Lietuvos Respublikos Prezidentė

Šalies vadovė pasveikino Norvegiją nacionalinės šventės proga

2017-05-17

Trečiadienis, gegužės 17 d. (Džakarta). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Norvegijos Karalių Haraldą V nacionalinės šventės ‒ Konstitucijos dienos ‒ proga.

„Per pastaruosius dešimtmečius mūsų valstybių ir tautų sukurtas abipusis pasitikėjimas, pagarba ir draugystė yra neįkainojami ir ateityje išliks svarbiu Baltijos jūros regiono ir viso žemyno vienybės ir taikos, demokratinių vertybių, mūsų piliečių saugumo ir gerovės stiprinimo pamatu“, ‒ rašoma šalies vadovės sveikinimo laiške.

Prezidentės teigimu, Norvegijos Karalystę šiandien pagrįstai vadiname itin svarbia Lietuvos partnere plėtojant visapusį ir atvirą dvišalį dialogą ir patikima sąjungininke kartu dirbant NATO. Sveikinime šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva ypač vertina bendradarbiavimą gynybos srityje, bendrą požiūrį į iššūkius ir reikšmingą Norvegijos indėlį į regiono saugumą.

Anot Prezidentės, abi valstybės taip pat glaudžiai bendradarbiauja aktualiais energetikos, regiono ir europinės darbotvarkės klausimais.

Konstitucijos dienos proga šalies vadovė Karališkajai Šeimai ir visiems Norvegijos žmonėms palinkėjo daug sėkmės, laimės ir klestėjimo.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2017.05.16 15:17

Atgal