Lietuvos Respublikos Prezidentas

Šalies vadovė pasveikino perrinktąjį Indonezijos Prezidentą

2019-05-21

Antradienis, gegužės 21 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino perrinktąjį Indonezijos Respublikos Prezidentą Joko Widodo.

Šalies vadovė išreiškė įsitikinimą, kad Indonezijos Prezidentui toliau vadovaujant šaliai draugiški abiejų valstybių santykiai bus aktyviai plėtojami, o Lietuva ir Indonezija sėkmingai išnaudos savo piliečiams atveriamas naujas verslo, prekybos, inovacijų, mokslo, švietimo, kultūros, turizmo bendradarbiavimo galimybes tiek dvišaliu, tiek ryšių su Europos Sąjunga lygiu.

Prezidentė pabrėžė, kad itin vertinamas suaktyvėjęs Lietuvos ir Indonezijos dialogas. Indonezijos vadovo kvietimu 2017 metais įvykęs vizitas buvo labai svarbus, prisidedant prie abiejų šalių tarpusavio supratimo stiprinimo ir padedant gerą pamatą tolesnei žmonių ryšių plėtrai daugelyje aktualių sričių.

Perrinktajam Prezidentui šalies vadovė palinkėjo, kad Indonezijos piliečių antrą kartą suteiktas pasitikėjimas įkvėptų jėgų tęsiant pradėtus darbus ir atsakingai siekiant užsibrėžtų tikslų, dirbant dėl visų Indonezijos gyventojų gerovės ir saugumo.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2019.05.21 13:20

Atgal