Lietuvos Respublikos Prezidentė

Šalies vadovė priėmė Moldovos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2018-05-08

Antradienis, gegužės 8 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Moldovos Respublikos ambasadoriaus Serghei Mihov skiriamuosius raštus ir aptarė svarbiausius dvišalius klausimus, politinių reformų Moldovoje procesus bei regioninio saugumo situaciją.

Šalies vadovė pabrėžė, kad Moldovai būtina tęsti kovą su korupcija, siekti, kad Europos Sąjungos parama reformoms ir Moldovos ekonomikai taptų labiau matoma, o pačių reformų procesai atneštų apčiuopiamus rezultatus.

Prezidentė pabrėžė, kad įvairių sričių ekspertai iš Lietuvos ir toliau prisidės įgyvendinant svarbias pertvarkas ir teikiant visokeriopą pagalbą Moldovai. Bendradarbiavimas tarp abiejų šalių galėtų plėstis strateginės komunikacijos ir  kovos su priešinga propaganda srityse.

Naujasis ambasadorius turi teisės išsilavinimą, karjerą Moldovos užsienio reikalų ministerijoje pradėjo 1998 m., dirbo įvairiose pozicijose. Diplomatas ėjo atstovybės prie Europos Tarybos vadovo pavaduotojo pareigas, nuo 2016 m. – URM Globalinių reikalų ir žmogaus teisių skyriaus vedėjo. Ambasadorius reziduoja Vilniuje.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2018.05.08 13:47

Atgal