Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas
*gestu_kalba* Easy to read

Prezidentas paskyrė naują Konkurencijos tarybos narę

2021-03-26

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Konkurencijos įstatymu ir atsižvelgdamas į Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo nuo 2021 m. liepos 1 d. šešerių metų laikotarpiui skiria Kariną Kučaidze Konkurencijos tarybos nare.

Pasak šalies vadovo, K. Kučaidze sukaupta tarptautinė patirtis prisidės prie Konkurencijos tarybos veiklos saugant sąžiningą konkurenciją ir vartotojų interesus, tiriant konkurenciją ribojančius įmonių susitarimus, piktnaudžiavimą dominuojančia padėtimi. Efektyvi sąžiningos konkurencijos apsauga itin svarbi krizės laikotarpiu, kai vartotojai ir verslas tampa labai pažeidžiami. Todėl Konkurencijos tarybos narių profesionalumas yra viena iš būtinų sąlygų veiksmingai konkurencijai užtikrinti Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

K. Kučaidze 2012–2015 m. dirbo Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos Draudžiamų susitarimų tyrimo skyriuje, o nuo 2016 m. – Jungtinės Karalystės Konkurencijos ir rinkų tarnyboje (CMA), kur šiuo metu eina draudžiamus susitarimus ir piktnaudžiavimą dominuojančia padėtimi tiriančio padalinio direktoriaus pavaduotojos pareigas.

ISM vadybos ir ekonomikos universitete K. Kučaidze baigė ekonomikos bakalauro, o Jungtinės Karalystės Bato universitete – magistro studijas.

Šalies vadovas džiaugiasi, kad tarptautinės patirties įgiję talentai renkasi tęsti savo profesinę karjerą Lietuvoje, ir linki jiems didžiausios sėkmės.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2021.03.26 14:42

Atgal