Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentė pasveikino Kanadą nacionalinės šventės proga

2019-07-01

Pirmadienis, liepos 1 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Kanados Generalinę Gubernatorę Julie Payette nacionalinės šventės – 152-ųjų Kanados dienos metinių proga.

Pasak šalies vadovės, Kanada svarbi Lietuvos ir visos Europos sąjungininkė, su kuria artimai ir vieningai dirbame prekybos ir gynybos, kovos su klimato kaita, antiterorizmo, žmogaus teisių ir daugeliu kitų svarbių klausimų.

Prezidentės teigimu, bendras darbas Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje nuolat stiprina ir dvišalį abiejų valstybių dialogą. Ypač vertinama Kanados atsakomybė ir solidarumas saugumo klausimais, prisidedant prie atgrasymo ir mūsų regiono gynybos stiprinimo.

„Džiaugiamės mūsų žmonių draugyste ir palaikome tolesnę lietuvių ir kanadiečių ryšių plėtrą. Esu tikra, kad artimas bendradarbiavimas tarp Europos Sąjungos ir Kanados ateityje atvers dar daugiau galimybių Lietuvos ir Kanados gyventojų veiklai verslo, inovacijų, mokslo, studentų ir visuomeninių mainų, kultūros srityse“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Kanados Gubernatorei ir visiems šalies žmonėms Lietuvos Prezidentė palinkėjo vienybės, gerovės ir visokeriopos sėkmės.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2019.06.28 14:04

Atgal