Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Stebuklai išsipildo tiems, kurie jais tiki

2009-12-19

Šeštadienis, gruodžio 19 d. (Vilnius). „Kalėdos - tai stebuklų metas. O stebuklai išsipildo tik tiems, kurie jais tiki. Tai ir dovanų metas. Tik nepamirškite jomis pasidalyti su artimaisiais, globėjais ir visais, kurie Jumis rūpinasi. Nes laimingesnis tampi ne tada, kai gauni, o kai pasidaliji", - sakė Prezidentė D. Grybauskaitė susitikusi su mokyklų vaikais, susirinkusiais į Prezidentūroje surengtą A. Adamkienės paramos ir labdaros fondo Kalėdinę šventę.

Prezidentė pasveikino vaikus, mokytojus ir artimuosius su Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais Metais, palinkėjo geros, šventinės nuotaikos ir visų norų išsipildymo.

„Tegu ateinantys metai būna pilni ne tik troškimų, bet ir prasmingų darbų. Gražios šventės, mielieji!", - sakė valstybės vadovė.

Į kasmetinę, jau tradicija tapusia šventę atvyko moksleiviai iš dvidešimties A. Adamkienės labdaros ir paramos fondo remiamų mokyklų. Vaikus džiugino Kalėdų senelio pasirodymas bei jam talkinančio kapitono Flinto žaidimai. Galiausiai, šventę vainikavo kalėdinių dovanėlių vaikams dalinimas.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2009.12.19 14:43

Atgal