vytauto Didžiojo universitete.

I. Segalovičienė iki šiol buvo Prezidento patarėja socialinės politikos klausimais. Ji yra įgijusi viešojo administravimo magistro laipsnį Kauno technologijos universitete, yra atlikusi mokslinius tyrimus viešojo administravimo stebėsenos ir vertinimo temomis, taip pat stažavosi Didžiojoje Britanijoje ir Vokietijoje. 

I. Segalovičienė yra dirbusi Strateginių sprendimų paramos grupės vadove Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, dirbo Kauno mero patarėja socialiniais, švietimo ir bendradarbiavimo su nevyriausybinėmis organizacijomis klausimais, dėstė Kauno technologijos universitete Viešosios politikos ir administravimo institute, dirbo universiteto Strateginio planavimo departamente kokybės užtikrinimo srityje.

„Nuoširdžiai sveikinu abu kolegas ir linkiu jiems sėkmės. Dėkoju Simonui už jo svarų indėlį rengiant įvairias žmonių padėtį pagerinančias ekonomikos, socialinės politikos, mokesčių sričių iniciatyvas ir pastangas nelengvu pandemijos laikotarpiu. Džiaugiuosi, kad jo darbus perima socialinėje politikoje patyrusi kolegė Irena, kuri dar aktyviau prisidės prie atskirties mažinimo ir gerovės žmonėms kūrimo“, – sako Prezidentas.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2021.07.21 15:35

Atgal