Lietuvos Respublikos Prezidentė

Valstybingumo dienos proga Prezidentė pasveikino Slovėniją

2018-06-25

Pirmadienis, birželio 25 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir Lietuvos žmonių vardu pasveikino Slovėnijos Respublikos Prezidentą Borutą Pahorą Slovėnijos Valstybingumo dienos metinių proga.

Sveikinime šalies vadovė pabrėžė, kad visapusiai Lietuvos ir Slovėnijos ryšiai ypač sustiprėjo per pastaruosius 14 metų, mūsų šalims kartu dirbant Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje. Anot Prezidentės, atsakingas sąjungininkų požiūris į šiandienos iššūkius lemia, kad abi valstybės yra bendramintės, sprendžiant daugelį svarbiausių europinės ir saugumo darbotvarkės klausimų.

Valstybės vadovė išreiškė viltį, kad Lietuva ir Slovėnija ir toliau sėkmingai bendradarbiaus ne tik plėsdamos dialogą gynybos srityje ar siekdamos didesnės žemyno vienybės, bet ir atverdamos daugiau galimybių abipusiškai naudingiems abiejų šalių piliečių ryšiams.

Sveikindama visus slovėnus nacionalinės šventės proga Prezidentė palinkėjo džiugaus minėjimo, sėkmės, gerovės ir klestėjimo.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2018.06.22 13:10

Atgal